کد خبر: 37205تاریخ انتشار : 5:40:23 - شنبه 2 ژانویه 2016

آخرین شنیده‌های داغ محرمانه از رقابت‌های انتخاباتی فومن و شفت!

تنها چند روز دیگر تا احراز صلاحیت کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی زمان باقیست تا چهره نهایی کاندیداها مشخص شود در این مجال آخرین شنیده هایی که در محافل سیاسی و اجتماعی به گوش می رسد به صورت مختصر نگارش می شود. به گزارش بهجت نیوز ؛ شنیده شده است که : ❌حجت الاسلام […]

تنها چند روز دیگر تا احراز صلاحیت کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی زمان باقیست تا چهره نهایی کاندیداها مشخص شود در این مجال آخرین شنیده هایی که در محافل سیاسی و اجتماعی به گوش می رسد به صورت مختصر نگارش می شود.

به گزارش بهجت نیوز ؛ شنیده شده است که :

حجت الاسلام مهدی افتخاری در روزهای اخیر به تهران و قم سفر داشته اند ؛ ظاهرا ایشان در صدد این هستند تا مدرک مورد نیاز خود برای انجام مراحل ثبت‌نام را از مرکز علمی مربوطه تحویل بگیرند.

❌یکی از طیف های حزب اللهی شهر که در دوره های قبلی از میرزایی و بهروزی فر حمایت کرده بود ظاهرا برای دهمین دوره انتخابات دچار تردید در انتخاب شده‌اند و بر طبق اخیار دریافتی در این دوره به صورت بی‌طرف ،یک بیانیه با عنوان شاخص‌های “انتخاب اصلح” بر اساس سخنان رهبرمعظم‌انقلاب را منتشر خواهند کرد.البته هنوز برای پیش داوری در این رابطه زود است و باید منتظر ماند و دید که آیا تصمیمی از سوی این طیف اتخاذ خواهد شد یا خیر.

❌یکی از کاندیدای شفتی که سابقه حمایت از یک نماینده فومنی را در پرونده خود دارد وقتی از وی سوال شده که چرا فعالیت و حضورتان در شهرستان فومن کمرنگ است ، چنین پاسخ داده است که من با توجه به بضاعتم در حال ورود به این عرصه هستم!

❌جواد زبردست از چهره های جوان این دور انتخابات فومن و شفت ادعا می‌کند تنها فردی است در میان داوطلبان که آزادانه و بدون هیچ واهمه‌ای نظرات سیاسی و فکری اش را با ارائه بیش از 40 مقاله در سایت های سطح استان منتشر کرده است.

❌رسول جماعتی که طی چند دوره اخیر انتخابات مجلس هربار رد صلاحیت شده است ، این بار با اطمینان و صلابت تمام می‌گوید که می‌تواند صلاحیتش را دریافت کند.البته وی از هر تریبونی برای حمله به نماینده فعلی استفاده می‌کند و انگار که رجز خواندن را هم خوب بلد است!

❌بعد از نوشتن بیانیه هادی نوری برای عدم حضور وی در انتخابات ، در فضای مجازی گروهی ساخته شده با عنوان حامیان دکتر نوری و از وی برای حضور در انتخابات دعوت نموده اند که گویا این فشارها باعث شده ایشان کمی به فکر بازگشت دوباره باشند و احتمال حضور مجدد ایشان قوت گرفته است./شهرمن/همچنین مطلبی پیرامون انصراف هادی نوری در همین پایگاه منتشر شد که با حاشیه کوچکی همراه بود،باعث دلخوری خواهر ایشان شد که رسما در همین مطلب از ایشان بابت این اتفاق پیش‌آمده عذرخواهی می‌کنیم.

