کد خبر: 37142تاریخ انتشار : 2:23:31 - سه شنبه 22 دسامبر 2015

مدیر «اعتدال فومن و شفت» از نامزدی در انتخابات مجلس انصراف داد!

هادی نوری که پیش از این با انجام فعالیت های مستمر خود را کاندید مجلس شورای اسلامی معرفی می‌کرد با صدور پیامی از نامزدی انتخابات مجلس دهم انصراف داد. به گزارش بهجت نیوز ؛ دکتر هادی نوری شاید بیش از آنکه بدلیل سواد علمی اش شناخته شود بیشتر بدلیل مدیریت گروه مجازی در تلگرام که […]

هادی نوری که پیش از این با انجام فعالیت های مستمر خود را کاندید مجلس شورای اسلامی معرفی می‌کرد با صدور پیامی از نامزدی انتخابات مجلس دهم انصراف داد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ دکتر هادی نوری شاید بیش از آنکه بدلیل سواد علمی اش شناخته شود بیشتر بدلیل مدیریت گروه مجازی در تلگرام که با نام «اعتدال فومن و شفت» فعالیت داشت برای کاربران فضای مجازی شناخته شده است.

وی از جمله چهره‌های اعتدال‌گرا در حوزه انتخابیه فومن و شفت بود که پس از مدتی با اداره نشریه راه سوم قصد حضور در رقابت ها را داشت که با انتشار پیام زیر رسماً از ورود به عرصه رقابت ها انصراف داد.

بنام خداوند جان و خرد
خدمت مردم فهیم شهرستانهای فومن و شفت
سلام علیکم
افتخار داشته ام تا در کنار دو دهه حضور مداوم در فضای دانشگاهی بر حسب ضرورت شرایط کشور، استان گیلان و منطقه فومنات مدتی نیز در فضای سیاسی شهرستانهای فومن و شفت حاضر باشم. انگیزه نخستین و اصلی من در این خصوص خدمت به مردم و شهرم بود. لذا برای خود چیزی نخواسته و نمی خواهم. اکنون نیز زمان آن فرا رسیده تا بر این عقیده خود پایند باشم. لذا از همه دوستانی که مرا تشویق به حضور در انتخابات مجلس می کردند یا مورد حمایت خود قرار می دادند سپاسگزاری می کنم و اعلام می دارم که همچنان دوست دارم «فرزند مردم» باشم و در کنار مردم باقی بمانم. بودن در کنار مردم برای من زیباترین آرمان است. هرگز خود را بر مردم تحمیل نخواهم کرد و تنها زمانی می آیم که مردم بر من تکلیف کنند. لذا کنار مردم خواهم ماند و تلاش خواهم کرد تا «صدای مردم» باشم. چون بر این باورم که «صدای مردم صدای خداست».
هادی نوری
یلدای ۱۳۹۴

البته انصراف وی با حاشیه‌ای کوچکی نیز همراه بود،خواهر جناب دکتر برای برادرش مرثیه‌ای خواند که در نوع خود جالب توجه است.