کد خبر: 36577تاریخ انتشار : 17:34:22 - یکشنبه 29 نوامبر 2015

مسابقه عکاسی تحت عنوان «پاییز از نگاه من» برگزار می شود

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن از برگزاری مسابقه عکاسی با تلفن تحت عنوان «پاییز از نگاه من» در این شهرستان خبرداد. به گزارش بهجت نیوز ؛ یوسف نیک انجام، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن اظهار کرد: مسابقه عکاسی با تلفن همراه «پاییز از نگاه من» در این شهرستان برگزار می‌شود. وی با […]

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن از برگزاری مسابقه عکاسی با تلفن تحت عنوان «پاییز از نگاه من» در این شهرستان خبرداد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ یوسف نیک انجام، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن اظهار کرد: مسابقه عکاسی با تلفن همراه «پاییز از نگاه من» در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه شرکت برای عموم در تمام رده‌های سنی آزاد است، افزود: موضوع عکاسی، جاذبه‌ها و زیبایی‌های طبیعی فصل پاییز است.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با بیان اینکه عکسبرداری الزاما باید با دوربین تلفن همراه انجام شود، گفت: آثار شرکت‌کنندگان باید در قطع 16در21 و بر روی کاغذ عکاسی چاپ شود و همراه یک لوح فشرده از فایل عکس‌ها به آدرس دبیرخانه یا دفتر هیئت اجرایی مراسم واقع در فومن، خیابان شهیدبهشتی، مجتمع فرهنگی و هنری سیدالشهدا، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، امور هنری تحویل داده شود.

نیک‌انجام با بیان اینکه شکل عکسبرداری و چاپ آثار حتی‌المقدور افقی در نظر گرفته شود، تصریح کرد: هیچ‌گونه ویرایش بوسیله نرم‌افزارهای رایانه‌ای پذیرفته نخواهد شد.

وی با اشاره به اینکه از هر شرکت کننده حداکثر 3 اثر پذیرفنته می‌شود که تنها یک اثر در بخش برگزیدگان انتخاب خواهد شد، خاطرنشان کرد: آثار فاقد کیفیت یا مغایر با شرایط مندرج در فراخوان از بخش مسابقه حذف خواهد شد.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن، آخرین مهلت ارسال آثار را 27 آذرماه جاری دانست و اظهار کرد: یکم دی ماه اختتامیه این مسابقه برگزار می‌شود.

نیک انجام افزود: از کلیه آثار رسیده به دبیرخانه نمایشگاهی با عنوان «پاییز از نگاه من» به مدت یک هفته برگزار می‌شود.