❌انجام برخی کارهای تاسف‌بار و ناشایست (فریاد عمو ناصر مهربانه) توسط آقای مشاورسابق! در یکی از مهم‌ترین ادارات فومن که نگرانی دلسوزان شهرستان را از هر طیفی به دنبال داشته به ذائقه رئیس این اداره خوش نیامده و ایشان در جلسه ای که برای همفکری برگزار شده بود فرموده‌اند که فُلانی پیش از من در اینجا حضور داشته و وی مشاور بنده نیست و نقش مهمی در مجموعه تحت مدیریت بنده ندارند!!

جلسه یکصد و بیستم شورای شهر فومن که تحت الشعاع کاندیداتوری دو تن از اعضای شورای شهر فومن در انتخابات مجلس قرار داشت با حاشیه هایی خواندنی همراه بود.فرامرز ولیزاده به شوخی خطاب به نورالدین نعمتی گفت که بد نیست شما از حوزه انتخابیه لاهیجان و مهیار ابراهیمی از ماسال کاندیدا شوند!همچنین عضو جوان شورای شهر فومن با لبخندی بر لب فرمود که به زودی باید شاهد حضور آقایان اُمید مولایی و سیدمحمدتقوی در جلسات شورای شهر باشید! در حاشیه این جلسه هم سینامیری نرگسی در رابطه با انتشار خبر “آیا میری‌نرگسی قصد تصاحب کرسی ریاست مجلس‌شورای‌اسلامی را دارد؟!” گفت که از دیدن این متن خوشحال نشده اما به فعالیت های متنوع رسانه‌ها احترام می‌گذارد و منعی در این رابطه نمی‌بیند.

در یکی از جلسات طیف های غیراصولگرای شهرستان که چند هفته قبل برگزار شده ، ظاهراً زمانی که صحبت از یک کاندیدای “نه طرفدار چپ و نه طرفدار راست” به میان می‌آید ؛ یکی از حاضرین که سابقه فعالیت های پشت پرده انتخاباتی بالایی هم دارد با رکیک‌ترین فحش موجود از آوردن نام ایشان استقبال می‌کند که با تذکر سایر حاضرین روبرو می‌شود! البته ادعای وی این است که چرا به صورت اتفاقی فردی پیدا شده که ادعای “نه چپ و نه راست دارد” و وی تاکنون کجا بوده است؟!

برخی لیدرهای انتخاباتی شهرستان فومن که این روزها شدید در حال انجام فعالیت های صادقانه و مخلصانه برای برخی نامزدها هستند ظاهرا دستی از دور بر آتش شهرستان رشت هم دارند و پیشنهاد همکاری به یکی از کاندیداهای محترم داده‌اند که البته با واکنش منفی همان کاندیدا مواجه شده‌اند!

آنطور که نقل شده مثل اینکه علی میرزایی(که در طی این چند سال سکوت اختیار کرده بود) با تلاش‌های فراوان قصد جبران گذشته را دارد و در همین رابطه هم یکی از سایت های محلی شهرستان در یک رپورتاژخبری چنین می‌نویسد:‌«علی میرزایی امید دارد با توجه به اینکه در دوره گذشته صلاحیت خود را دریافت ننموده در این دور با پیگیری هایی که صورت داده و حق خود را اثبات نموده به انتخابات بعنوان نامزد ورود کند»(تصویر زیر مربوط به سلفی یکی از طرفدارای وی با علی میرزایی می‌باشد که در اینستاگرام منتشر شد)

فرانک پیشگر که تا پیش از این به ادعای یکی از سایت های خبری که ادعای خبرگزاری دارد قصد ورود به انتخابات فومن و شفت را داشت با انتشار بیانه‌ای خدمت به مردم رشت را در حال حاضر وظیفه خود عنوان کرد! آنگونه که نقل شده فشارهایی از سمت برخی نامزدهای با سابقه برای ورود وی به عرصه انتخابات برای شکستن آراء دیگر رقبا آورده شده که با پاسخ منفی نفر دوم چهارمین دوره شورای اسلامی شهر رشت روبرو شده است! البته بر طبق اطلاعات نه چندان محرمانه خانم پیشگر ظاهرا در کلاس ‌های درس دانشگاهی‌شان اخبار مربوط به کاندیداتوری اش را مرتباً تکذیب می‌کردند.

