کد خبر: 37171تاریخ انتشار : 18:45:39 - سه شنبه 22 دسامبر 2015

علیرضا علیدوست از حوزه انتخابیه رشت برای دهمین دوره انتخابات مجلس ثبت‌نام کرد+تصاویر

علیرضا علیدوست عضو دوره چهارم شورای شهر فومن در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کرد. به گزارش بهجت نیوز ؛ علیرضا علیدوست که در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر فومن با کسب 4494هزار رای توانست به عنوان نفر سفر وارد صحن شورا شود ، این بار توان خود را برای حضور در رقابت […]

علیرضا علیدوست عضو دوره چهارم شورای شهر فومن در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کرد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ علیرضا علیدوست که در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر فومن با کسب 4494هزار رای توانست به عنوان نفر سفر وارد صحن شورا شود ، این بار توان خود را برای حضور در رقابت مجلس شورای اسلامی محک می‌زند.

وی با حضور در فرمانداری رشت در  انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کرد.با این حساب علیرضا علیدوست و سینا میری نرگسی دو عضو شورای شهری هستند که از فومن در در دهمین دوره انتخابات مجلس حضور یافته اند.

ابراهیم‌فلاح/در حاشیه این ثبت نام ، علیدوست در گفتگو با بهجت نیوز با اگر توفیق پیدا کنم تا در این عرصه قرار بگیرم باید بروزرسانی و تصویب قوانین را به درستی انجام خواهم داد.

علیدوست افزود : نماینده مجلس به جای اینکه سخنگوی مردمش در مجلس باشد در آنجا به صورت موردی و در دفاترشان به صورت خصوصی نامه نگاری میکنند که این روش صحیح نمی‌باشد.

وی ادامه داد : اگر توفیق حضور در این جایگاه را پیدا کنم برای روستای دور افتاده ای که از مرکز استان فاصله دارد به همان اندازه در جدیت اجرایی قوانین و مصوبات پیگیر خواهم بود که در مرکز استان و حتی کشور امکان اجرایی داشته باشد.

علیدوست با بیان اینکه به طور مستقل وارد انتخابات شده ام ،تاکید کرد : باید پاسدار قانون باشیم و به آن احترام بگذاریم و بنده امیدوارم که جوانان و قشر تحصیل کرده به بنده اعتماد داشته باشند.

وی ادامه داد : بنده از حوزه انتخابیه رشت کاندیدا خواهم شد و ظرفیت رشت که مرکزیت استان را در دست دارد از لحاظ گردشگری که امروزه از بزرگترین پتانسیل های جذب سرمایه برای توسعه و پیشرفت می‌باشد استفاده خواهیم کرد.

این عضو شورای شهر فومن در رابطه با تولید اشتغال برای جوانان ، گفت : یکی از وظائف دولت در قانون جمهوری اسلامی ایجاد اشتغال می‌باشد اما بنده با حضورم در قوه مقننه اگر توفیق پیدا کنم حتما به دنبال راهکار دائمی خواهم بود هرچند گاها مُسکن ها برای درمان این مسائل به کار می‌آیند.

علیدوست با بیان اینکه مسئله مسکن از اولویت ها میباشد ، گفت : امروز که نزدیک به 36 سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی می‌گذرد نباید جوانان درگیر این مسائل باشند و انشالله تلاش خواهیم کرد که این مشکل را حل کنیم.

وی در پایان با بیان اینکه برخی قوانین بسیار قدیمی هستند و باید بروزرسانی شود تا بسیار از مشکلات مرتفع گردد ، تصریح کرد : باید قوانینی در مجلس توسط نمایندگان تصویب شود که مشکلات امروز مارا حل نمایند.

  1. به امید انتخاب نیروی جوان و کارآمد و با آرزوی پیروزی برای نیروی ارزشی جناب علی دوست عزيز

  2. جناب آقای علیدوست
    برای شما آرزوی موفقیت داریم .