کد خبر: 36619تاریخ انتشار : 4:20:53 - شنبه 5 دسامبر 2015

زخمی شدن یک چوپان فومنی توسط یک قلاده خرس قهوه‌ای!

مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان از زخمی شدن یک چوپان فومنی در منطقه «میان‌کوه درا ماکلوان» توسط یک قلاده خرس قهوه‌ای گرسنه خبر داد. به گزارش بهجت نیوز ؛ قربانعلی محمدپور بعد از ظهر امروز در نشست اداره کل حفاظت محیط زیست به حمله یک خرس قهوه‌ای گرسنه به یک چوپان فومنی اشاره کرد. […]

مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان از زخمی شدن یک چوپان فومنی در منطقه «میان‌کوه درا ماکلوان» توسط یک قلاده خرس قهوه‌ای گرسنه خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ قربانعلی محمدپور بعد از ظهر امروز در نشست اداره کل حفاظت محیط زیست به حمله یک خرس قهوه‌ای گرسنه به یک چوپان فومنی اشاره کرد.

وی ماجرای زخمی شدن چوپان توسط خرس قهوه‌ای را شب گذشته عنوان کرد و افزود: خرس قهوه‌ای گرسنه در منطقه «میان‌کوه درا از توابع ماکلوان فومن» به یک چوپان حمله‌ور شد و او را از ناحیه دوپا زخمی کرد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان با بیان اینکه خرس گرسنه قصد نزدیک شدن به گله چوپان را داشت، گفت: خرس قهوه‌ای با مقاومت چوپان مواجه شد و او حمله کرد.

وی با اشاره به اینکه خرس قهوه‌ای به گفته شاهدان عینی جثه بزرگی داشت، تصریح کرد: چوپان‌های مجاور که صدای فریاد چوپان زخمی را شنیده بودند در محل حاضر شدند و خرس را فراری دادند.

محمدپور اظهار کرد: چوپان زخمی به بیمارستان منتقل شد و رئیس اداره محیط زیست فومن مامور رسیدگی به وضعیت چوپان شد.

اسدالله سعدی رئیس اداره حفاظت محیط زیست فومن از فرد مصدوم عیادت کرد و در جریان مداوای وی قرار گرفت.

چند روز پیش نیز در لوشان گرگ‌، چند نفر اهالی محلی را زخمی و راهی بیمارستان کرده بود.