کد خبر: 37762تاریخ انتشار : 1:52:01 - یکشنبه 24 ژانویه 2016

برگزاری جشن و پایکوبی برای ردصلاحیت یک نماینده در رشت!+فیلم

اخیرا کلیپی از غلامعلی جعفرزاده نماینده فعلی مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که در آن اظهارات جالبی از وی در میان برخی افراد به چشم می خورد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از خزرآنلاین ؛ جعفرزاده در این کلیپ ضمن تایید رد صلاحیت خود، دلیل آن […]

اخیرا کلیپی از غلامعلی جعفرزاده نماینده فعلی مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که در آن اظهارات جالبی از وی در میان برخی افراد به چشم می خورد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از خزرآنلاین ؛ جعفرزاده در این کلیپ ضمن تایید رد صلاحیت خود، دلیل آن را عدم اعتقاد به نظام می خواند و می گوید: “گفتند تو اعتقاد به نظام نداری…”

وی در قسمت دیگری از اظهارات خود افزود: “اما شبی که اعلام می شود جعفرزاده و تامینی ردصلاحیت شده اند در جاده تهران در یک رستورانی سور داده می شود و چندین هزار نفر!! یا چند صد نفر را شام می دهند بعد باهم جشن می گیرند که تمام شده است و ما می رویم!!”

جعفرزاده در قسمتی دیگر می گوید: “یا در یک گوشه ای گفتند طوماری بر علیه شورای نگهبان، ما غلط بکنیم چنین کاری بکنیم! ….. شک نکنید با قاطعیت تمام کارمان را ادامه می دهیم!”

نماینده فعلی رشت می افزاید: “من حرف می زنم چون ریگی در کفشم نیست. آزاد حرف میزنم …. چهارسال دیگه من همینطور خواهم بود و حرف خواهم زد اگر حرف نزنم مریض هستم ….. حرف زدن مگر جرم است؟!”

جعفرزاده در پایان می افزاید:”من به شما قول می دهم هشت اسفند بزرگترین جشن تاریحی استان گیلان خواهد بود!!”

گفتنی است پیش از این سایت های خبری و خبرگزاری فراوانی از ردصلاحیت غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی جهت شرکت در انتخابات پیش رو خبر داده بودند.

دانلود

  1. آقای مهندس جعفرزاده افتخارگیلانی هادرمجلس هستند.امثال ایشان ومطهری ودکترتوکلی هاو…درمجلس زبان گویای مردم هستند

  2. ناشناس گفت:

    سلام.ایام تبلیغات انتخابات در دوره گذشته یادم هست که اقای جعفرزاده می گفتند که اگر رای بیاورندرشت را اباد خواهم کردکاری با مدیران خواهم کردکه خواب نداشته باشند ولی چی شد