کد خبر: 38200تاریخ انتشار : 18:39:50 - دوشنبه 8 فوریه 2016

دبیر ستاد گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی:

تعامل دو سویه حوزه و دانشگاه برای افزایش روحیه اعتقادی جوانان دانشجو موثر است

دبیر ستاد گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی فومن گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت در مسائل فرهنگی به عنوان نهادی پیشتاز، همیشه یار و یاور ستاد شهرستانی بوده است.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا ابراهیم زاده در مراسم گرامیداشت دهه فجر در نمازخانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت افزود: اقدامات فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی و تعامل مناسب این نهاد دانشگاهی و علمی در سطح شهرستان ستودنی و اثربخش است.

وی ادامه داد: ایام گرامیداشت دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی به نسل جدید است که این امر با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و نشست های بصیرتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت در حال اجرا است.

دبیر ستاد گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و رئیس تبلیغات اسلامی فومن با تقدیر از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و حوزه معاونت فرهنگی این دانشگاه در سطح شهرستان تصریح کرد: دانشگاه بنا به فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مبدا همه تحولات است و با تربیت و تهذیب جوانان انقلابی و اندیشمند می تواند منشا خیرات و برکات فراوان باشد.

ابراهیم زاده در جمع مشترک ائمه جماعات مساجد شهرستان های فومن و شفت و دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت، همچنین بر تعامل دو سویه حوزه و دانشگاه برای تعالی بیشتر و افزایش روحیه معنوی و اعتقادی جوانان دانشجو تاکید کرد.