هفته نامه 4دی که چندی قبل پاسخی جالب به نامه رسمی “روابط عمومی نماینده مردم شریف شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی” پیرامون مسئله نامه های اداری که توسط برخی بخشداران انتقال می‌شده داده بود ؛ با تخریب یکی از طرفداران آقای نماینده در فضای مجازی روبرو شد.

photo_2015-12-24_04-20-22

❌سید تقی موسویان در یک جمعی در مورد بخشی از سخنان نماینده مردم فومن و شفت که در مورد اظهار نظر افراد درباره پل گفته اند : «مگر اینها واحد دانشگاهی را گذرانده‌اند که اظهار نظر میکنند» عنوان نموده که به اقای نماینده بفرمایید شما چند واحد درسی را در دانشگاه گذرانده‌اید که در همه زمینه ها اظهار نظر می‌کنید؟!

❌شنیده شده که ترکیب هیئت اجرایی شهرستان فومن سبب ناراحتی نماینده فعلی گشته است ، وی به رد صلاحیت تعدادی از طرفداران خود از طرف هیات نظارت شهرستان گله مند بوده است./4دی

❌یکی از فومنی های مقیم غیر فومن که در هر دوره انتخابات برای خدمت صادقانه به مردم حضورش نمایان می‌شود ظاهرا قرار است این دور دوباره کاندیدا شود و جلساتی هم با همفکرانش برگزار کرده است.البته برخی از باسابقه های انتخابات شهرستان چنین گمانه‌زنی می‌کنند که وی به دلیل حضور در ستاد یکی از سران فتنه در این دور رد صلاحیت خواهد شد.

❌ناصر عاشوری که حضورش در عرصه انتخابات به طور معمول با حواشی زیادی همراه است در این دور هم برنامه های ویژه ای برای پرشور کردن رقابت ها تدارک دیده است.طرفداران وی با انتشار تصویر زیر در فضای مجازی تولد “امیرکبیر گیلان!!” را بهم تبریک گفته اند.


❌یکی از کارکنان قسمت رایانه‌ها!! که در موقع انجام وظیفه از یکی از کاندیدا حمایت هایی انجام داده بود با برخورد بجا و مناسب آقای رئیس روبرو شد!

❌میرشمس مومنی زاده که اولین تجربه برگزاری انتخابات را بعنوان فرماندار یک شهرستان دارد به سرانجام میرساند ظاهرا برخورد بسیار مناسبی با تمام کاندیدا داشته اشت، همچنین خبرنگاران و فعالان رسانه ای از همکاری خوب روابط عمومی فرمانداری و آقای فرماندار رضایت داشته اند.آنطور که خبر یافته‌ایم ظاهرا در برخی فرمانداری های سطح استان اجازه عکسبرداری و حضور خبرنگاران داده نمی‌شود!

❌ظاهرا آقای رجبی ویسرودی قصد عظیمت به سمت اتاق محل ثبت نام را داشتند که به دلیل ازدیاد همراهان و نفرات و یاران و دوستان و علاقه مندان و طرفداران نشد که همه عزیزان یکجا وارد بشوند و به همین دلیل 5 نفر به صورت گلچین انتخاب و همراه وی وارد اتاق محل ثبت نام شده اند.همچنین ژست جالب و دیدنی رجبی ویسرودی در کارتهای تبلیغاتی اش مورد توجه کاربران اینترنت قرار گرفته است.


❌دکتر هادی نوری که پیشتر به عنوان گزینه حزب اعتدال و توسعه(از احزاب طرفدار دولت) در شهرستان فومن و شفت مطرح بود پس از اینکه بیانیه انصراف خود را منتشر کرد ؛ صبح روز بعد با ارسال پیامکی به برخی افراد وارد فرمانداری شد و برای حضور در رقابت های انتخاباتی مجلس دهم ثبت نام کرد. البته خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که بالادستی‌های حزب اعتدال با معرفی ایشان به عنوان گزینه نهایی مخالف بوده و هستند.البته رقبای درون‌گروهی ایشان نیز از این مخالفت ها تاحدی دلشاد و خوشحال و شادمان هستند!!

