کد خبر: 36785تاریخ انتشار : 2:53:58 - چهار شنبه 9 دسامبر 2015

مراسم معارفه مسئول بسیج دانش آموزی اداره آموزش و پرورش فومن برگزار شد

با حضور سرهنگ توشه فرمانده سپاه ناحیه فومن و عباس رجب پور مدیر آموزش و پرورش سروان علیدوست بعنوان مسئول بسیج دانش آموزی اداره آموزش و پرورش فومن معرفی شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ دراین مراسم سرهنگ توشه فرمانده سپاه ناحیه فومن ضمن تشکرازتلاش و زحمات حاجی زاده مسئول بسیج دانش آموزی فومن در […]

با حضور سرهنگ توشه فرمانده سپاه ناحیه فومن و عباس رجب پور مدیر آموزش و پرورش سروان علیدوست بعنوان مسئول بسیج دانش آموزی اداره آموزش و پرورش فومن معرفی شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ دراین مراسم سرهنگ توشه فرمانده سپاه ناحیه فومن ضمن تشکرازتلاش و زحمات حاجی زاده مسئول بسیج دانش آموزی فومن در این مراسم در سخنان خود با اشاره به نقش بسیج در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس گفت : امروز بسیج در هر صحنه ای ورود پیدا کرده دشمن از آن صحنه عقب نشینی کرده است و در واقع بسیج یک فرهنگ است و همین فرهنگ موجب حفظ نظام و بقای انقلاب شده است.

عباس رجب پور رئیس اداره آموزش وپرورش فومن نیز ضمن قدردانی ازتلاش وخدمات ارزنده حاجی زاده و از همکاری وی طی این مدت تقدیر و تشکر نمود.

عباس رجب پور در این مراسم گفت : اگر ما به قشر دانش آمور توجه ویژه نماییم هجمه دشمنان در مسائل مختلف در آینده کمتر و تاثیرگذاری آنها بر نسل های بعدی ما کمرنگ خواهد شد و این یک سرمایه گذاری بلند مدت است.

وی با تاکید بر توجه ویژه به فرهنگ دانش آموزان و فرهنگسازی این قشر عنوان کرد: ما در بسیج تلاش می کنیم فرهنگ ناب اسلام را در جامعه گسترش دهیم و بسیج دانش آموزی مسئولیت سنگینی در این زمینه به عهده دارد و ما نیز در کنار این نهاد برای تحقق اهداف قرار داریم.