کد خبر: 36558تاریخ انتشار : 16:28:03 - یکشنبه 29 نوامبر 2015

مدیر کمیته امداد فومن با رئیس سازمان فنی و حرفه ای فومن دیدار کرد

به منظور فراهم ساختن زمینه های کسب هرچه بیشتر مهارتهای فنی و حرفه ای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد ، جلسه ای با حضور مدیر کمیته امداد فومن و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان در این نهاد برگزار شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ در این نشست مدیر کمیته امداد […]

به منظور فراهم ساختن زمینه های کسب هرچه بیشتر مهارتهای فنی و حرفه ای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد ، جلسه ای با حضور مدیر کمیته امداد فومن و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان در این نهاد برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ در این نشست مدیر کمیته امداد فومن ضمن ارائه ی گزارشی از عملکرد این نهاد در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای مددجویان تحت حمایت ، گفت ؛ از ابتدای سالجاری تاکنون 274 نفر از مددجویان و فرزندان آنان از آموزش های بلند مدت ، کوتاه مدت و حرفه آموزی در زمینه های خیاطی ، آرایشگری ، قلاب بافی ، قالی بافی ، رایانه ، گلدوزی و… این نهاد بهره مند شده اند که بالغ بر 250 میلیون ریال هزینه شده است.

دولتی در ادامه افزود : با توجه به رویکرد جدید کمیته امداد ، می طلبد با همکاری و تعامل با سایر سازمانها و نهادهای آموزشی و حرفه آموزی ، برای توانمندسازی ، ایجاد اشتغال پایدار و خودکفایی مدجویان تحت پوشش این نهاد گامهای بلندتری برداریم.

اله پور رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای فومن نیز ضمن مثبت ارزیابی نمودن عملکرد کمیته امداد در زمینه آموزشهای حرفه آموزی و ایجاد اشتغال مددجویان گفت : با توجه به اینکه این سازمان در زمینه های مختلف آموزش مشاغل و فنی و حرفه ای فعالیت دارد ، آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری گسترده تر با کمیته امداد شهرستان اعلام داشت.

شایان ذکر است کمیته امداد فومن در حال حاضر 13 هزار و 933 نفر را تحت حمایت دارد.