کد خبر: 36483تاریخ انتشار : 14:36:16 - پنجشنبه 26 نوامبر 2015

نماینده ولی فقیه در سپاه گیلان:امروز تنگه احد در دست رزمندگان بسیجی اسلام است

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه امروز در جنگ بین حق و باطل تنگه احد در دست رزمندگان بسیجی اسلام است گفت: شکست استکبار جهانی در جهان مشخص و نمایان است. حجت الاسلام عزت الله معتمد، نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان امروز(5 آذر) در همایش بزرگ بسیجیان شهرستان رشت […]

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه امروز در جنگ بین حق و باطل تنگه احد در دست رزمندگان بسیجی اسلام است گفت: شکست استکبار جهانی در جهان مشخص و نمایان است.

حجت الاسلام عزت الله معتمد، نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان امروز(5 آذر) در همایش بزرگ بسیجیان شهرستان رشت همزمان با سراسر کشور«حماسه شکوه ایستادگی» که در گلزار شهدای رشت برگزار شد اظهار کرد: امروز امنیت و آرامش کشور را مدیون شهدا و جانبازان هستیم.

وی با بیان اینکه امروز وظیفه سنگینی در مقابل حراست از خون شهدا برعهده داریم گفت: استقامت و پایدار دو عنصر مهم بسیجیان است.

این مقام مسئول افزود: بسیج به معنای استقامت، پایداری و پاسداری از ارزش های انقلاب و اسلام است.

حجت الاسلام معتمد به ابهت انقلاب اسلامی در جهان اشاره و تصریح کرد: امروزه ایران با وجود فداکاری‌های جوانان و نوجوانان بسیجی این مرز و بوم در جهان دارای عزت و افتخار است و تا جای پیشرفت کرده‌ایم که هیچ کشوری جرات حمله نظامی به ایران را ندارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان، خاطر نشان کرد: امروز ملت ایران سختی‌های راه را طی کرده است و اکنون بایستی خون شهدا را حراست کنیم.

وی با بیان اینکه تنگه احد در دست رزمندگان بسیجی اسلام است افزود: شکست استکبار جهانی با استقامت و ایثارگری‌های بسیجیان کشور ما در جهان مشخص و نمایان است.

حجت الاسلام معتمد اظهار کرد: جهت ارتقاء بصیرت و آگاهی در نسل جدید مسئولان امر بایستی بکوشند تا استقامت و پایداری در نسل جدید را بیش از نسل گذشته افزایش دهند.

این مقام مسئول به مذاکرات هسته‌ایی پرداخت و گفت: نتیجه مذاکرات هسته‌ایی در سایه استقامت، صبوری، ایثار و شهادت بسیجیان این مرزو بوم به دست آمد که دشمنان در میز مذاکره حاضر شدند.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان اظهارکرد: امروز در برابر تهدیدات و تحریم‌های دشمنان مسئولان امر وظیفه خطیری بر عهده دارند و در حوزه سیاست و اقتصاد می‌بایست مسئولان امر با درایت، حکیمانه و صادقانه سخن گویند.

در پایان بسیجیان با شعار لبیک یا حسین، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و همچنین به آتش کشیدن پرچم اسرائیل و آمریکا سالروز تاسیس بسیج و هفتمین روز هفته بسیج را گرامی داشتند.