کد خبر: 36795تاریخ انتشار : 3:18:46 - چهار شنبه 9 دسامبر 2015

فرماندار فومن : در برگزاری انتخابات اتحادیه ها تسریع شود

مومنی زاده در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان با تاکید بر لزوم اعمال نظارت و کنترل بازار افزود: اتحادیه ها باید طبق قانون نظام صنفی فعالانه به مسولیت خود درنظارت بربازارعمل نمایند. به گزارش بهجت نیوز ؛ میرشمس مومنی زاده فرماندار فومن با بیان اینکه بازرسان اصناف باید فعالانه تر اقدام کنند برلزوم تسریع […]

مومنی زاده در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان با تاکید بر لزوم اعمال نظارت و کنترل بازار افزود: اتحادیه ها باید طبق قانون نظام صنفی فعالانه به مسولیت خود درنظارت بربازارعمل نمایند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ میرشمس مومنی زاده فرماندار فومن با بیان اینکه بازرسان اصناف باید فعالانه تر اقدام کنند برلزوم تسریع دربرگزاری انتخابات اتحادیه ها تاکید نمود و افزود:تعادل در عرضه و تقاضا وتعادل در قیمت ها دوهدف مهم دربازاراست که همواره باید مورد توجه باشد.

فرماندار فومن با تصریح براینکه برگزاری نمایشگاه های عرضه کالا باید براساس ضوابط باشد،گفت:برگزاری نمایشگاه ها باید با تصویب ستاد تنظیم بازار باشد.

مومنی زاده با بیان اینکه واحد های صنفی باید دارای پروانه تمدید شده و تاییدیه بهداشت باشند افزود: اتحادیه های صنفی باید با متخلفین طبق قانون نظام صنفی برخورد نمایند.

درادامه این جلسه انتقال بازارهفتگی فومن مورد بررسی وتبادل نظرقرارگرفت.

  1. نام شما گفت:

    با سلام به زحمتکشان تحریریه بهجت نیوز.
    با قلبی سرشار از شادناکی باید اعلم کنم که این بهترین تحلیل ونظری بود که به جرعت بگویم در این چند ساله اخیر برای سلامت و بهبود ساختار ولایتمان از یک مسئول ( یعنی سئوال شونده ) خواندم. دست مریزاد .بعنوان یک نویسنده روزنامه نگار پرکار و موجه درگیلان حال دیگر برخود واجب می دانم که حتا با عدم شناخت اولیه این بزرگوار هم اینک بسان یک خبرنگار حرفه ای و علاقه مند به ولایت خود فومنات با اسلوب و فن ژورنالیستی تحلیلی فشرده و اما علمی ومناسب نقطه نظرات نیک و باهوده بیشتر و فراخ تری را برای آگاهی بیشتر جمهور مردم فومنات که چرا حالا دیگر باید برای بهبود وسرعت و سامان یابی بخش های اقتصاد و مدیریت فومن ات چنین مهمی را مسئول ساتراپ فومن ات کهن سال یا همان فرمانداری شخصیت و قدرت علم و معنویت و اقتصاد و مدیریت اتحادیه ها با شیوه نوین عصر فعال و تسریح گردد. اهمیت انتخابات اتحادیه در کشورهای توسعه یافته و بعضن درحال توسعه هیچ کمتر ازانتخابات حساس و مهم دیگر کشوری نیست حت بلحاظی واجب تر است تا ساختار اداری کشور نفسی ژرف به ادامه امور بپردازد. نگارنده که از پس تجارب فراوان ارتباط مردمی وجمع بست نظریه ها پیشنهادی سترگ و محبوب و حتمن مورد توجه را با همکاری معاون فرماندار فومن آقای عامر و اگر بپذیرند با مسئولیت جامع ایشان و در حضور رسانه مکتوب و صدا وسیما و مجازی توسط فرمانداری فومن فراخان داده خواهد شد. این برای نام و عمل و شاخصه قدیمی ولایت کهن ما در کشور یادگاری نیک خواهد بود. تا در نظر حق چه افتد و دوستان عرصه نظر در فرمتانداری فومن چگونه و با چه ابتکاری به امیدحق در دایره توجه سراسری قرار دهند. فومن بامرئدممحجوب و اهل اندیشه و هنر فرهنگ همواره در صف روشن اندیشان با طراوت منطقه بوده و خواهدبود. این را بسیاری دلایل اثبات می نماید. 2= بدور از هر ریا و خود شیفتگی و حتا خودکوبی و نشست بسی زیبنده است و فوم نیاز دارد که اقای فرماندار کنونی آقای مونی به هر زمان و دلیل در هر مکان عمومی و مناسبت مدام همراه همراهان نهاد خود به سخنرانی های بحث روز و نظریه ها و دلایل و براهین وتنویر افکار جمهور مردم منطقه ما بپردازند و به معتمدین اهل نظریه و روشن اندیش دارای سواد اکادمیک اجتماعی و اقتصادی روانی افزایش سطح اطلاعات را در برنامه های دیگر فرمانداری داشته باشند. ذکات علم ارائه و عمل ان بوده و خواهدبود. مانا وزایا وسلامت باشید. نویسنده و روزنامه نگار ک مهیار