کد خبر: 36600تاریخ انتشار : 14:59:20 - سه شنبه 1 دسامبر 2015

خدمت به خانواده شاهد و ایثارگر، افتخار دانشگاه آزاد اسلامی است

گشتی گفت: خدمت صادقانه و با عشق و ارادت به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و آزادگان سرافراز و نیز دانشجویان ارزشمند ستاد شاهد و ایثارگران، افتخاری بزرگ و ماندگار برای دانشگاه آزاد اسلامی است. به گزارش بهجت نیوز ؛ دکتر سید سجاد گشتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت همزمان با روز بسیج مستضعفان،با […]

گشتی گفت: خدمت صادقانه و با عشق و ارادت به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و آزادگان سرافراز و نیز دانشجویان ارزشمند ستاد شاهد و ایثارگران، افتخاری بزرگ و ماندگار برای دانشگاه آزاد اسلامی است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ دکتر سید سجاد گشتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت همزمان با روز بسیج مستضعفان،با گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره شهدا و امام شهیدان، در دیدار با پنج خانواده سرافراز شهدا و ایثارگران شهرستان فومن، گفت: تکریم و بهره مندی از فیوضات خانواده معزز شاهد و ایثارگر مایه عزت و شکوفایی و گره گشایی امور جامعه و مورد تاکید دکتر حمید میرزاده ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی ادامه داد: به عنوان فرزند ایران اسلامی و سرباز دکتر میرزاده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت خود را مکلف به انجام دستورات ایشان می دانم و پیگیری مطالبات دانشجویان عضو ستادشاهد و ایثارگر از مهم ترین این دستورات است.

وی دیدار صمیمانه با خانواده شاهد و ایثارگر را موجب افزایش روحیه خدمت بی منت برای جامعه دانست و اظهار کرد: هم اکنون 200 دانشجوی واحد فومن و شفت از خانواده گرانقدر شاهد و ایثارگر هستند که فضای این واحد دانشگاهی را معطر به عطر خوشبوی شهادت و ایثار و از خودگذشتگی کرده و الگویی مناسب برای دیگر دانشجویان محسوب می شوند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت در ادامه با اشاره به اینکه پنجم آذرماه بعنوان سالروز تشکیل بسیج و‎ 16آذر ماه روز دانشجو، اتفاقات بزرگ در این ماه و فرصتی ارزشمند برای پاسداشت خون پاک شهیدان دانشجو و بسجی است، گفت: دانشجویان با حضور در صحنه های هشت سال دفاع مقدس و نثار خون پاک خود به پای درخت انقلاب اسلامی، این نهال نوپا را طراوتی جاودانه بخشیدند.

دکترگشتی ادامه داد: دانشگاه مرکز آرمان خواهی و تلاش جوانان پرشور و متعهد برای ساختن ایران اسلامی بنا به فرموده مقام معظم رهبری است و آینده این مملکت به دست پرتوان این جوانان اداره خواهد شد.

در دیدار با پدر و مادر بزرگوار شهیدان شمس الله و علیرضا تسلیمی، مادر ارجمند دانشجوی شهید سید موسی آموزنده، پدر و مادر گرانقدر طلبه شهید عظیم پورنصیری، جانباز سرافراز حبیب اصلاح کار که دو فرزند وی دانشجوی واحد فومن و شفت هستند و جانباز گرامی اسماعیل نیساری پدر دانشجوی این واحد دانشگاهی، که از سوی ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با همکاری بنیاد شهید و امورایثارگران فومن برگزار شد،جمعی از مسوولین شهرستان،بهروز محمدی رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران،حجت الاسلام و المسلمین حاج یوسف حسن زاده امام جماعت مسجد جامع فومن و اعضای هیات رییسه و شورای فرهنگی این واحد دانشگاهی شرکت داشتند.

از نکات جالب و ماندگار این دیدارها، قرائت وصیت نامه دانشجوی شهید سید موسی سید آموزنده توسط دکتر سید سجاد گشتی رئیس واحد فومن و شفت بود که حاضرین را منقلب کرد و همچنین دستور مستقیم رئیس واحد جهت انجام درخواست نوه یکی از خانواده های شهدا که دانشجوی واحد فومن و شفت است،بود که مورد خوشحالی و رضایت آنان قرار گرفت.

همچنین پیش از دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، در آستانه اربعین سرور و سالار شهیدان و همزمان با هفته گرامیداشت هفته بسیج، مراسم شهرستانی زیارت پرفیض عاشورا و گلباران مراز شهدای فومن از سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با همکاری بنیاد شهید و امورایثارگران و حوزه بسیج اداری ناحیه مقاومت سپاه فومن با حضور فرماندار ، جمعی از مسوولین و استقبال پرشور دانشگاهیان، بسیجیان و مردم شریف منطقه در مسجد امام زاده میرزا(ع) این شهرستان برگزار شد.

DSC05290 DSC05297 DSC05303 DSC05307 DSC05317 DSC05325 DSC05332 DSC05347 DSC05352 DSC05359 DSC05368 DSC05385 DSC05402 DSC05420

 1. متاسفانه اخیرا”سایت شماخیلی کم محتواوبیشترتبدیل به بلندگوی دانشگاه آزادویکی دومسول جویای نام نهادهای شهرستان شده،درآستانه انتخابات مجلس انتظارازبهجت نیوزخیلی فراترازاینهاست.

  • مدیر سایت گفت:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از اینکه پیگیر مطالب ما هستید
   متاسفانه به دلیل برخی مشکلات فعلا در انتشار اخبار مجبوریم بدین شکل عمل کنیم
   انشالله جبران خواهیم کرد