کد خبر: 36407تاریخ انتشار : ۲۱:۴۷:۴۵ - دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴

تیم ووشوی شهرستان فومن برابر صومعه سرا به برتری رسید

در ادامه رقابت های لیگ برتر ووشوی قهرمانی جوانان استان گیلان جام شهدای مدافع حرم ، تیم ووشوی فومن برابر ابریشم صومعه سرا به برتری رسید . به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایرنا ؛‌در این مسابقه که در رشت برگزار شد ، تیم ووشوی جوانان فومن موفق شد با نتیجه پنج بر سه […]

در ادامه رقابت های لیگ برتر ووشوی قهرمانی جوانان استان گیلان جام شهدای مدافع حرم ، تیم ووشوی فومن برابر ابریشم صومعه سرا به برتری رسید .

به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایرنا ؛‌در این مسابقه که در رشت برگزار شد ، تیم ووشوی جوانان فومن موفق شد با نتیجه پنج بر سه برابر تیم ووشوی ابریشم صومعه سرا به برتری دست یابد.

در جریان این مسابقه که از هفته سوم رقابت های لیگ برتر ووشوی جوانان گیلان برگزار شد ، تیم ووشوی جوانان فومن برتر از حریف خود ظاهر شد و با کسب پیروزی در این دیدار ، به رده دوم جدول این مسابقات صعود کرد.

همچنین در دیگر مسابقه برگزار شده از هفته سوم رقابت های لیگ برتر ووشوی جوانان گیلان جام شهدای مدافع حرم ، تیم های شهید محبی ماسال و آستانه اشرفیه رو در روی هم قرار گرفتند که در پایان تیم شهید محبی ماسال با نتیجه شش بر سه حریف خود را شکست داد.

در جدول رده بندی این رقابت ها که با حضور پنج تیم برگزار می شود ، تیم ووشوی جوانان شهید محبی ماسال با کسب هفت امتیاز در صدر جدول قرار گرفت ، تیم فومن با کسب چهار امتیاز و تیم سردارشهید همدانی رشت با کسب سه امتیاز به ترتیب در مکان های دوم و سوم جدول رده بندی قرار گرفتند.