کد خبر: 37511تاریخ انتشار : 12:30:22 - چهار شنبه 6 ژانویه 2016

تایید صلاحیت‌های فله‌ای چیزی جز تکمیل پازل پروژه ی نفوذ دشمن نیست

تساهل و تسامح در تایید صلاحیت این عده ، که متاسفانه کم هم نیستند ، برای دانشجویان بسیجی انقلاب اسلامی پذیرفتنی نیست ؛ وای اگر جوان دانشجو در قبال چنین ظلمی اولاً به مردم و ثانیاً به نظام اسلامی ساکت بنشیند. نامه سرگشاده ایی توسط دانشجویان بسیجی غرب استان گیلان خطاب به هیئت نظارت بر […]

تساهل و تسامح در تایید صلاحیت این عده ، که متاسفانه کم هم نیستند ، برای دانشجویان بسیجی انقلاب اسلامی پذیرفتنی نیست ؛ وای اگر جوان دانشجو در قبال چنین ظلمی اولاً به مردم و ثانیاً به نظام اسلامی ساکت بنشیند.

نامه سرگشاده ایی توسط دانشجویان بسیجی غرب استان گیلان خطاب به هیئت نظارت بر تایید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی نوشتند:

سلام علیکم؛

امانتداری یکی از مصادیق ایمان در دین مبین اسلام است و پیامبر گرامی اسلام و ائمه ی معصومین ، همواره همه ی مسلمین را به امانتداری دعوت نموده اند.

همانطور که مستحضرید در عصری قرار داریم که باطل بسیار راحت لباس حق را پوشیده و سعی در جلوه گری دارد و بسیاری به ناحق در جایگاه هایی قرار می گیرند که شان و منزلت ردای آن جایگاه، برازنده ی آن ها نیست.

این روزها که در ایام تایید و یا رد صلاحیت داوطلبان کسب کرسی بهارستان قرار داریم، نظر همه ی ملت ایران به سمت هیئت نظارت بر تایید صلاحیت هاست ، تا «حق الناسی» که رهبر معظم انقلاب (مدظله) از آن سخن به میان آوردند ، پایمال نشود. مردم ایران انتظارشان از هیئت نظارت و شورای محترم نگهبان بیش از پیش شده است ، آن هم به دلیل نفوذ سکولاریسم و لیبرالیسم دینی در میان سکانداران و برخی مسئولان نظام جمهوری اسلامی که رهبر انقلاب(مدظله) از آن به عنوان «نفوذ سیستمی» یاد کرده اند.

اما وقتی به لیست تایید شده ی صلاحیت داوطلبان مجلس شورای اسلامی توسط هیئت های اجرایی در شهرستان ها دقت می کنیم ، چه بسیارند افرادی که هنوز با نظام و آرمان های اصیل و اساسی زاویه دارند ، یا عده ای پای ثابت و از عاملان فتنه ی ۸۸ در استان گیلان بوده اند، و یا مشکلات اخلاقی در پرونده های آن ها به چشم می خورد.

تساهل و تسامح در تایید صلاحیت این عده ، که متاسفانه کم هم نیستند ، برای دانشجویان بسیجی انقلاب اسلامی پذیرفتنی نیست ؛ وای اگر جوان دانشجو در قبال چنین ظلمی اولاً به مردم و ثانیاً به نظام اسلامی ساکت بنشیند.

حقیقتاً وقتی به جریان های ماه های اخیر و منتهی به زمان حاضر می نگریم ، این تایید صلاحیت های به اصطلاح فله ای و سهل اندیشانه ، چیزی جز تکمیل پازل پروژه ی نفوذ دشمن و امضا پای خیانت به ملت ایران ، نخواهد بود. پروژه ای که چند ماهیست برای فشار به شورای نگهبان کلید خورده است و رفته رفته همراهان زیادی را نیز جذب خود می کند.

حال انتظار جوانان دانشجوی بسیجی از هیئت نظارت بر تایید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی ، این است که اولاً قدمی از وظیفه ی خطیر خود عقب ننشینند و این بار سنگین را که بر دوش آن ها گذارده شده ، به سلامت به مقصد برسانند و ثانیاً در مقابل حیله گری ها و فشار عده ای بی ثبات و به ظاهر دوست نظام ( اما در باطن دشمن نظام ) ، باتکیه بر رهنمودهای ولایت ، محکم بایستند.

ما نیز از حمایت همه جانبه از این سنگر فتح ناشدنی انقلاب اسلامی که در بزنگاه ها وظیفه ی خطیری بر گردن آن گذاشته می شود ، یک لحظه از پای نخواهیم نشست.

والسلام علی من اتبع هدی

دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های غرب استان گیلان

۱۶ دی ماه ۱۳۹۴

  1. غلام گفت:

    با سلام-شما از کجا می دانید شاید اینها از مدیران موجه ای که می شناسید خیلی بهتر عمل کنند.اینقدر بسته نباشید .از پیش قضاوت نکنید .