کد خبر: 36663تاریخ انتشار : 5:16:24 - سه شنبه 8 دسامبر 2015

اگر نئوپان فومنات سرطان‌زا باشد ظرف 24ساعت،آنجا را تعطیل می کنم!

نماینده شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی امروز شایعه سرطان زا بودن آلاینده های کارخانه نئوپان فومنات را بی اساس دانست. به گزارش بهجت نیوز ؛ ناصر عاشوری قلعه رودخانی نماینده شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت : شایع شدن خبر سرطان زا بودن آلاینده های این واحد سلولزی […]

نماینده شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی امروز شایعه سرطان زا بودن آلاینده های کارخانه نئوپان فومنات را بی اساس دانست.

به گزارش بهجت نیوز ؛ ناصر عاشوری قلعه رودخانی نماینده شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت : شایع شدن خبر سرطان زا بودن آلاینده های این واحد سلولزی در منطقه بی اساس و غیر کارشناسانه است که برخی پایگاه های خبری محلی به آن دامن می زنند.

پایگاه خبرگزاری صدا و سیما با انتشار این خبر در ادامه نوشت ، وی افزود : اگر کارخانه نئوپان فومنات آلاینده سرطان زا داشته باشد ظرف 24 ساعت به حمایت از مردم ، آنجا را تعطیل می کنم.

نماینده شهرستان فومن صریح کرد : به دلیل حمایتم از مسئولان این کارخانه برخی ها این شایعات را با نیت تخریب انتخاباتی پخش می کنند.

ناصرعاشوری قلعه رودخانی با اشاره به اینکه دراستان مازندران چند کارخانه تولید نئوپان و ام دی اف فعال است گفت : اگر آلاینده های واحدهای صنعتی سلولزی سرطان زا باشد می بایست تا الان بیشتر مردم این استان می مردند.

وی خاطرنشان کرد : کارشناسان حفاظت محیط زیست بارها آلاینده های کارخانه نئوپان فومنات را بررسی و بیماری زا بودن آن را رد کرده اند.

این نماینده خانه ملت بار دیگر تصریح کرد : اگر کارشناسان اعلام کنند که آلاینده کارخانه نئوپان فومنات بیماری زا است من خودم با حمایت مردم این واحد صنعتی را تعطیل خواهم کرد.

ناصرعاشوری قلعه رودخانی گفت : فاز سوم کارخانه نئوپان فومنات در دست آماده سازی است و تا ماه های آینده ماشین آلات جدید آن هم وارد می شود.

پی‌نوشت:مدت هاست که تعدادی از منتقدین نسبت به وضعیت آلودگی این کارخانه اعتراض دارند و به روش های مختلف سعی کرده اند که این اعتراض خود را به گوش مسئولین بالاتر برسانند اما تنها واکنشی که تاکنون نماینده شهرستان و مدیرعامل کارخانه نئوپان نسبت به این موضوع نشان داده‌اند این می‌باشد که این کارخانه براساس مجوزهای صادر شده دچار مشکلات مطروحه نمی‌باشد! حال این مسئله در نزدیکی انتخابات باعث آن شده تا صدای این اعتراضات بلند تر شود.

مدیر عامل شرکت نئوپان فومنات:نئوپان فومن هیچ آلودگی ندارد/من و خانواده ام در کارخانه میخوابیم!

  1. علی گفت:

    دم شوما گرم

  2. احمد گفت:

    سایت رفیق شما صومعه سرا نیوز فیلتر شد . آسیاب به نوبت