کد خبر: 36600تاریخ انتشار : ۱۴:۵۹:۲۰ - سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴

خدمت به خانواده شاهد و ایثارگر، افتخار دانشگاه آزاد اسلامی است

گشتی گفت: خدمت صادقانه و با عشق و ارادت به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و آزادگان سرافراز و نیز دانشجویان ارزشمند ستاد شاهد و ایثارگران، افتخاری بزرگ و ماندگار برای دانشگاه آزاد اسلامی است. به گزارش بهجت نیوز ؛ دکتر سید سجاد گشتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت همزمان با روز بسیج مستضعفان،با […]

گشتی گفت: خدمت صادقانه و با عشق و ارادت به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و آزادگان سرافراز و نیز دانشجویان ارزشمند ستاد شاهد و ایثارگران، افتخاری بزرگ و ماندگار برای دانشگاه آزاد اسلامی است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ دکتر سید سجاد گشتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت همزمان با روز بسیج مستضعفان،با گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره شهدا و امام شهیدان، در دیدار با پنج خانواده سرافراز شهدا و ایثارگران شهرستان فومن، گفت: تکریم و بهره مندی از فیوضات خانواده معزز شاهد و ایثارگر مایه عزت و شکوفایی و گره گشایی امور جامعه و مورد تاکید دکتر حمید میرزاده ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی ادامه داد: به عنوان فرزند ایران اسلامی و سرباز دکتر میرزاده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت خود را مکلف به انجام دستورات ایشان می دانم و پیگیری مطالبات دانشجویان عضو ستادشاهد و ایثارگر از مهم ترین این دستورات است.

وی دیدار صمیمانه با خانواده شاهد و ایثارگر را موجب افزایش روحیه خدمت بی منت برای جامعه دانست و اظهار کرد: هم اکنون ۲۰۰ دانشجوی واحد فومن و شفت از خانواده گرانقدر شاهد و ایثارگر هستند که فضای این واحد دانشگاهی را معطر به عطر خوشبوی شهادت و ایثار و از خودگذشتگی کرده و الگویی مناسب برای دیگر دانشجویان محسوب می شوند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت در ادامه با اشاره به اینکه پنجم آذرماه بعنوان سالروز تشکیل بسیج و‎ ۱۶آذر ماه روز دانشجو، اتفاقات بزرگ در این ماه و فرصتی ارزشمند برای پاسداشت خون پاک شهیدان دانشجو و بسجی است، گفت: دانشجویان با حضور در صحنه های هشت سال دفاع مقدس و نثار خون پاک خود به پای درخت انقلاب اسلامی، این نهال نوپا را طراوتی جاودانه بخشیدند.

دکترگشتی ادامه داد: دانشگاه مرکز آرمان خواهی و تلاش جوانان پرشور و متعهد برای ساختن ایران اسلامی بنا به فرموده مقام معظم رهبری است و آینده این مملکت به دست پرتوان این جوانان اداره خواهد شد.

در دیدار با پدر و مادر بزرگوار شهیدان شمس الله و علیرضا تسلیمی، مادر ارجمند دانشجوی شهید سید موسی آموزنده، پدر و مادر گرانقدر طلبه شهید عظیم پورنصیری، جانباز سرافراز حبیب اصلاح کار که دو فرزند وی دانشجوی واحد فومن و شفت هستند و جانباز گرامی اسماعیل نیساری پدر دانشجوی این واحد دانشگاهی، که از سوی ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با همکاری بنیاد شهید و امورایثارگران فومن برگزار شد،جمعی از مسوولین شهرستان،بهروز محمدی رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران،حجت الاسلام و المسلمین حاج یوسف حسن زاده امام جماعت مسجد جامع فومن و اعضای هیات رییسه و شورای فرهنگی این واحد دانشگاهی شرکت داشتند.

از نکات جالب و ماندگار این دیدارها، قرائت وصیت نامه دانشجوی شهید سید موسی سید آموزنده توسط دکتر سید سجاد گشتی رئیس واحد فومن و شفت بود که حاضرین را منقلب کرد و همچنین دستور مستقیم رئیس واحد جهت انجام درخواست نوه یکی از خانواده های شهدا که دانشجوی واحد فومن و شفت است،بود که مورد خوشحالی و رضایت آنان قرار گرفت.

همچنین پیش از دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، در آستانه اربعین سرور و سالار شهیدان و همزمان با هفته گرامیداشت هفته بسیج، مراسم شهرستانی زیارت پرفیض عاشورا و گلباران مراز شهدای فومن از سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با همکاری بنیاد شهید و امورایثارگران و حوزه بسیج اداری ناحیه مقاومت سپاه فومن با حضور فرماندار ، جمعی از مسوولین و استقبال پرشور دانشگاهیان، بسیجیان و مردم شریف منطقه در مسجد امام زاده میرزا(ع) این شهرستان برگزار شد.

DSC05290 DSC05297 DSC05303 DSC05307 DSC05317 DSC05325 DSC05332 DSC05347 DSC05352 DSC05359 DSC05368 DSC05385 DSC05402 DSC05420

 1. شهروندعادی می‌گه:

  متاسفانه اخیرا”سایت شماخیلی کم محتواوبیشترتبدیل به بلندگوی دانشگاه آزادویکی دومسول جویای نام نهادهای شهرستان شده،درآستانه انتخابات مجلس انتظارازبهجت نیوزخیلی فراترازاینهاست.

  • مدیر سایت می‌گه:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از اینکه پیگیر مطالب ما هستید
   متاسفانه به دلیل برخی مشکلات فعلا در انتشار اخبار مجبوریم بدین شکل عمل کنیم
   انشالله جبران خواهیم کرد