کد خبر: 36412تاریخ انتشار : 21:59:49 - دوشنبه 23 نوامبر 2015

مقام معظم رهبری فرمودند«بشار اسد باید بماند و خط مقاومت سوریه حفظ شود»

سردار عبدالله‌پور با اشاره به خطر نفوذ، یادآور شد: هم امام و هم رهبری اعتقاد دارند تا زمانی که بسیج است،کسی نمی‌تواند در سیستم این حکومت نفوذ کند، زیرا بسیجی تکلیف دارد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایسنا ؛ سردار عبدالله‌پور،فرمانده سپاه قدس استان گیلان امروز، 2 آذر در گردهمایی هزار نفری دانشجویان […]

سردار عبدالله‌پور با اشاره به خطر نفوذ، یادآور شد: هم امام و هم رهبری اعتقاد دارند تا زمانی که بسیج است،کسی نمی‌تواند در سیستم این حکومت نفوذ کند، زیرا بسیجی تکلیف دارد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایسنا ؛ سردار عبدالله‌پور،فرمانده سپاه قدس استان گیلان امروز، 2 آذر در گردهمایی هزار نفری دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان گیلان که در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد واحد رشت برگزار شد،با گرامیداشت هفته بسیج، خواستار انتقال مدیریت دفاع مقدس به نسل جوان شد و اظهار کرد: دفاع مقدس تنها به جبهه و جنگ و توپ و تانک خلاصه نمی‌شود، بلکه زندگی است. عدم انتقال صحیح این مدیریت باعث شده در فهم موضوعات انقلاب دچار مشکل شویم.

وی با بیان اینکه شهدا دنیای پر از ظلم و تزویر امروز را مدیریت می‌کنند،افزود: بدون عنایت شهدا قادر به مقاومت در برابر دشمنان انقلاب اسلامی نبودیم لذا شهدا از ما انتظار دارند تا انقلابی را که آغشته به خون امام حسین(ع) است، حفظ کنیم. بنا به فرموده امام راحل، انقلاب ایران مقدمه انقلاب جهانی حضرت حجت خواهد بود و قطعا دشمنان اسلام و انقلاب توفیقی نمی‌یابند.

سردار عبدالله‌پور سوریه را خط مقدم مقاومت ایران دانست و تصریح کرد: آمریکا و اسرائیل دریافتند که با شکستن مقاومت در سوریه، حزب‌الله از بین می‌رود، اما مقام معظم رهبری فرمودند «بشار اسد باید بماند و خط مقاومت سوریه حفظ شود». سردار شهید همدانی بنا بر تکلیف ولی امر به سوریه رفت و با آموزش مخفیانه نیروهای بسیج، این کشور را از خطر سقوط نجات داد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به قدرت ایران در منطقه، گفت: با پشتوانه بسیج، مرز آبی ایران در اقیانوس است و کشورهای منطقه بدون حضور ایران، هیچ تصمیمی نمی‌گیرند لذا آمریکا می‌داند که اگر وارد جنگ نظامی با ایران شود، ضرر می‌کند،زیرا ما اسلام ناب محمدی(ص) و ولایت فقیه داریم و از هیچ چیزی نمی‌ترسیم به شرطی که بسیجی باشیم و بسیجی‌وار عمل کنیم.

وی با بیان اینکه بسیج در راه حراست از انقلاب با امام و شهدا عهد بسته است،خاطرنشان کرد:مدیریت الهی در دوران دفاع مقدس حاکم بود و خودمان را به خدا سپرده بودیم. امروز نیز پیروی از ولی فقیه همان با خدا بودن است.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به هشدار امام و رهبری نسبت به خطر نفوذ، یادآور شد: هم امام و هم رهبری اعتقاد دارند تا زمانی که بسیج است، کسی نمی‌تواند در سیستم این حکومت نفوذ کند،زیرا بسیجی تکلیف دارد، منتظر دستور نیست و در صورت مشاهده مشکل وارد میدان نظامی،سیاسی،اجتماعی، فرهنگی،اقتصادی و… می‌شود.

وی با بیان اینکه امروز در جنگ شدید اقتصادی با آمریکا هستیم، عنوان کرد: انقلاب ایران نظام سلطه را به چالش کشید. اگر در این مرحله که به تعبیر مقام معظم رهبری «پیچ تاریخی» است، مقاومت داشته باشیم، نظام سلطه پاشیده و تمدن نوین اسلامی پایه‌گذاری می‌شود.امروز با آمادگی بسیج عراق و سوریه در کنار بسیج ایران، زمینه آزادسازی قدس فراهم شده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان در پایان خواستار جهاد علمی بسیجیان شد و خاطرنشان کرد: فعالیت بسیج نباید به حوزه‌های فرهنگی محدود شود، بلکه باید در جبهه علمی نیز مجاهدانه عمل کنیم، زیرا اگر علم داشته باشیم، قدرتمند نیز خواهیم بود.