کد خبر: 36699تاریخ انتشار : 2:40:20 - چهار شنبه 9 دسامبر 2015

یه‌قول‌دوقول ناصر عاشوری با نامزدهای انتخابات آتی مجلس!

یکی از جاذبه گردشگری شهرستان فومن به جز ماسوله و قلعه‌رودخان و کلوچه و پارک و… که هر 4 سال یکبار نمایان می‌شود شب های انتخابات می‌باشد که در هر دوره باعث ورود مردم شهرهای همجوار به این شهرستان می‌شود! به گزارش بهجت نیوز ؛ هنوز 3 ماه تا آغاز رسمی فعالیت های تبلیغاتی کاندیدای […]

یکی از جاذبه گردشگری شهرستان فومن به جز ماسوله و قلعه‌رودخان و کلوچه و پارک و… که هر 4 سال یکبار نمایان می‌شود شب های انتخابات می‌باشد که در هر دوره باعث ورود مردم شهرهای همجوار به این شهرستان می‌شود!

به گزارش بهجت نیوز ؛ هنوز 3 ماه تا آغاز رسمی فعالیت های تبلیغاتی کاندیدای تایید صلاحیت شده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی باقی مانده است اما آن‌چیزی که در ظاهر مشاهده می‌شود انگار برخی افراد عجله در شروع کارهای تبلیغاتی دارند.

ایجاد انواع کانال ها و گروه ها در نرم‌افزار تلگرام که این روزها در اوج محبوبیت به سر می‌برد به قدری مهم شده که بطور معمول و روزانه شاهد ایجاد یک کانال یا گروه با نام هریک از کاندیدا هستیم.

از طرفی دیگر مصاحبه های مختلف و تند و تیز برخی کاندیداها علیه یکدیگر و مشخصا نماینده فعلی شهرستان هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود.مصاحبه هایی که گاه فراتر از نقد و به حالت توهین و تخریب و تهمت علیه طرف مقابل مطرح می‌شود.

در این میان اما ناصر عاشوری که به سبب حضور طولانی مدت در این عرصه از تجربه بالایی در زمینه بازی‌های انتخاباتی برخوردار است روش جالب توجه دیگری را در پیش گرفته است.با بررسی اخباری که چند وقت اخیر از وی منتشر شده و جوابیه‌هایی که از طرف وی به هفته نامه ها و پایگاه های خبری ارسال شده بخوبی می‌توان دریافت که وی در حال تعریف یک زمین بازی جدید برای رقیبان خود است.

این زمین بازی که در حال ایجاد شدن می‌باشد با این تصور در حال شکل‌گیریست که در یک طرف این زمین(بطور ثابت) ناصر عاشوری و در طرف مقابل هرآنکه شانس با او یار بود بازی خواهد کرد!

اجازه دهید پیرامون این موضوع یک مثال به جهت روشن تر شدن ماجرا برایتان بزنیم.انتشار گفتگوی پرحاشیه پرویز کاسانیان با نماینده فومن که در آن عاشوری همه نامزدهارا به مناظره فرا می‌خواند از جمله همین حربه های تبلیغاتی است.به بیان واضح تر عاشوری بطور هوشمندانه ای تمام رقبا را برای بازی درطرف مقابل خودش دعوت می‌کند!

شاید به همین دلیل بود که بسیاری از همین نامزدها بلافاصله وارد این بازی شده و اعلام آمادگی خود را برای انجام مناظره با وی اعلام کردند.

این موضوع بقدری برایمان جالب بود که تصمیم گرفتیم یکی از ایمیل های دریافت شده پیرامون همین مسئله را منتشر کنیم.چندی قبل ایمیلی به تحریریه بهجت نیوز ارسال شد که در آن فردی به نام مصطفی ترابی خداشهری به دعوت آقای نماینده برای انجام مناظره لبیک گفته بود! در همین رابطه به متن ایمیل زیر توجه کنید :

« مدیریت محترم سایت بهجت نیوز
با سلام
احتراماً اینجانب مصطفی ترابی خداشهری 34 ساله فوق لیسانس (مهندسی برق _ الکترونیک)، متولد دهستان رودپیش و از خانواده مذهبی ، متدین و خوش نام فرهنگی(پدر و مادر فرهنگی) شهرستان فومن و برادر زاده شهید مهدی ترابی خداشهری می باشم .

لذا از آنجا که معتقدم حل هرگونه مشکل و دغدغه جوانان در منطقه تنها با ورود خود جوانان مومن، انقلابی و مذهبی صورت خواهد گرفت ، اینجانب با اظهار بر گرایش فکری اصولگرایی آمادگی خود را جهت کاندیداتوری دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه فومن و شفت را اعلام و ضمن احترام به نماینده فعلی جناب آقای حاج ناصر عاشوری و همچنین تقدیر از عملکرد نمایندگان اسبق حوزه انتخابیه حسن پیشنهاد مناظره را در آن منطقه مورد استقبال قرار داده و آمادگی کامل دارم با رعایت موازین اخلاقی اسلامی ، در مناظره مذکور و با حضور اصحاب رسانه به کلیه موارد مطروحه ، پاسخگویی نمایم. »

آنطور که می‌توان دریافت این پیشنهاد نماینده بسیاری از نامزدهای سرشناس را هم وسوسه کرده است و حال اکنون باید دید که با توجه به جو متشنج شب های انتخابات در شهرستان فومن آیا امکان برگزاری مناظره به نامزدها داده خواهد شد یا خیر.

