کد خبر: 37431تاریخ انتشار : 15:23:44 - یکشنبه 3 ژانویه 2016

بیانیه اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت در محکومیت اعدام شیخ نمر باقرالنمر

بار دیگر، رژیم وهابیِ سراسر فاسق و فاسد آل‌سعود، بغض و کینه خود را نسبت به اهل‌بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) در خاستگاه اسلام و سرزمین وحی به معرض دید جهانیان گذاشت و این بار در پی اعدام حقیقت، از هیچ کوششی فروگذار نکرد و در بیدادگاه خویش، حکم ظالمانه اعدام شیخ نمر باقر […]

بار دیگر، رژیم وهابیِ سراسر فاسق و فاسد آل‌سعود، بغض و کینه خود را نسبت به اهل‌بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) در خاستگاه اسلام و سرزمین وحی به معرض دید جهانیان گذاشت

و این بار در پی اعدام حقیقت، از هیچ کوششی فروگذار نکرد و در بیدادگاه خویش، حکم ظالمانه اعدام شیخ نمر باقر النمر، رهبر شیعیان عربستان و 46 نفر از فعالان سیاسی این کشور را به دلیل احیای سنت امر به معروف و نهی از منکر و دفاع از حقوق حقه مردم سرزمین حجاز صادر کرد.

کیست که فاجعه قتل عام صدها عالم را در طول حیات ننگین آل سعود و نیز جنایت قتل عام زائران خانه خدا در سال 66 را فراموش کرده باشد؟ مگر نه اینکه امروزه مراکز وهابیت در سراسر این کره خاکی به کانون‌های جاسوسی و فتنه تبدیل شده‌اند، که از یک سو اسلام اشرافیت، اسلام ابوسفیان، اسلام ذلت و نکبت، اسلام زر و زور، اسلام فریب و سازش و در یک کلمه اسلام آمریکایی را تبلیغ و ترویج می‌کنند و از سوی دیگر، سر بر آستان مراد خویش، آمریکای جهانخوار می‌سایند!

چهره پلید، ضد دین و ضد انسانی وهابیت، پرده از رخ خود برداشته و انسان‌های بی‎گناه را که داعیه اسلام خواهی حقیقی و اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه وآله) دارند در پس اوج کینه و قساوت خود نسبت به دوستداران و ارادتمندان خاندان پیامبر مکرم اسلام(صلی الله علیه وآله) و اهل بیت(علیهم السلام) با احکامی ضددین و ضد شرع مقدس اسلام محکوم و برای خاموش کردن ندای برحق آنان، حکم اعدام را که شایسته خاندان سفاک سعودی است، جاری می‌کنند.

امروز سران وهابی با درهم و دینارهای آل سعود، سعی در دامن زدن به اختلاف شیعه و سنی در جهان و به خصوص در شرق عربستان دارند تا از این طریق به خواسته‎های استعمارگری و چپاول و غارت ثروت مردم عربستان دست پیدا کنند.

اما فریاد عدالت خواهی و حق‎طلبی عالمان بزرگی همچون شیخ نمر کاخ پوشالی و معادلات این دژخیمان را برهم زده است؛ از این رو سعی کردند که این فریادها را در گلو بخشکانند و مانع از گسترش عدالت‎خواهی مردم شوند. دولت آل سعود بداند که این آتش زیر خاکستر، با اعدام شیخ نمر در عربستان از بین نمی‌رود و خاموش‌شدنی هم نیست، بلکه اجرای حکم اعدام ایشان موجبات گسترش دامنه اعتراضات را فراهم خواهد کرد.

در پایان، اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت، ضمن محکوم کردن این اقدام غیرانسانی و ظالمانه آل سعود، که نقض فاحش حقوق بشر و خلاف آزادی بیان مورد ادعای کشورهای متحد و حامی سعودی است، شهادت این عالم برجسته را به محضر بقیه الله الاعظم (عج)، مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، شیعیان عربستان و جهان تسلیت عرض نموده و مجدانه از مجامع بین المللی و حقوق بشری جهان می خواهد تا سکوت خود را نسبت به جنایات و اقدامات ضد حقوق بشری عربستان سعودی بشکنند و وظایف خود را در این خصوص به انجام رسانند.