کد خبر: 36622تاریخ انتشار : 4:29:30 - شنبه 5 دسامبر 2015

یک فومنی در میان نفرات برتر مسابقه کتابخوانی همدلی و همزبانی!

مسابقه کتابخوانی همدلی و همزبانی تحت عنوان«عوامل همکاری بین مردم و حکومت از دیدگاه نهج البلاغه» همزمان با دهه کرامت و هفته دفاع مقدس به همت دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان برگزار شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ این مسابقه برگرفته از کتاب «عوامل همکاری و اعتماد بین مردم و حکومت از دیدگاه […]

مسابقه کتابخوانی همدلی و همزبانی تحت عنوان«عوامل همکاری بین مردم و حکومت از دیدگاه نهج البلاغه» همزمان با دهه کرامت و هفته دفاع مقدس به همت دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ این مسابقه برگرفته از کتاب «عوامل همکاری و اعتماد بین مردم و حکومت از دیدگاه نهج البلاغه» نوشته آیت الله زین العابدین قربانی، نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت بود که به صورت بروشور در سایز A4 در اختیار کانون‌های مساجد سراسر استان قرار داده شد.

بیش از سه هزار اثر به دبیرخانه این مسابقه در رشت ارسال شد که یک هزار و ۴۰۰ اثر از استان‌های تهران، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، مازندران، خراسان جنوبی، خوزستان، گلستان، ایلام، مرکزی، اصفهان و یزد بوده و مابقی آثار از استان گیلان است.

نفرات برتر این مسابقه بعد از قرعه کشی در دبیرخانه کانون‌های مساجد استان به شرح زیر اعلام شد.

زهرا صانعی از تهران، مریم کیانفرد از کاشان، صغری رنجبر جمال آبادی از یزد و خلیل قربانی پور از آذربایجان غربی به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

همپنین محسن نظری از فومن، زهرا محمدزاده و رقیه مصطفوی از تالش،حسین احمدی از رودسرکانون فرهنگی و هنری ولایت مسجد جامع فشکل پشته، حسین غلام مین از لشت نشاء و محمد مهدی اصغری از ضیابر صومعه سرا نیز از دیگر برندگان این مسابقه کتابخوانی هستند.