کد خبر: 38191تاریخ انتشار : 17:25:18 - یکشنبه 7 فوریه 2016

در پی حواشی اخیر

آخرین واکنش نماینده اسبق مردم فومن در مجلس نسبت به مسئله ردصلاحیتش!

نماینده مردم فومن در دور ششم مجلس شورای اسلامی که پیش از این در همه جا از قطعی بودن اخذ صلاحیتش خبر می‌داد پس از اعلام نتایج بررسی ها در اقدامی سخنانی جدید را عنوان کرد!

این نامزد پرحاشیه روز گذشته در گفتگو با کاسپین با تایید رد صلاحیت خود در دومین بررسی هیأت محترم نظارت بر انتخابات، بیانیه ای صمیمی برای مردم حوزه انتخابیه خود صادر کرد.

“با سلام و عرض ارادت خدمت مردم فهیم شهرستان های فومن و شفت و گیلان عزیز:با توجه بر اینکه انتخابات فومن و شفت از قبل مهندسی شده است و در آن رقابتی وجود ندارد و همانطور که مستحضر هستید در روند رسیدگی به رد صلاحیت و اعتراضم امروز ۱۷ بهمن ساعت پنج بعداظهر از سوی فرمانداری شهرستان فومن با بنده تماس گرفتند و گفتند که رد صلاحیتم به قوت خودش باقیست.“پسندم آنچه را جانان پسندند”

ببخشید بر من عزیزان من، بر اساس اطلاع رسانی تلفنی  یکی از مقامات کشور تایید صلاحیتم واقعیت نداشته و اینجانب کماکان رد صلاحیت شدم.
بنده فقط یک اعتراضی با توجه به درخواست مسئولان نظام و دوستان وفق قانون تحویل شورای نگهبان می دهم و منتظر نتیجه نهایی می مانم و بس.

ضمن تشکر و عذرخواهی از احساسات پاک مردم فهیم دو شهرستان یعنی فومن و شفت با عنایت به شناخت کامل مردم آن سامان ، آگاه و قدر شناس و قهرمان پرور از اینجانب ضرورتی برای تبلیغ خویش از ناحیه ی مردم دوست داشتنی ام دیگر نمی بینم.

دست یکایک دوستان را بوسیده و خاک کف پای مردم شهرم هستم و همیشه و همه جا سر تعظیم برای آنان فرود خواهم آورد و بس و لاغیر و بعد از آن هم برای خداوند بزرگ؛  لذا استدعا دارم که لایحه ی تجدید نظر و دفاعیه ام را بدون کوچک ترین کمی و کاستی در آن خبرگزاری محترم چاپ و به سمع  و نظر مردم عزیزم رسانیده شود.

وعده ما تا ۲۷ بهمن

در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم * لطف آنکه تو اندیشی و حکم آنچه تو فرمایی

وی در این خبر تصویر نامه اعتراضی خود به فقهای شورای نگهبان را منتشر کرده است که در ان دلایل رد صلاحیت وی به روشنی عنوان شده است.(پیوست)

آن طور که اطلاع یافتیم رسول جماعتی پیرامون مسائل پیش امده اعتراضاتی را نسبت به برخی حواشی که انتخابات فومن و حضور وی را تحت الشعاع قرار داده است ارائه کرده است.

ضمن پوزش از اقای جماعتی بابت مطلب قبلی ، در ادامه اشاره ای خواهیم داشت به سخنان جدید ایشان در گفتگو با کاسپین :

رسول جماعتی اظهار کرد: از فرمانداری به من اعلام کرده اند که صلاحیت شمارد شده است و با توجه به اینکه چهره های معروف شهرستان رد صلاحیت شده اند فکر می کنم امکان رقابت در این شهرستان وجود ندارد.

وی افزود: متاسفانه از قول من نوشته اند که این انتخابات از قبل مهندسی شده است در صورتی که من این حرف را نزده ام.

کاندیدای رد صلاحیت شده شفت و فومن، افزود: من این طور گفتم که با وجود چهره هایی مانند امثال بنده که در شهرستان بودیم و حذف شده ایم امکان رقابت در شهرستان منتفی است.

 1. سیب گفت:

  نوشتن این مطلب هم جرات میخواد

 2. ناشناس گفت:

  جماعتی (….) چی قهار
  خدارو شکر رد شد

 3. مصطفی گفت:

  جماعتی کابوس همیشگی برای تمام کاندیداهاست
  چه بخواهیم بفهمیم یا نخواهیم ایشان در بین توده مردم که شاکله فکری انتخابات فومن و شفت را تشکیل میدهند هنوز هم محبوب ترین هاست
  پس بهتر است مثل کبک نباشیم!واقعیت تلخ است

 4. مجید گفت:

  دمش گرم…اتفاقا کار درست رو انجام داده
  تا کی پنهان کاری و ظاهر سازی

 5. نام شما گفت:

  این نوع اظهار نظرات و حمله به شورای نگهبان نشاندهنده چهره ی دو وجهی افراد است. واقعا باید نشست و سالها تامل کرد که چه میشود مردم چنین کسانی را در شان خود میدانند و به مجلس میفرستند

 6. حزب الله گفت:

  مهندسی انتخابات همون چیزیه که فتنه گران قبل از انتخابات 88 زدن و نتیجه اش اون شد که دیدیم از مسئولین.

 7. ناشناس گفت:

  وای بر مردم فومنات که بخاطر …. چنین کسانی را به نمایندگی انتخاب می کنند .