کد خبر: 36630تاریخ انتشار : 4:36:16 - شنبه 5 دسامبر 2015

کشف اسباب بازی های مشکوک در مرزهای خوزستان

در همین زمینه یک منبع آگاه در گفتگو با رهیاب با تائید خبر فوق از کشف تعدادی از اسباب بازی های مشکوک در مرزهای خوزستان خبر داد. به نقل از رهیاب، ساعتی پیش سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی ناجا با هشدار نسبت به احتمال مشکوک بودن برخی اسباب بازی های وارد شده توسط زائرین اربعین به ایران […]

در همین زمینه یک منبع آگاه در گفتگو با رهیاب با تائید خبر فوق از کشف تعدادی از اسباب بازی های مشکوک در مرزهای خوزستان خبر داد.

به نقل از رهیاب، ساعتی پیش سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی ناجا با هشدار نسبت به احتمال مشکوک بودن برخی اسباب بازی های وارد شده توسط زائرین اربعین به ایران گفت: با توجه به گزارش‌های اعلام شده اخیرا موارد مشکوکی در عروسک‌های عراقی مشاهده شد, که خوشبختانه توسط پلیس ایران کشف شده است.

در همین زمینه یک منبع آگاه در گفتگو با رهیاب با تائید خبر فوق از کشف تعدادی از اسباب بازی های مشکوک در مرزهای خوزستان خبر داد.
وی با اشاره به مراقبت زائرین اربعین نسبت به گزارش موارد مشکوک عنوان کرد: زائرین اربعین عروسک ها و سایر اسباب بازی های مشکوک را به نزدیک ترین پاسگاه های انتظامی تحویل دهند یا به شماره 114 تماس حاصل کنند.

در همین خصوص معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور تاکید کرد: زائران اربعین به هیچ عنوان از وسایل خریداری شده در سفر به عتبات عالیات که قابلیت اتصال به برق و یا باطری را دارد آزمایش و استفاده نکنند.

  1. نام شما گفت:

    یعنی چی اسباب بازی مشکوک؟؟؟؟حالا چطور پی برده شده به مشکوک بودن این وسایل.؟؟