کد خبر: 36634تاریخ انتشار : 4:41:06 - شنبه 5 دسامبر 2015

شایعه سفر احمدی‌نژاد به گیلان قوت گرفت!

در آینده ای نزدیک رئیس جمهور سابق (دکتر محمود احمدی نژاد) پس از جلسات رحیم مشایی در یکی از شهرهای شرقی استان به گیلان خواهد آمد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از اعتدال شما ؛ جلسه چند ماه گذشته اسفندیار رحیم مشایی در یکی از شهرهای شرق گیلان مقدمه سفر آتی احمدی نژاد به […]

در آینده ای نزدیک رئیس جمهور سابق (دکتر محمود احمدی نژاد) پس از جلسات رحیم مشایی در یکی از شهرهای شرقی استان به گیلان خواهد آمد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از اعتدال شما ؛ جلسه چند ماه گذشته اسفندیار رحیم مشایی در یکی از شهرهای شرق گیلان مقدمه سفر آتی احمدی نژاد به گیلان بوده است از همین منظر با توجه به نزدیک بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ، حضور احمدی نژاد در گیلان شایعه شروع فعالیت های انتخاباتی وی برای حوزه های انتخابیه گیلان قوت میگیرد.

این شنیده ها حکایت از آن دارد که احمدی نژاد در این سفر در اجتماع هواداران خود به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

گفتنی ست بر اساس شنیده ها یکی از نمایندگان فعلی گیلان وی را در این سفر همراهی خواهد کرد حال پرسش اینجاست آیا کسانی که در سالهای گذشته و در سفرهای متعدد! احمدی نژاد به گیلان برای قرار گرفتن در قاب دوربین احمدی نژاد مشتاقانه!‌حضور می یافتند، آیا در سفر آتی هم برای عکس یادگاری با ایشان حضور می یابند!؟