کد خبر: 38266تاریخ انتشار : ۲:۵۱:۵۰ - چهارشنبه ۲۱ بهم ۱۳۹۴

بمناسبت ایام الله دهه فجر

برگزاری جشن بزرگ انقلاب در فومن

مردم فومن بمناست سی هفتمین سال تولد انقلاب جشن گرفتند.

یوسف نیک انجام با اعلام این خبر گفت : جشن بزرگ انقلاب بمناست سی هفتمین سال تولد انقلاب ، عصر روز شنبه هفدهمین بهمن ماه جاری در سالن شهدای خدمتگزار برگزار گردید.

حجت الاسلام نوروزیان ، در خصوص اهمیت انقلاب اسلامی و رمز پیروزی این انقلاب برای حاضرین مطالبی را ایراد نمود و اظهار داشت : مهم‌ترین رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در مقایسه با سایر انقلاب‌های شکست خورده، رهبری مدبرانه امام خمینی(ره) و مقام‌معظم رهبری است.

امام جمعه موقت شهرستان در ادامه افزود : اعتماد بسیار بالای مردم به امام و رهبری یکی دیگر از عوامل موفقیت انقلاب بوده است؛ یعنی اقتدار رهبری و اعتماد مردم به رهبری باعث شده تا انقلاب در مسیر خود موفق ظاهر شود.

نوروزیان مهم‌ترین دستاوردی که انقلاب اسلامی برای ملت ایران داشت خود‌باوری مردم عنوان نمود . وی تصریح کرد:مردمی که روزگاری منفعل قدرت‌های استکباری بودند و هیچ جایگاهی در منطقه و عرصه بین‌الملل برای خود نمی‌دانستند امروز یکی از قدرت‌های منطقه به‌حساب می‌آیند.

این جشن بزرگ به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه آزاد اسلامی ، حوزه بسیج اداری و اصناف و شهرداری فومن بوده و اجرای نمایش طنز توسط هنرمندان برتر استان ، اجرای موسیقی سنتی ، اجرای مسابقه از جمله برنامه های این جشن بزرگ بود .