❌روند بررسی صلاحیت نامزدها در هیات اجرایی شهرستان فومن شروع شده است و احتمالا رد صلاحیت برخی افراد در این دور به دلیل شرایط خاص کشور بیشتر شده است.البته از غائبین این دور هیات اجرایی میتوان به محمد علی مصلحی ، رسول قربانی پور و محمد فیض اشاره کرد.

❌تب و تاب ائتلاف‌ برای انتخابات آتی بسیار بالا رفته و ظاهرا رایزنی‌هایی در سطح شهرستان بین نامزدهایی که قرابت نظراتشان بیشتر است دیده میشود.در طی چند هفته آینده مطمئناً شاهد انصراف برخی نامزدها به نفع دیگر نامزدها خواهیم بود.

❌اخبار رسیده حکایت از آن دارد که علی میرزایی در حال رایزنی هایی برای گرفتن تایید صلاحیتش در این دور می‌باشد و همچنین اخبار درگوشی حاکی از آن است که نشست هایی بین یاران افتخاری و میرزایی برگزار شده و بحث‌هایی پیرامون اینکه حجت‌الاسلام افتخاری کارنامه عملی همانند میرزایی ندارد مطرح شده است.احتمال انصراف فرزند شهید افتخاری به نفع علی میرزایی (نماینده دور هشتم مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی) قوت گرفته و اگر این خبر به سرانجام برسد مطمئنا معادلات برای انتخابات آتی بهم خواهد خورد.

❌تب و تاب انتخاباتی برخی نامزدها پای آنها را به طور مرتب به سفره‌خانه و قلیانسراها باز کرده است و مرتباً نشست هایی با حضور جوانان در این اماکن برگزار می‌شود این در حالی است که در نزدیکی ایام انتخابات مجالس و مراسمات فرهنگی شهرستان بدون حضور حتی یک نفر از این افراد برگزار می‌شود.

❌چندی قبل در یک مراسم دو نامزد انتخاباتی با هم رو در رو میشود و آنطور که به گوشمان رسانده‌اند ظاهراً یکی از این دو عزیز که در دوره قبل اعضای ستادشان یکی شده بود وقتی دیگری را می‌بیند راهش را کج می‌کند و وقتی از او سوال میپرسند که چرا با فُلانی سلام نکردی در جواب می‌گوید که او «فتنه‌گر» است!!

❌در حالی که به نظر می‌رسید سینا میری نرگسی فقط برای اینکه بداند صلاحیت لازم برای حضور در انتخابات مجلس را کسب خواهد کرد یا خیر از حوزه انتخابیه تهران ثبت‌نام ، اما انگار ماجرا کمی فرق کرده و این عضو جوان و خوش آتیه شهرمان عزم خود را برای حضور در رقابت های مجلس آینده جزم کرده و تبلیغات انتخاباتی اش را کمی جلوتر آغاز کرده است.


❌چند روز قبل یکی از نامزدهای این دوره از مجلس که سابقه خوبی هم در ردصلاحیت‌ شدن از انواع شهرهای مختلف را دارد روز پنج‌شنبه برای شادی روح اموات در امامزاده میرزای فومن حضور پیدا می‌کند که در مواجه با یکی از افراد حاضر در آنجا شروع به بحث می‌کند که با انتقادات زیادی پیرامون عملکرد گذشته و حالش مواجه می‌شود.ظاهراً این عزیز ما طی چند وقت اخیر رفت‌وآمدهای زیادی هم به برخی نهاد های خاص! داشته است.

