کد خبر: 37887تاریخ انتشار : 3:41:22 - سه شنبه 2 فوریه 2016

در اداره ارشاد فومن؛

نمایشگاه عکس ‘روایت پیروزی’ گشایش یافت

به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، نمایشگاه عکس تحت عنوان “روایت پیروزی ” از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن افتتاح شد.

یوسف نیک انجام بااعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، نمایشگاه عکس تحت عنوان “روایت پیروزی “و نمایشگاه خوشنویسی “خورشید هدایت ” صبح روز دوشنبه ١٢ بهمن ماه با حضور فرماندار و سایر مسوولین ارشد شهرستان در مجتمع فرهنگی و هنری حضرت سیدالشهداء فومن افتتاح شد.

نیک انجام در خصوص اهمیت برگزاری این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه ها به منظور ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی و آشنایی نسل جوانان با آرمان‌های انقلاب و امام خمینی (ره) دایر شده است.

وی تصریح کرد : به نمایش در آوردن اینگونه تصاویرو عکس ها که نشان دهنده ی مبارزات مردمی در آن دوران می باشد، بیان کننده ی نقش مهم مردم در پیروزی انقلاب اسلامی است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن ، هد ف از برپایی و افتتاح این نمایشگاه ها ، آشنایی هرچه بیش تر جوانان و نوجوانان با آرمان ها ی انقلاب اسلامی و اندیشه های معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) دانست .

وی خاطر نشان کرد : نمایشگاه عکس” روایت پیروزی” شامل ٣٣ قطعه عکس از عکاسان حرفه ای ایران است که در مبارزات انقلابی، اعتراضات و راهپیمایی های مردم انقلابی ایران در سال ٥٧ به تصویر کشیده شده است.

نیک انجام در ادامه به نمایشگاه خوشنویسی اشاره نمود و گفت : درنمایشگاه خوشنویسی” خورشید هدایت ” ٢٥ اثر با موضوع رهنمودهای حضرت امام خمینی (ره) به خط اساتید خوشنویسی کشور همچون امیر فلسفی، غلامحسین امیرخانی، کرمعلی شیرازی و کیخسروی خروش و به تذهیب فرهاد لاله دستی، مجید مهرگان و اردشیر مجرد به همت انجمن خوشنویسان فومن برپا شده است و تا پایان دهه مبارک فجر بهمن در مجتمع مذکور برای بازدید عموم به دایر می باشد .