کد خبر: 37359تاریخ انتشار : 2:39:36 - پنجشنبه 31 دسامبر 2015

آیا رای مردم فومن حق‌الناس نبود؟!

چند سالیست که اعضای شورای شهر از فرصت دیده شدن در این شورا به‌ عنوان سکوی پرتاب به آن نگاه و خود را برای مجلس کاندیدا می‌کنند.یادداشتی که در ادامه میخوانید توسط یکی از مخاطبین سایت برای ما ارسال شده است. به گزارش بهجت نیوز ؛ مدتی قبل فرانک پیشگر طی بیانیه ای انصراف خود […]

IMG_6453_Fotor

چند سالیست که اعضای شورای شهر از فرصت دیده شدن در این شورا به‌ عنوان سکوی پرتاب به آن نگاه و خود را برای مجلس کاندیدا می‌کنند.یادداشتی که در ادامه میخوانید توسط یکی از مخاطبین سایت برای ما ارسال شده است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ مدتی قبل فرانک پیشگر طی بیانیه ای انصراف خود را از کاندیداتوری مجلس به دلیل تعهد به مردم رشت اعلام کرد.

خرداد ماه سال 1392 مردم شهر فومن با مراجعه به صندوق های رای و پس از گذشت 6 سال از عمر شورای شهر سوم دست به انتخاب زدند و تغییرات گسترده ای در ترکیب پارلمان شهری فومن بوجود آوردند.

اول اینکه شورا از 5 نفر به 7 نفر افزایش یافت و دوم اینکه فقط علی (فرامرز) ولیزاده توانست به شورای دوره چهارم راه یابد و مابقی از ورود به شورای شهر فومن بازماندند اما پس از گذشت دو سال از عمر شورای شهر فومن و در ایام ثبت‌نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی، سیدسینا میری نرگسی و علیرضا علیدوست که با رای مردم عزیز شهر فومن بعنوان شورا انتخاب شدند در حوزه های انتخابیه تهران و رشت ثبت نام کردند!

البته گله از شورای شهر فومن در دوسال گذشته زیاد است که در این نوشتار نمی گنجد اما باید گفت مگر مردم شهر فومن شما را برای 4سال برای شورای شهر فومن انتخاب ننموده بودند و به فرموده مقام‌معظم‌رهبری “رای مردم حق الناس است” و این درست نیست که شما بزرگواران که از اعضای شورای شهر فومن هستید وقت و ذهن خود را جهت انتخابات مجلس‌شورای‌اسلامی صرف کنید و شهر فومن را که عضو شورای آن هستید از یاد ببرید.

حالیه اگر شما پیروز شوید یا نشوید ملاک نیست بلکه حرف اصلی این است که شما تا روز رای‌گیری یعنی 7اسفند درگیر انتخابات خودتان هستید و البته نکته دیگر این است که قطع به یقین یک شبِ به این موضوع فکر نکرده‌اید که ثبت نام کنید و در انتخابات شرکت کنید و چه بسا این موضوع از ماه‌ها قبل در ذهن شما بوده است پس قطعاً از وظیفه اصلی خود که در شورای شهر دارید هم تاحدی غافل مانده‌اید و باید گفت که این با توصیه های مقام معظم رهبری که تاکید دارند : رای مردم حق الناس است منافات دارد ، آقایان سیدسینا میری نرگسی (کاندیدای تهران) و علیرضا علیدوست (کاندیدای رشت)، شهروندان فومنی به شما رای داده اند و این رای حق الناس است ، خواهشا حق مردم شهر فومن را بگیرید …

کنایه ای بر دو عضو داوطلب نمایندگی مجلس شورای شهر فومن ؛ فرانک پیشگر طی بیانیه ای انصراف خود را از کاندیداتوری مجلس به دلیل تعهد به مردم رشت اعلام کرد.

متن نامه انصراف فرانک پیشگر را در ذیل بخوانید:

پی نوشت : البته از لحاظ قوانین جمهوری اسلامی این حق قانونی هر عضو شورای شهر است و طبعا میتواند در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کند اما درهرحال یادداشت بالا درددلی از سوی یکی از شهروندان همین شهر بود که برای ما ارسال و ماهم بر اساس قوانین حرفه‌ای خبری این متن را انتشار دادیم.