❌خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که چند روز قبل از سوی یکی از افراد شهیر شهر به یک نامزد انتخاباتی که در همه جا از سابقه مدیریت استانی اش برای مردم سخن می‌گوید پیشنهادی برای کناره‌گیری وی به نفع یکی از باسابقه‌ترین نامزدهای چندین و چند دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی داده شده است کهـ البته پاسخ منفی اقای نامزد را به دنبال داشته است.

❌یکی از سفره‌‌خانه‌های شهر مدتیست تبدیل به پاتوق سیاسی شبانه برخی افراد شده است و احتمالاً در آینده باید منتظر تاثیرگذاری این افراد بر انتخاباتی آتی بود؛ چندی‌قبل در آنجا توسط عده‌ای محدود تصمیماتی برای انجام برخی مباحث در فضای مجازی گرفته می‌شد که مدتی پیش دُم خروس یکی از آنها بیرون زد و غرور چندساله! این افراد با فوروارد(Forward) اشتباهی یکی از پیام‌ها شکسته شد ؛ البته از شوخی برخی کاربران هم نمی‌توان گذشت که لقب یکی از همین افراد را از «سلطان‌ایثار» به «سلطان‌فوروارد» (چندی قبل هم توسط همین فرد تصاویری مستهجن به اشتباه در گروه های تلگرامی فوروارد شده بود) تغییر داده‌ بودند!!!

❌مدتی پیش تصاویری از یک بازی فوتسال توسط برخی مسئولین تصمیم‌گیر!! در یکی از پایگاه های خبری معروف استان منتشر می‌شود که در میان یکی از آن تصاویر ، عکسی نه چندان مناسب قرار داشت . حال پس از گذشت مدتی انتشار همان تصویر کمی تا قسمتی 18+ از یکی از نامزدهای پر سر و صدای این دوره انتخابات مجلس فومن و شفت در فضای مجازی کار را به جایی رسانده که ظاهراً برخی کانال‌های پرطرفدار تلگرامی در سطح کشور هم دست به انتشار این تصویر زده‌اند که البته ما به دلیل رعایت قوانین و حفظ اصول خبری از پخش بدون‌سانسور این تصویر معذوریت داریم.

 1. بنده خدا گفت:

  لطفاً اسم امیر کبیر را با ناصر عاشوری خراب نکنید.

 2. نام شما گفت:

  واقعا درست گفتی .

 3. دوست عزیز! ناراحت نباش،فعلابازارپاچه خاری داغ داغ است،خوشحال باش که نگفته ((کوروش کبیر))و((لویی چهاردهم))

 4. نام شما گفت:

  کدام کاربرای فومن انجام داده نام ببرید که نام امیرکبیرراخراب می کنید

 5. نام شما گفت:

  شخصیتهای مهم را با پاچه خواری خود زیر سؤال نبرید خواهشاً

 6. نام شما گفت:

  با این رقبا، امیرکبیر فومن!!!!!!! خدا حافظ.

 7. رضا گفت:

  این آقا امیر نصفه هم نیست چه برسه به امیر کبیر…

  • نام شما گفت:

   دیگران چه کردند یه دور ماندند رد صلاحیت شدند تاحالا این آقا رد صلاحیت شده نه یعنی نظام قبولش دارد پس ایول که کارش درسته ولی درست نیست کسی را باکسی مقایسه کنیم ولی ناصر رای نیاره فومن بیشتر ضرر می کنه ناصر از بقیه کاربلد تره

 8. گمنام گفت:

  ایشان امیر صغیر هم نیست چه برسد به امیر کبیر ! لطفا الفاظ را پایین نیاورید بگذارید حداقل قداست الفاظ حفظ شود .

 9. نام شما گفت:

  عشق است مجید رجبی ویسرودی

 10. نام شما گفت:

  سلام ،حدود بیست سال است که بعضی از عزیزان آقای عاشوری را تخریب می کنند،با این وجود ایشان همچنان محکم و استوار در این مسیر حضور دارند، آیا این دوستان از خود پرسیده اند چرا؟ البته احتمالا دلایل قهوه خانه ایی زیادی برای خود دارند. و لی تا وقتی منطقا و اخلاقا به واقعیت حقیقی و حقوقی ایشان اعتراف نکنید.نمیتوانید خود را قانع کنید.

