کد خبر: 37671تاریخ انتشار : 0:19:37 - چهار شنبه 13 ژانویه 2016

۱۵ واحد مسکونی مددجویان در فومن افتتاح می‌شود

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) فومن با بیان اینکه همزمان با دهه فجر، ۱۵ واحد مسکونی مددجویان در فومن افتتاح می‌شود، گفت: همچنین ۹۹فقره طرح اشتغال زایی در زمان مذکور به بهره برداری می‌رسد. به گزارش بهجت نیوز ؛ غلام‌حسین دولتی، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) فومن اظهار کرد: یکی از عمده فعالیت‌های کمیته امداد، […]

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) فومن با بیان اینکه همزمان با دهه فجر، ۱۵ واحد مسکونی مددجویان در فومن افتتاح می‌شود، گفت: همچنین ۹۹فقره طرح اشتغال زایی در زمان مذکور به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ غلام‌حسین دولتی، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) فومن اظهار کرد: یکی از عمده فعالیت‌های کمیته امداد، تهیه مسکن برای خانواده‌های زیرپوشش است که تاکنون کمیته امداد این شهرستان در این راستا اقدامات خوبی را برای مددجویان داشته است.

وی با اشاره به اهمیت مسکن در امور مختلف اقتصادی و اجتماعی خانوارهای تحت پوشش این نهاد، افزود: اگر مسکن خانواده‌های تحت پوشش تامین شود، بسیاری از آنها خودکفا می‌شوند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) فومن گفت: همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر، 15 واحد مسکن مددجویی این شهرستان با حضور پرشور مردم و مسئولان به بهره بردای خواهد رسید.

دولتی تصریح کرد: برای احداث این واحدهای مسکونی بالغ بر 2میلیارد و 620میلیون ریال اعتبار از محل کمک‌های بلاعوض کمیته امداد، وام بهسازی روستایی بنیاد مسکن و کمک خیرین هزینه شده است.

وی با بیان اینکه این واحدهای مسکونی هر یک با زیر بنای 46 مترمربع احداث شده است، خاطرنشان کرد: 99فقره طرح اشتغالزا هم همزمان با دهه فجر در فومن به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) فومن با بیان اینکه برای این طرح‌ها بالع بر 14میلیارد و 160میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است، اظهار کرد: این طرح‌ها در زمینه دامپروری، کشاورزی، ماشین آلات کشاورزی، خدماتی و .. است.