در هر حال اما همانطور که نمودار داغ بودن انتخابات در فومن سیر صعودی اش را طی می‌کند باید گفت که در اسفند ماه امسال شهرستان فومن با رویی گشاده و آغوشی باز پذیرای مسافران و گردشگران محترم می‌باشد!

 1. h گفت:

  با سلام خدمت مسولین بهجت نیوز و تشکر از جناب آقای مهندس ترابی با خواندن این پیام بسیار خوشحال شدم که جوانان این دیار هم به مصابه سایر شهرستان ها و استانهای کشور احساس مسولیت نموده و قدم در این راه مقدس و خطیر گذاشته اند چرا که تنها راه توسعه یافتگی نیازمند انگیزه و تلاش به همراه تخصص میباشد که این موارد در جوانان تبلور یافته و تجربه در همه جا و سایر استانها ثابت نموده اعتماد به جوانان نتیجه رضایت بخشی را به همراه داشته است و من رجای واثق دارم که تمام مردم شهر من هم چنین دیدگاهی داشته و اینبار خواهان یک نیروی جوان و مقتدر و تا حدی متفاوت از تکرار سالهای قبل است به امید توفیق و پیشرفت و آبادانی کشور ,گیلان و شهرستانهای فومن و شفت

 2. نام شما گفت:

  حنای ایشان با هیچ ترفندی رنگ ندارد. با یک شکست بزرگ بدرقه خواهد شد.

 3. نام شما گفت:

  اقای نماینده هیچکاری برای مردم انجام نداده وفقط نزدیک انتخابات خودشان رابرای دریافت رای نشان میدهد به امید خدا شکست ایشان نزدیک است

 4. نام شما گفت:

  آنهای میگویند نماینده هیچ کاری انجام نداده باید عینک دودی بزند ت بیبیند

 5. احمد گفت:

  کمی فرصت برای جوانهای تحصیل کرده فومن و شفت باز باشه
  تا کی بازنشسته ها احساس تکلیف کنند!!! چرا در طول دوران کاری شون احساس تکلیف نکردند!!!
  کار گیرشون نمیاد میخوان وارد قدرت و پست ومقام بشن
  یا اینکه انقدر حریصند که ول کنه پست و مقام نیستند
  بابا بسته دیگه

 6. غلام گفت:

  با سلام اقای عاشوری خواستی در این دوره نمایندگی مجلس شرکت کنید بزغاله شب اخر یادت نرود .

 7. 1)- اگر منظور از نماینده شدن دادن آمار و ارقام در خصوص گاز رسانی و آبرسانی و آسفات کردن راههای شوسه و شهری است پس جناب دکتر عاشوری!! شما کار مجلس را بعد از سه دوره هنوز با کار شورای شهر و روستا اشتباه گرفتی!!!
  حداقل اینکاره میشدی بهتر خدمات میرساندی!!!
  2)- رشته گردشگری آوردن خوبه ولی چند تا دانشجوی گردشگری رو اشتغالزایی کردی؟؟؟ چند تا توریست به واسطه زیرساخت های گردشگری وارد شهر کردید؟؟؟

 8. با سلام
  دوستان عزیز ، عوض اینکه اسم بزغاله و یا توهین های دیگری به شخص خاصی نسبت دهید فکر کنید که چرا فومن با این همه امکانات و پتانسیل گردشگری هنوز هم نتوانسته در بین شهرهای استان موفق باشد چون علت عدم موفقیت شهر مان همین دوگانگی و الفاظ توهین آمیزی بود که دوستان عزیز عوض کمک کردن به شهرشان استفاده می کنند . به جای استفاده از الفاظ توهین آمیز از فکر و تخصص خود برای کمک به شهرتان استفاده کنید و بدون تعصب به فرد خاصی به تخصص رای دهید تا شهرتان پیشرفت کند یکی از مشکلات اساسی نماینده محترمان این است که فقط برخی از افراد خاصی را می شناسد و به آنها بها می دهد . این شهرستان برای همه است نه فقط برای عده ای خاص .

 9. یک فومنی گفت:

  باسلام
  دوستان وهم شهری های عزیز تفاوت توسعه وپیشرفت را بین شهرستان های فومن وشفت با دیگر شهرستان ها در یک محدوده زمانی مثلا 10ساله بسنجیم رشد بعضی از شهرها که به نظر من پتانسیل گردشگری فومن را هم ندارندواقعا با فومن قابل مقایسه نیست آن وقت بررسی وقضاوت کنیم که کجای کار میلنگد وما به عنوان یک فردی که میتواند تاثیر گذار باشد چه وظیفه ای داریم؟

 10. با سلام
  امسال مهمان هایی داشتم که اولین بار به فومن آمده بودن. اسم و شهرت فومن یا بهتره بگم آوازه فومن را بسیار شنیده بودن. اما وقتی شهر و اوضاع و احوال خیابون ها و کوچه ها و مسافرانی که کنار خیابون ها چادر زده بودند (جایی برای اسکان نداشتند) را دیدند، متعجب شده و پرسیدند این فومن که میگن همینه؟؟؟

 11. یقین گفت:

  در مورد مرگ پسر آقای ناصر عاشوری در تصادف رانندگی تحقیق کنید.