 11. نام شما گفت:

  امیر کبیر.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟

 12. نام شما گفت:

  سلام.درکشورهای پیشرفته زمانی که کسی یا حزبی برای مردم کار نمی کند مردم دیگر به او اعتماد نمی کنندو به کسی دیگر رای می دهند.ولی در کشور ما اینگونه نیست مثل دوست ما که می گویدکس دیگر را بیاوریم چه میخواهد بکند پس به همین نماینده اعتماد کنیم بماند بهتر است ولی به اینده فکر نمی کنیم
  شنیده شده نماینده عزیز در روستایی گفتند که این دور برای شما کار میکنم!

 13. غلام گفت:

  این امیر شما چرا عاشق جنگله همه در پی احداث راه های جنگلی است تولدش را نیز در جنگل جشن گرفته .بهش بگید بیاد پایین دنیا عوض شده.

 14. م شما گفت:

  درود برمرد پرتلاش مهندس مجید رجبی

 15. نام شما گفت:

  سلام ،آیا مخالفان آقای عاشوری ازخود پرسیدند که چرا عاشوری علیرغم این همه هجمه و تخریب در طول این همه زمان، از صحنه خارج نمی شود؟ البته پیشنهاد می گردد ،برای پاسخ این پرسش بهتر است، کمی از دانش جامعه شناسی ، روان شناسی و سیاسی مطلع شوید، آنوقت جواب سوال کاملا روشن است .همچنین توصیه می شود دنبال پاسخهای کوچه و بازاری نباشید.

  • علی گفت:

   نکنه می خواهید بفرمایید عاشوری جامعه شناس وروانشناس وسیاسی شده برادر عزیز شما اینطوری خیال می کنید عاشوری فقط امسال شما را بصورت نقد ونسیه می بیند .عاشوری بلد نبود مشخصات خودش را در فرم ثبت نام وارد کند مایه خجالت وشرم اور است.این فرد چگونه می خواهد حق مردم بیچاره را به گوش مسولین برساند .بیدار شوید بی خود کاه را کوه نکنید عمر گرانمایه برفت.

   • نام شما گفت:

    سلام، دوست عزیز معلوم است که عصبی هستید چون سوال را درک نکردید، البته قصد جسارت نیست ، بلکه از خود بپرسید چرا عاشوری علیرغم این همه تخریب، در صحنه محکم و استوار هست ؟مطمئن باشید ،اگر دانش تحلیلی منصفانه داشته باشید که دارید ولی به حقیقت اعتراف نمی کنید، پاسخش را خواهید یافت . سربلند باشید.

    • علی گفت:

     با سلام- شما چرا نمی خواهید باور کنید که درک و دانش سیاسی- اقتصادی -فرهنگی ….جوانان تحصیل کرده فومن بزرگ شکوفا بوده واست ما در فومن عزیزانی داریم که اگر به انها فرصت داده بشود خیلی بهتر عمل می کنند اسم فومن بزرگ هم از نظر گردشگری .هم از نظر دانش جوانانش در ایران و جهان مطره است پس چرا شهر فومن از نظر زیر بنایی همان فومن سی سال پیش است چرا این همه بیکارداریم چرا منابع مالی فومن کم است چرا وضع کشاورزی خراب است .ایا فقط یه نفر موجه باشد کافی است.

     • نام شما گفت:

      سلام ،شکی نیست که افراد بالقوه توانمند در همه جا هست ،اما تا زمانی که ساختار احراز شرایط نمایندگی در دست من و شما نیست ،نمی توان انتظار بهتری داشت . زیرا همه این عزیزانی که شایستگی حداقلی دارند یا ورود نکرده اند و یا در آن درجه حداقلی نیستند . بنابراین در بین این افراد با توجه به ماهیت ساختار نمایندگی در ایران، ما بهترین فرد را آقای عاشوری میدانیم . البته نه بعنوان یک فرد تقدیس شده.

