کد خبر: 36995تاریخ انتشار : 0:00:36 - جمعه 18 دسامبر 2015

دومین همایش تجلیل از پژوهشگران شهرستان فومن در سال ۹۴ برگزار شد

دومین همایش تجلیل از پژوهشگران شهرستان فومن در عصر روز پنج‌شنبه ۲۶ آذرماه امسال در تالار اداره ارشاد اسلامی شهرستان فومن برگزار شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ مراسم تجلیل از 27 پژوهشگر شهرستان فومن عصر پنجشنبه توسط کانون فرهنگ فرهت فومن با حضور مردم و بدون حضور بدون حضور هیچ‌یک از مسئولان برگزار شد. […]

دومین همایش تجلیل از پژوهشگران شهرستان فومن در عصر روز پنج‌شنبه ۲۶ آذرماه امسال در تالار اداره ارشاد اسلامی شهرستان فومن برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ مراسم تجلیل از 27 پژوهشگر شهرستان فومن عصر پنجشنبه توسط کانون فرهنگ فرهت فومن با حضور مردم و بدون حضور بدون حضور هیچ‌یک از مسئولان برگزار شد.

در انتهای این مراسم از پژوهشگرانی که آثار خود را به دبیرخانه این همایش ارسال کرده بودند تقدیر بعمل آمد که لیست اسامی آنان را در زیر مشاهده خواهید کرد:

1 – زهرا احمدی شاد / کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی
2 – امین اسماعیلی / دکترای تخصصی مهندس شیمی
3 – رضا ادبی / کارشناس ارشد جغرافیای سیاسی
4 – حسین افراخته / دکترای مهندسی برق قدرت
5 – مریم پناهده / دکترای علوم محیط زیست
6 – مریم پورنصیری / دانشجوی دکترای عمران
7 – مهرداد توکلی / دکترای علوم اجتماعی
8 – امیر رضایی فومنی / دکترای حقوق تخصصی
9 – صدف سبکرو / کارشناس ارشد مهندسی مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی
10 – زهرا سلحشور / دکترای مهندسی آب
11 – زهرا صابر / دانشجوی دکترای جغرافیای سیاسی
12 – محمد علی صادقی / کارشناس ارشد حسابداری
13 – مریم صبوری / کارشناس ارشاد مهندسی شهرسازی
14 – رحمان عطار / دانشجوی دکترای مهندی کامپیوتر
15 – میثم عفتی / دکترای مهندسی عمران – نقشه برداری
16 – سیده فاطمه علوی / دانشجوی دکترای مدیریت بازرگانی-بازاریابی
17 – سینا فدایی / کارشناسی ارشد عمران-ژئوتکنیک
18 – آتوسا فرخ / دکترای مهندسی علوم صنایع غذایی
19 – علیرضا فرخ / دکترای تخصصی فیزیولوژی گیاهی
20 – مهدی قدیمی / دانشجوی دکترای فیزیولوژی گیاهی
21 – متین قبله نما / دانشجوی دکترای مهندسی هسته ای
22 – امید گشتی / دانشجوی دکترای مهندسی مواد
23 – میثم مطهری / دانشجوی دکترای نخصص علوم مهندسی آب
24 – سیده فهیمه میرقیوم نیا / دانشجوی دکترای تخصصی زبان و ادبیات فارسی
25 – رضا مرادی / دانشجوی دکترای مهندسی پزشکی
26 – مونا نژند فومنی / کارشناس ارشد ریاضی
27 – علی هوشیار / دانشجوی دکترای مهندسی برق الکترونیک

کانون فرهت فومن (13) کانون فرهت فومن (14) کانون فرهت فومن (15) کانون فرهت فومن (16) کانون فرهت فومن (17) کانون فرهت فومن (18) کانون فرهت فومن (19) کانون فرهت فومن (20) کانون فرهت فومن (22) کانون فرهت فومن (23) کانون فرهت فومن (24) کانون فرهت فومن (25) کانون فرهت فومن (26) کانون فرهت فومن (27) کانون فرهت فومن (28) کانون فرهت فومن (29) کانون فرهت فومن (30) کانون فرهت فومن (31) کانون فرهت فومن (33) کانون فرهت فومن (34) کانون فرهت فومن (35) کانون فرهت فومن (36) کانون فرهت فومن (37) کانون فرهت فومن (38) کانون فرهت فومن (39) کانون فرهت فومن (40) کانون فرهت فومن (41) کانون فرهت فومن (42) کانون فرهت فومن (43) کانون فرهت فومن (44) کانون فرهت فومن (45) کانون فرهت فومن (46) کانون فرهت فومن (47) کانون فرهت فومن (48) کانون فرهت فومن (49) کانون فرهت فومن (50) کانون فرهت فومن (51) کانون فرهت فومن (52) کانون فرهت فومن (11) کانون فرهت فومن (10) کانون فرهت فومن (7) کانون فرهت فومن (8) کانون فرهت فومن (11) کانون فرهت فومن (9) کانون فرهت فومن (3) کانون فرهت فومن (4) کانون فرهت فومن (5) کانون فرهت فومن (6) کانون فرهت فومن (2) کانون فرهت فومن (1)

کانون فرهت فومن (21)

کانون فرهت فومن (32)

کانون فرهت فومن (53)

 1. امین گفت:

  منابع مالی این کانون از کجا تامین میشه ?!!!!!!

