کد خبر: 37804تاریخ انتشار : 17:02:29 - دوشنبه 25 ژانویه 2016

6 طرح آبرسانی آب و فاضلاب شهری گیلان در دهه فجر افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان از افتتاح شش طرح آبرسانی این نهاد در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: برای مجموع این طرح‌ها 30 میلیارد تومان هزینه شده‌است. به گزارش بهجت نیوز ؛ کاظم لطفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به افتتاح طرح‌های آبرسانی شرکت آبفای گیلان […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان از افتتاح شش طرح آبرسانی این نهاد در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: برای مجموع این طرح‌ها 30 میلیارد تومان هزینه شده‌است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ کاظم لطفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به افتتاح طرح‌های آبرسانی شرکت آبفای گیلان در دهه فجر اظهار کرد: در دهه فجر امسال شش طرح آبرسانی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی افتتاح ایستگاه پمپاژ فاضلاب غرب رشت را از طرح‌های مهم دهه فجر عنوان کرد و افزود: این ایستگاه در منطقه احمدگوراب و نخودچر به طرف تصفیه‌خانه فخب رشت احداث و 22 میلیارد تومان برای آن هزینه شده‌است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان آبرسانی به فومن را از دیگر طرح‌های قابل افتتاح در دهه فجر ذکر کرد و گفت: این طرح شامل حفر و تجهیز پنج حلقه چاه و دو کیلومتر لوله‌گذاری با اعتبار 4 میلیارد و 800 میلیون تومان است.

وی از افتتاح مخزن یک‌هزار مترمکعبی در رودبنه لاهیجان خبر داد و تصریح کرد: این طرح با اعتبار پنج میلیارد و 500 میلیون تومان در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.

لطفی به افتتاح طرح‌های شرکت آبفای گیلان در املش اشاره کرد و یادآور شد: بازسازی، اصلاح و توسعه آب آشامیدنی شهرهای گیلان از جمله املش با اعتبار سه میلیارد و 100 میلیون تومان جزو طرح‌های دهه فجر این شرکت است.

وی مجموع اعتبار هزینه‌شده برای شش طرح آبرسانی شرکت آبفای گیلان در دهه فجر امسال را 30 میلیارد تومان عنوان کرد.