   • نام شما گفت:

    سلام، این همان کوچه بازاری است.

  • محمد گفت:

   در پاسخ باید گفت اگرچه روانشناسی ،جامعه شناسی در انتخابات موثر است ولی در حوزه فومن ،تعیین کننده اصلی زور سیاسی ،زر و ثروت و تزویر و فریب است لطفا نگاه کنید و ببینید آیا از این اهرم ها استفاده نکرده است ؟اگر استفاده نکرده پس نماینده پاکی است ولی اگر استفاده کرده ،با اهداف انقلاب اسلامی مغایرت دارد .

 16. علی گفت:

  این بار نما ینده شفتی انتخاب کنیم

 17. علی گفت:

  برای یک بار هم که شده نماینده تحصیلکرده و زحمت کشید ه متعهد و متواضع انتخاب کنید تا دانش آموزان شما و دانشجویان شما به آینده تحصیلی خود امید وار باشند . من دکتر خلیل زاده را پیشنهاد می کنم که سالهاست مدرس دانشگاه بوده و استاد بسیار توانمندی است و به همه قوانین کشور مسلط است.

 18. نام شما گفت:

  سلام-اقای عاشوری کمی استراحت کنید

 19. نام شما گفت:

  لطفا حاج آقا حائری فومنی، حاج آقا سید عباس صفوی (نماینده دور دوم) و حاج آقا شفیعی را هم بفرمایند تشریف بیارند.

 20. بهتراست این سایت را با تلگراف عصر قاجار عوض کنند این فومنی ها …
  به روزرسانی صفر است !!!

 21. نام شما گفت:

  سلام.بروزرسانی شماخیلی ضعیف است

 22. علی گفت:

  درود بر دکتر خلیل زاده استاد دانشگاه و محبوب ما

 23. حسين گفت:

  واقعا تاسف دارد براي اعضاي هيات اجرايي فومن كه خودشان را انقلابي ميدانند اگر رضا پهلوي هم فومن كانديد ميشد تاييد ميكردند چون آقايان خودشان صلاحيت ندارند ودست كمي از برخي كانديداها ندارند

  • علی گفت:

   با سلام حسین اقای گل شما از کجا به کارکرد جوانان عزیزی که با شجاعت وارد صحنه انتخابات شده اند اینقدر نا امید هستید .مگر شهر ما برای این اقایان سند خورده .که نباید تغییر کنند.چرا شما فکر می کنید که بعضی ها موجه ترند .ما باید از اعضای هیات اجرایی تشکر کنیم .

 24. نام شما گفت:

  چرابه کسی که واقعادردوران نمایندگی خودبرای مردم فومن وشفت ازدل وجان مایع گذاشت صلاحیت نمیدن منظورحاج رسول جماعتی

 25. نام شما گفت:

  این اقاامیرنمیره

 26. م ب ازک گفت:

  درودبرمردبزرگ نترس شجاع فومنات حاج رسول بروجلو60هزارنفرپشتدند

 27. نمایند فومن وشفت سیدتقی موسویان

 28. فومنی گفت:

  این دوره بدون شک شفتی ها سید تقی موسویان و یکپارچه حمایت میکنن خیلی با قدرت داره عمل میکنه

 29. ت گفت:

  برای استمرار آبادانی و پیشرفت فومن و شفت بدوراز قوم گرایی و منفعت شخصی انتخاب ما حاج ناصر عاشوری

 30. نام شما گفت:

  دوست عزیز شما هیچ پیشرفت و ابادانی می بینیدکمی فکر کنید تغییری دیده اید

 31. محرم گفت:

  اوکه اختلافات قومی می اندازه تا پیروز بشه . داستان ول کردن بز در میدان شهر
  و انداختن آن کار به گردن گیلک ها را همه می دانند.