 2. رضا گفت:

  واقعا مراسم خنده داری بود. بیش از نصف این افراد اصلا نمی دونند پژوهش چیه. مگه صرف دادن یک یا دو مقاله در سال میشه شخص رو پژوهشگر نامید. خیلی متاسفم. اون هم چه افرادی…

  • نام شما گفت:

   شما که میدونی پژوهش چیه اسمتو کامل مینوشتی تا اثار پژوهشی روزانتو ببینیم . اخه کم بینی و حسودی تا کجا .واقعا متاسفم

 3. سلام ودرود و خسته نباشید مرا با قلبی پراز مهر برایتان بپذیرید. آقای عمید غفاری گرام و آقای تشکری ارجمند که اغلب با شما طرف نوشتار و گفت بوده ام خالصانه همایش دگر باره تان را تبریکی دیگر عرض می کنم. دراین زمانه پر پیچ و پر مصایب چنین انجمن فرهیخته ای را تداوم دادن و برای ارج این جمع زحمتکش درحد توان خود را مشوق بودن شایسته هر گونه سپاسی است. عزیزان در رساله ای فشرده برایتان اندکی مسایل و آسیب های چنین روندی علمی از گروهی که بهرحال خاص هر منطقه ای هستند نوشته ام. که در صورت تکمیل تایپ می فرستم. البته نسبت به روزهای نخست تشکیل این انجمن که درتماس با نگارنده بودید و برایتان از ساختار زیبا اما پر زحمت و تکنیکش می نوشتم چیز زیادتری شاید به نظر نیاید. تا حدودی تجمع و اهداف و اسلوب و ادامه ان را که بر اساس تجربیات حضورم در چنین انجمن های ان جی اوی علمی و نه خدماتی را گفته بودم. اینکه راه چندان هموار و محیط ممکن است چندان اگاهی و اشراف به عملکردهای اولیه تان نداشته و لذا سو تفاهم هایی را بوجود بیاورد. نوشته بودم که صبر و حوصله و خروجی های خوب و قابل لمس به شما پایداری خواهد داد وگرنه هر بار یک شو و جایزه و تعریف وتمجید که البته شایسته آن هستند خیلی زود جذابیت خود را برای عالمه و انهمهجمعیت سال گذشته ممکن است از دست برود. اما بهرحال مهم کمیت نیست کیفیت است. وکیفیت نه دریک زمان کوتاه و مرتب پیروزی و شادکامنی بلکه از فرایند پس و پیش روی ها استقبال و دوری و نزدیکی ها تشکیل می گردد.
  عزیزان باید با حقایق صادقانه روبرو شد که اگر چه سخت است اما زشت و غیر قابل تحمل نیست. بی شک در تمامی تصاویر افراد حاضر هیچگونه شادی و لذت و رضایت دیده نمی شود. اشکالی ندارد مگر چقدر تجربه چنین هماوردهای علمی که واقعن هم پرفشنال و تخصصی است وشابدیک بار هم برای کنجکاوی و موارد دیگر جمعیت و عموم کثیری را پذیرا گردد اما این برایدفعات بعد فقط به زیرکی و هوشیاری و تاکتیک واستراتزیکی است که درطول سال اجرا می کنید. عامه باید در چنین همایشی هوده و ثمره ونقش خود را ببیند . منافع کوتاه و یاددر زمدت خود را دران احساس کند و گرنه چندان حوصله خود را به ساعتی رساندن و گوش و چشم به جایزه بگیران و منتظر اعلان گوینده شیک سخن و کف زدن و غیره و نخود نخود هر که به خانه خود را بی هیچ شوک وجذابیتی برای خود ندارد.
  بهرحال نفس کار شما بسیار بسیار والا تر از تعریف ندارد. شما نیازی به گزافه گویی و نوازش نالزوم ندارید. پنجشنبه را برای کارهایی که ماهها افراد برنامه ریزی کرده اند بگذاریدو ساعت و روز دیگری را برا ی این امرتقریبن خصوصی تان انتخاب کنید.( بر اساس تجربه) فرض کنید که بریا من که بسیار شما واین عمل نیک واستوار انجمن فرهت را دوست داشته و بامیل به حضور را دارم اما مثلن اغلب مصاحبه ها و مباحصه ها و همایش های از ماهها پیش دعوت شده که مسئولیت دین و نوشتن و گزارش و درامد است را نمی توان وا گذاشت و به پیغامی منسج وار روز قبل خود را رساند که اگر زمان پر نبود باز می شد کاری کرد.
