کد خبر: 37063تاریخ انتشار : 17:40:37 - دوشنبه 21 دسامبر 2015

از کپی‌کاری آقای نماینده در تکمیل مراحل ثبت‌نام تا اقدامات یک مادر پیش از ثبت‌نام فرزندش+تصاویر

از صبح روز شروع ثبت‌نام برای انتخابات آتی، نامزدهای مجلس دهم با حضور در محل فرمانداری فومن فرم‌های مربوطه را تکمیل کرده‌اند. به گزارش بهجت نیوز ؛بر همین اساس به ترتیب سیدتقوی موسویان و ناصر عاشوری و سپس سامره عاشوری چیرانی سه نفر اول این دور از رقابت ها بودند که برای ثبت‌نام در فرمانداری […]

از صبح روز شروع ثبت‌نام برای انتخابات آتی، نامزدهای مجلس دهم با حضور در محل فرمانداری فومن فرم‌های مربوطه را تکمیل کرده‌اند.

به گزارش بهجت نیوز ؛بر همین اساس به ترتیب سیدتقوی موسویان و ناصر عاشوری و سپس سامره عاشوری چیرانی سه نفر اول این دور از رقابت ها بودند که برای ثبت‌نام در فرمانداری حاضر شدند.

سامره عاشوری چیرانی به‌عنوان اولین بانوی فومنی بود که فُرم مربوطه را تکمیل کرد.باید در ادامه منتظر ماند و دید که چه تعداد از بانوان دو شهرستان فومن و شفت در این دوره از رقابت ها حضور خواهند داشت.

سید تقی موسویان که در دوره های گذشته خود از لیدرهای حامی عاشوری بود این دور به طور مستقل وارد انتخابات شده است ، هرچند حضور وی در انتخابات بر روی رای شفت اثر گذار خواهد بود اما به عقیده عده‌ای بدلیل فعالیت های کم وی و حضور کمرنگش در شهرستان فومن آراء این نامزد در شهرستان فومن چشمگیر نخواهد بود.

و اما ناصر عاشوری قلعه رودخانی ، مردی که حداقل برای 5دوره در انتخابات فومن و شفت حضور داشته است بازهم برای رقابت در مجلس آینده وارد میدان شد.حضور وی در فرمانداری فومن به همراه جمعی از یاران و نزدیکانش با حواشی همراه بود.

عکس سلفی یکی از هواداران با نماینده فعلی فومن و شفت در زمان تکمیل فرم از جمله همین حواشی است.

اما از طرفی دیگر شایعه‌ای که با تایید ضمنی طرفداران خود آقای نماینده در فضای مجازی منتشر شده است جالب توجه می‌باشد ؛ ظاهرا آقای عاشوری در زمان تکمیل فُرم ثبت‌نام دچار مشکل شده‌اند و کارمند مربوطه با نمایش فرم سید تقی موسویان به عاشوری در پُر کردن این فُرم به ایشان کمک رسانده‌اند.استناد منتشرکنندگان این شایعه به تصویر زیر می‌باشد که همان روز در گروه های مجازی منتشر شده بود.

البته آنطور که اطلاع یافته‌ایم ظاهرا هنوز ثبت نام وی تکمیل نشده و ایشان کد رهگیری را به علت نقش در مدارک مورد نیاز ، دریافت نکرده اند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام کاندیدا به شرح زیر می‌باشد: 
1- اصل کارت ملی و سه نسخه تصویر آن.
2- اصل شناسنامه عکسدار و سه نسخه تصویر کلیه صفحات آن .
3- 10 قطعه عکس جدید 4 × 3 (ترجیحا با زمینه روشن) .
4- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی و یا مدرک معادل که معتبر باشد .
5- اصل و تصویر گواهی رسمی مبنی بر قبول استعفا و عدم اشتغال در پست و مقام و مشاغل مشمول استعفای موضوع ماده 29 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی .
6- اصل و تصویر برگ پایان خدمت وظیفه عمومی و یا مدرکی معتبر دال بر روشن بودن وضعیت مشمولیت خدمت وظیفه عمومی.

همچنین اردشیر روحی با حضور در فرمانداری فومن برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه فومن و شفت ثبت نام کرد.روحی که سابقه مدیریت کل جهاد کشاورزی استان گیلان را در کارنامه خود دارد، چهارمین کاندیدایی است که در حوزه انتخابیه شفت و فومن ثبت نام می کند.

اردشیر روحی ماسوله (1) اردشیر روحی ماسوله (2) اردشیر روحی ماسوله (3) اردشیر روحی ماسوله (4) اردشیر روحی ماسوله (5) اردشیر روحی ماسوله (6)

رجبی ویسرودی (عضو شورای شهر رشت) پنجمین فردی بود که با هیات همراه و با بدرقه مادر از شفت عازم فرمانداری فومن شد و مراحل ثبت‌نام را تکمیل کرد.البته آقای رجبی پس از خارج شدن از فرمانداری در یکی از رستوران‌های شهر فومن به صرف نهار خبرنگاران را دعوت کرد.