  • Hamed گفت:

   عاشوری مردی که تو فومن و شفت دیگه تکرار نمیشه من ازش راضیم چون اب شهری و گاز و تلفن و اینترنت پرسرعت روستام رو مدیون پیگیری های ایشونم التماس تفکر و دوری از تعصبات هرز

   • رامین گفت:

    در پاسخ به اضهارات دوست عزیز اقا حامد باید بگم که پروژه عمرانی اب و برق و گاز و تلفن و ……..
    یک پروژه ملی کشوری است که توسط دولت مصوب میشود و هیچ ربطی به نماینده ندارد .
    خواهشا بدون اگاهی و اطلاعات اضهاره نظر نفرمایید.
    5 سال پیش توسط نماینده فعلی اعلام گردید که روستای شولم از توابع شهرستان فومن از نعمت اب شرب برخوردار است که متاسفانه 80% از مردم اب ندارن ک هیچ حتی بازاره روستای شولم هم از اب لوله کشی روستایی برخوردار نیست .
    میتوانید شخصا به روستا سر کشی کنید و از اوضاع و احوال و باخبر شوید.

    ومن الله التوفیق …………..

 32. معین گفت:

  نوبتی هم باشه نوبت شفتی هاست

 33. دردونه گفت:

  یه دونه باشه بهجت نیوز

 34. مصطفي گفت:

  سلام كسى لينك كانديدا هارو نداره

 35. فومنی گفت:

  به شخصی پاک رای دهیدکه اگرتوان کارکردن نداشته باشه حداقل حق مردم رابه اموال خودش اضافه نمیکنه وامثال … آدمهای مفتخور بها نمیده و دورخودش جمع نمیکنه
  همه باهم حاج خلیل بهروزی فر

 36. احمد گفت:

  درود بر هم محلی حاجی عاشوری خودمون

 37. محمد گفت:

  با سلام به همه همشهریان محترم وبا احترام به نظر همه دوستان.برای پشرفت و ابادانی فومن وشفت فقط به اقای حاج مهدی افتخاری رای بدهید.چون پدر شهیدش به ما اثبات شده است

 38. همشهری گفت:

  هیچ کدوم به فکر مردم نبستن موقع رای به مردم نیاز دلرن خودشونو نشون میدن بعد از اتخابات همه به فکر مادیات خودشون هستن وبه نفع خودشون کار میکنن دیگه مردم و نمیشناسن

 39. ناشناس گفت:

  فقط حاج خلیل و بس

 40. ناشناس گفت:

  وکیل وکیل تازه کهنه وکیل قرازه

 41. ناشناس گفت:

  بهروزی فر مرد عمل

 42. ناشناس گفت:

  حاج مهدی افتخاریو عشق است

 43. ناشناس گفت:

  امیر کبیر به فرض شما باید دید چگونه رفتند

 44. ياسر گفت:

  من ميخوام جواب اون اقايي رابدم كه همش ميگه فومن .فومن به تنهايي بزرگ نميشه مگرباماسوله.قلعه رودخان و…..پس بياييم به هم احترام بزاريم اقاي خيلي باسواديك مقدار وسعت فكري خودت رابيشتر كن.؟.؟.؟…..

 45. Bi nam گفت:

  واقعا بی چشم و روید هیچی نمیگه اولین دانشگاه شهرمونو کی ساخت و بیاد تشکر کنه همیشه همینید فقط توهین کردن و بلدین. این همه خدمتشو هیچکی نمیبینه
  کلی پول دادن واسه افتخاریم رای خریدن چرا هیچجا اینو نمیگین

  چ نماینده باشه چ نباشه جاش تو قلبمونه

  • امیر گفت:

   از پول تو جیبش ساخت هر نماینده ای وظیفش آبادانی شهر هست .الکی بزرگش نکن . برا خودتون بت درست کردید.
   قبل انتخابات گفتیم عاشوری باید برود
   و دیدید که شد
   عاشوری با …….. رفت.