کد خبر: 37663تاریخ انتشار : 0:08:24 - چهار شنبه 13 ژانویه 2016

کمیته فرهنگی و هنری دهه فجر شهرستان فومن تشکیل شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با اعلام این خبر گفت : کمیته فرهنگی و هنری دهه فجر شهرستان به ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ یوسف نیک انجام با اعلام این خبر گفت : جلسه کمیته فرهنگی ستاد دهه مبارک فجر با حضور اعضای جلسه روز […]

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با اعلام این خبر گفت : کمیته فرهنگی و هنری دهه فجر شهرستان به ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ یوسف نیک انجام با اعلام این خبر گفت : جلسه کمیته فرهنگی ستاد دهه مبارک فجر با حضور اعضای جلسه روز سه شنبه بیست دوم دیماه جاری در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن تشکیل گردید.

وی به اهمیت برگزاری جلسه مذکور اظهار داشت : نظر به اهمیت برگزاری برنامه های سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که یادگار حماسه جاوید بزرگ معمار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و ملت غیور و شریف مردم بود.

وی تبین دستاوردهای انقلاب اسلامی و فراهم سازی زمینه حضور هرچه با شکوهتر نمودن برنامه های این دهه را ازاهداف مهم تشکیل جلسه فوق عنوان نمود.و تصریح کرد :مراسم گرامیداشت دهه فجر اسلامی با هدف ترویج آرمانها و دیده گاههای ارزش امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری درجامعه اجراء می شود.

نیک انجام در ادامه؛ لزوم اجرای برنامه های ویژه فرهنگی هنری ، نوآوری و خلاقیت در محتوای برنامه ها را از الویتهای این کمیته عنوان کرد

این مسوول همچنین غنی سازی برنامه ها و توجه به اهمیت کار فرهنگی جهت تاثیر گذاری را از جمله مواد موثر در برنامه ریزی و تدوین فعالیتهای مرتبط با این کمیته برشمرد .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن ایام دهه فجر را فرصت مناسب دانست تا دستاوردهای انقلاب اسلامی را به آحاد جامعه اطلاع رسانی شود تا آنها نیز قدر این نعمت گران سنگ را بدانند.

وی به عوامل پیروزی انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت : رهبری امام خمینی (ره) و تبعیت و پیروی مردم از ایشان، وحدت از مهمترین عوامل پیروزی انقلاب اسلامی ایران دانست .

نشست خبرنگاران و اصحاب رسانه بمنظور انعکاس اخبار ستاد دهه مبارک فجر، برگزاری محفل انس با قرآن کریم در یکی از مساجد شهرستان با حضور سه قاری برتر شهرستان و یک قاری استان،برگزاری جشنواره نقاشی تحت عنوان کودکان فجر آفرین، برگزاری همایش انقلاب زن و تحکیم خانواده، برپایی نمایشگاه خوشنویسی از اشعار امام خمینی (ره) و برگزاری مسابقه کتابخوانی از اهم مصوبات این کمیته بود.