کد خبر: 37965تاریخ انتشار : 6:55:36 - سه شنبه 2 فوریه 2016

همزمان با آغاز سی‌وهفتمين دهه فجر انقلاب

قالب جدید بَهجت نیوز رونمایی شد

پایگاه خبری تحلیلی بَهجت نیوز که در کمتر از دو سال توانست به پربازدیدترین سایت شهرستان فومن و یکی از پرمخاطب‌ترین سایت های خبری استان گیلان تبدیل شود ، همزمان با سی و هفتمین فجر انقلاب اسلامی با ظاهری جدید رونمایی شد.

بَهجت نیوز با هدف اطلاع رسانی صحیح و منصفانه توسط جمعی از جوانان فعال فرهنگی شهرستان در بهمن ماه 92 راه اندازی شده است.

تیم رسانه ای بَهجت نیوز از ابتدای فعالیت خود در این پایگاه خبری تحلیلی تلاش کرده است اطلاع رسانی شفاف و صحیح را مدّ نظر قرار داده و در چارچوب قانون در راستای گردش آزاد اطلاعات به وظیفه خود عمل نماید.

پربازدیدترین سایت شهرستان فومن آمد تا رسانه ی همه مردم شهرستان باشد و ضمن پوشش و اطلاع رسانی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نسبت به بازتاب محرومیت ها و مطالبات به جا مانده مردم استان در بخش های مختلف و پاسخگویی مسئولان اقدام نماید.

این رسانه حرکت در مسیر عزت مندی ایران اسلامی و حفظ و حراست از آرمان های شهیدان، امام راحل و مقام معظم رهبری را وظیفه خود دانسته و در این راه از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد بود.

اینک و پس از دوسال فعالیت بی وقفه در عرصه اطلاع رسانی، دست اندرکاران این رسانه به منظور ارج نهادن به نظرها و پیشنهادهای مخاطبان گرامی و همینطور کیفیت بخشی به محتوای اخبار و توجه به جنبه های بصری و زیبایی شناختی اقدام به طراحی قالب جدید کرده است.

در قالب جدید سعی شده است از تمام ظرفیت های موجود برای اطلاع رسانی در حوزه های مختلف خبر و هرآنچه نیاز مخاطبان است جانمایی و ارایه شود.

امید است قالب جدید پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی بَهجت نیوز پس از رونمایی مورد توجه دوستداران عرصه خبر و اطلاع رسانی قرار گیرد.

ضمناً عزیزان می‌توانند انتقادات و پیشنهادهات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارند تا در سریع‌ترین زمان ممکن به آن رسیدگی کنیم.

  1. نام شما گفت:

    قالب جدید خیلی خوب است. اما کلمه ” بهجت نیوز” را با خط قشنگ تری بنویسید لطفا. بگذار بهجت بدرخشد .

  2. مجید گفت:

    با درود وخسته نباشید