کد خبر: 37137تاریخ انتشار : 5:20:56 - سه شنبه 22 دسامبر 2015

آیا میری‌نرگسی قصد تصاحب کرسی ریاست مجلس‌شورای‌اسلامی را دارد؟!

همانطور که از ماه‌ها قبل پیش‌بینی کرده بودیم انتخابات در حوزه فومن و شفت هر روز داغ‌تر از قبل می‌شود و این بار عضو جوان شورای شهر فومن برای حضور در انتخابات اعلام امادگی کرده است! به گزارش بهجت نیوز ؛ سینا میری نرگسی که پیش از این توانسته بود در دوره چهارم شورای شهر […]

همانطور که از ماه‌ها قبل پیش‌بینی کرده بودیم انتخابات در حوزه فومن و شفت هر روز داغ‌تر از قبل می‌شود و این بار عضو جوان شورای شهر فومن برای حضور در انتخابات اعلام امادگی کرده است!

به گزارش بهجت نیوز ؛ سینا میری نرگسی که پیش از این توانسته بود در دوره چهارم شورای شهر فومن همراه با 6نفر دیگر از کاندیدا وارد صحن شورای شهر فومن شود این‌بار برای حضور در عرصه انتخابات مجلس قدم نهاده است.

وی که یکی از جنجالی و پرحاشیه ترین چهره‌های شورای شهر فومن می‌باشد ، بر طبق اخبار واصله در حوزهٔ انتخاباتی تهران و ری و اسلامشهر و شمیرانات که یکی از حوزه‌های استان تهران برای انتخابات مجلس شورای اسلامی است مراحل ثبت‌نام را تکمیل کرده است. این حوزه به مرکزیت تهران ۳۰ نماینده دارد و جزو مهمترین حوزهٔ انتخاباتی مجلس است. در بیشتر دوره‌ها رئیس مجلس نمایندهٔ مردم تهران بوده‌است!!البته که آرزو بر جوانان عیب نیست اما آیا به نظر شما عضو جوان شورای شهر فومن با انجام ثبت‌نام از حوزه تهران قصد تصاحب کرسی ریاست مجلس را دارد؟!

بر طبق شنیده‌ها سینا میری نرگسی قصد جدی برای حضور در انتخابات ندارد و صرفا با انجام این عمل قصد آن را دارد تا احراز صلاحیتش را برای انتخابات مجلس محک بزند.البته شنیده های دیگر هم می‌افزاید که تیم حامی وی برای آینده برنامه ریزی کرده اند و احتمال حضور جدی وی در دوره های آتی با توجه به سن و سال پایینش امکان پذیر می‌باشد.

از گل کوچیک به سوی استادیوم ورزشی!

ظاهرا قصه حضور اعضای شورای شهر بدلیل تشابه شب های انتخاباتی اش با دوران رقابت های تبلیغاتی مجلس شورای اسلامی بسیاری از اعضا را وسوسه کرده که خود را برای حضور در رقابت‌های مجلس آماده کنند.

سینا میری نرگسی ، علیرضا علیدوست ، مجید رجبی ویسرودی از جمله چند عضو شورای شهر فومن هستند که برای انتخابات مجلس ثبت‌نام کرده اند.در دوره قبل نیز زهرا نظری در انتخابات مجلس حضور پیدا کرد که با آرایی نه چندان مناسبت از حضور در بهارستان بازماند.

شایعاتی هم پیرامون حضور سیدنورالدین نعمتی وجود داشت که ایشان در پی گفتگوی با بهجت نیوز ، تمامی این شایعات را تکذیب کردند.همچنین فرانک پیشگر(عضو شورای شهر رشت) هم خودش را از ادامه رقابت ها کنار کشید.

شاید مثال اشتباهی نباشد اما تعبیر گل کوچیک برای شورای شهر و استادیوم ورزشی برای مجلس شورای اسلامی به نظر صحیح می‌آید.