رجبی ویسرودی (1) رجبی ویسرودی (2) رجبی ویسرودی (3) رجبی ویسرودی (4) رجبی ویسرودی (5) رجبی ویسرودی (6) رجبی ویسرودی (7) رجبی ویسرودی (8) رجبی ویسرودی (9) رجبی ویسرودی (10) رجبی ویسرودی (11)

همچنین صلاحیت داوطلبان نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از پنجم تا 14 دی ماه توسط هیات های اجرایی بررسی می شود و پس از آن، افراد ردصلاحیت شده فرصت دارند از 16 تا 19 دی اعتراضشان را ارائه دهند تا هیات های نظارت بر انتخابات آنها را بررسی کنند و نتیجه را تا 26 دی به شورای نگهبان دهند.

شورای نگهبان نظر نهایی خود را نسبت به اعتراضات تا 16 بهمن اعلام خواهد کرد و در مرحله بعدی، اعتراض داوطلبان به این نظر شورا صورت می گیرد. اسامی نهایی در 20 بهمن از طرف شورای نگهبان به وزارت کشور اعلام می شود و این وزارتخانه اسامی نامزدهای دارای صلاحیت را در 27 بهمن به حوزه های انتخابیه می دهد تا فردای این روز، فرمانداران اسامی را منتشر کنند.

زمان تبلیغات نامزدهای انتخابات از 29 بهمن تا پنجم اسفند به مدت یک هفته خواهد بود تا با یک تنفس یک روزه در آن، مردم شریف ایران در 7 اسفند با آرای ریخته شده در صندوق های رای، نظر خود را درباره آنها اعلام کنند.

 1. نام شما گفت:

  درود بر مهندس مجید رجبی ،جوان موفق و شایسته و کاردان و آرزوی موفقیت برای ایشان

 2. غیرممکن بود که بهجت نیوز مطلب اینطوری نزنه تو سایتش
  بیتس بود کارت

 3. از آلیان گفت:

  عاشوری، شد وداع آخرش، شد وداع آخرش.

 4. نام شما گفت:

  اقای عاشوری تو را خدا دیگه بسه اگه همینطوری کاری به کارت نداشته باشن همچنان احساس تکلیف هی احساس تکلیف . کشت این احساس تکلیفت منو.بسه والا بلا برو دست از سر کچل فومن وشفت بردار.

 5. نام شما گفت:

  انتظار داشتم اقای عاشوری اینچنین می نوشت واحترام فومن وشفت را نگه می داشت. همانطوریکه اقای نوری نوشت:بنام خداوند جان و خرد خدمت مردم فهیم شهرستانهای فومن و شفت سلام علیکم افتخار داشته ام تا در کنار دو دهه حضور مداوم در فضای دانشگاهی بر حسب ضرورت شرایط کشور، استان گیلان و منطقه فومنات مدتی نیز در فضای سیاسی شهرستانهای فومن و شفت حاضر باشم. انگیزه نخستین و اصلی من در این خصوص خدمت به مردم و شهرم بود. لذا برای خود چیزی نخواسته و نمی خواهم. اکنون نیز زمان آن فرا رسیده تا بر این عقیده خود پایند باشم. لذا از همه دوستانی که مرا تشویق به حضور در انتخابات مجلس می کردند یا مورد حمایت خود قرار می دادند سپاسگزاری می کنم و اعلام می دارم که همچنان دوست دارم «فرزند مردم» باشم و در کنار مردم باقی بمانم. بودن در کنار مردم برای من زیباترین آرمان است. هرگز خود را بر مردم تحمیل نخواهم کرد و تنها زمانی می آیم که مردم بر من تکلیف کنند. لذا کنار مردم خواهم ماند و تلاش خواهم کرد تا «صدای مردم» باشم. چون بر این باورم که «صدای مردم صدای خداست».

 6. کاررجبی راپسندیدم،بدرقه مادروحضوردرامامزاده ابراهیم(ع)وازگزارش تصویری بهجت نیوزلذت بردم،آدم رادرمتن خبرقرارمیدهید.واقعا”دست خوش…

 7. ارش گفت:

  درود بر حاج ناصر عاشوری درود بازهم مردم شریف بخش سردار جنگل تو را انتخاب میکنند

 8. بنده خدا گفت:

  بهجت نیوز عزیز
  به آقای عاشوری توهین نکنید. مگر می شود دکتر!؟ عاشوری هم اشتباه کند.

 9. نام شما گفت:

  حاج ناصر دوست داریم