  موارد دیگری هم است که ترجیح می دهم نه بطور عام بلکه کمی خصخوصی بیان گردد. البته چیز ناهنجاری نیست بلکه شما باید بلاخره خروجی زحمات خود را به زبان ساده یاعلمی برای مردم روشن و عیان کنید . سوای استعداد و مهارت و ای کیو ی بالای فردی و موفقیت های خارج وداخل افراد شرکت کننده خاص عامه مردم فومنات بلاخره باید درکی واقعی و ذوجوانب و ملموس داشته باشند تا به آن سمپاتی و داشته و حمایت نمایند. برخی شهرها و گاهن مثلن صومعه سرا مردم زیادی از آن الز کارهای جوانان خود چهورزشی و چه علمی از لحاظ رخدادها با شادمانی وحضور و تشویق و حمایت و گپ وگفت حتا اگر سوادی نداشته و یا درک آن موضوعات را نداشته باشند بلحاظ ارق محلی حضور می یابند اما این همه جا صدق نمی کن د و غیره.
  بهرحال جلسات جذاب ناسای امریکا هم همیشه پر مشتری و مستقبل همراه نیست. امید و دوباره سعی را فراموش نکنید . یاداشتم راتنظیم و برایتان می فرستم اما اگر ئر حد وسع کم نگارنده موردی بود بفرمایید تا گو گفت کنیم اگر چه در طول سال هیچ توجه اینکرده و باهمه استفاده ای که شرق گیلانی ها از ما میکنند شما اما نه. البته بقول شکسپیر حتمن دوست ان شما خوب وخوشند وقتی که از ایشان خبری نیست . و من این گونه درباب شما انشالله فکر می کنم. اصلن به بد گویی و بدخواهی برخی افراد عصبی و مغموم و جدا افتاده از شما چندان اندیشه نگذارید و با استدلال تفهیم شان نماییدو مانندخودشان دیالوگ نکنید. صبور و باشید و دوباره برخاسته وادامه دهید. این بار چیزهایی را برای مردم واگویی کنید که مورد علاقه شان باشد . سال گذشتهدرتمام ساعاتی که بودم از همه یادی کردید و روی و گفت وسپاس نمایاندید اما برخی از دوستان ژورنالیست که بسی کارها و مطالب و روند شما را با عشق و سماجت در سطح استان در طول سال مطرح کرده و گاهن بطور دستری و خصوصی به مراجع علمی استان و حتا استانداری رسانده تا شاید حمایت های اعتباری که موجود است به شما پیشناد گردد.اما دریغ حتا یک نام ودعا و توجه ای وخوب ممکن است روحیه ها متفاوت و خسته گی و مکدر بودن و و جدا شدن را برایشان پا نهد. چه ان عزیزان زحمتکش ژورنالیست مفید برای انجمن ؛هم برا ی آن همه هموندی اقلن سپاسی خُرد در پشت پیشخوان صحنه انگونه که مثلن برای بسیار افراد دور هم یادمان شد ندید ونشنید که البته می توان کم تجربگی و اشتباه و جو گرفتگی و فراموشی سهوی و غیره را در نظر داشت که قطعن هم اینطور است. اما هزینه اش همانطور که دربالا گفتم مانند خیل مردمی که درپایان ان همایش که می تواند گاه خطرناک و به مغرور و همیشگی دانستن همایش دانست منجر شود اما توده ها و بینندگان کنجکاو بیاید لذتی در حد یک چهارم افراد نخبه جایزه گرفته هم می بردند تا تکرار اتفاق می افتاد. البته همه این ها جبران پذیر وقابل رفع و رجوع و بازخورد بهترزی است که باید صحبت و اسیب شناسی واقعی نمود. برایتان قلبن ارزوی سنجش مداوم و پیشروی ممتد دارم و قطعن هم هم اینگونه خواهد بود. از غلت های سهوی این متن که می توانداز خستگی نگارش های مختلف دیشب تا هم اینک باشد و وقت ویر استاری دیگر نباشد. عذر می خواهم. با ارادت و احترام کوروش

 4. بشیر گفت:

  یقینا برگزاری چنین جلساتی موجب ترغیب و دلگرمی خواهد بود . امیدوارم همیشه با نگاهی درست و فکری روشن به رشد و اقتدار شهرمان بیافزایید . خدا قوت …