کد خبر: 37369تاریخ انتشار : 3:50:38 - پنجشنبه 31 دسامبر 2015

شنیده‌های بهجت نیوز در «اخبار 20:30» پخش شد!+فیلم

چندی پیش خبری در بهجت نیوز با عنوان “آخرین شنیده‌های داغ محرمانه از رقابت‌های انتخاباتی فومن و شفت!” منتشر شد که بازخورد بسیاری در سطح استان پیدا کرد. به گزارش بهجت نیوز ؛ همزمان با انتشار این بسته خبری در پربازدیدترین سایت خبری شهرستا‌ن‌های فومن و شفت بازتاب اخبار مهم موجود در این بسته خبری […]

چندی پیش خبری در بهجت نیوز با عنوان “آخرین شنیده‌های داغ محرمانه از رقابت‌های انتخاباتی فومن و شفت!” منتشر شد که بازخورد بسیاری در سطح استان پیدا کرد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ همزمان با انتشار این بسته خبری در پربازدیدترین سایت خبری شهرستا‌ن‌های فومن و شفت بازتاب اخبار مهم موجود در این بسته خبری بلافاصله در سراسر کشور منتشر شد که در جالب ترین آنها تصویر مربوط به ژست کارت تبلیغاتی آقای مجید رجیب ویسرودی بود که در بسیاری از کانال ها و گروه های فضای مجازی منتشر شد.

اما چند روز بعد برنامه «اخبار 20:30» خبر منتشره در سایت بهجت نیوز را در قسمتی از ویژه برنامه انتخاباتی اش منتشر کرد که در زیر میتوانید ویدئو قسمت مربوطه را مشاهده کنید.

دانلود

 1. غلام گفت:

  با سلام ازفن بز غاله که بهتره.

 2. علی گفت:

  قلب قلعه رودخان درویسرود می تپد.

 3. علی گفت:

  افتخار فومن و شفتی ویسرودی

 4. علی گفت:

  شخصیت.دانشمند. دردشناس.مردم دوست.جوان.نماینده فومن وشفت ویسرودی

 5. محمد گفت:

  اگر انسان« بماهو انسان » می خواهید . اگر دلسوز اسلام وانقلاب و مردم زحمت کش می خواهید . اگر مبارز ه با فقر و فساد و تبعیض می خواهید . اگر درس خوانده واقعی و قانون دان می خواهید اگر احترام واقعی به دین و دانش و مردم را می خو اهید .اگر معلم اخلاق و تواضع می خواهید . من دکتر عباس خلیل زاده را معرفی می کنم .