کد خبر: 36306تاریخ انتشار : 17:14:59 - شنبه 21 نوامبر 2015

سرپرست جدید معاونت آموزشی و فرهنگی دانشگاه آزاد فومن معرفی شد

سرپرست جدید معاونت آموزشی، دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت معرفی شد. در حکمی از سوی دکتر سیدسجاد گشتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت، علی پورمحک به عنوان سرپرست جدید حوزه معاونت آموزشی، دانشجویی و فرهنگی این واحد دانشگاهی معرفی شد. به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی […]

سرپرست جدید معاونت آموزشی، دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت معرفی شد.

در حکمی از سوی دکتر سیدسجاد گشتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت، علی پورمحک به عنوان سرپرست جدید حوزه معاونت آموزشی، دانشجویی و فرهنگی این واحد دانشگاهی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی واحد فومن و شفت، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت در نشست تکریم و معارفه سرپرست معاونت آموزشی ، دانشجویی و فرهنگی این واحد دانشگاهی،گفت: خدمت در دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان مایه افتخار اعضای هیات علمی و مجموعه کارکنان این دانشگاه است.

دکتر سید سجاد گشتی افزود: دوستان و علاقمندان به دانشگاه آزاد اسلامی کسانی هستند که به فکر کمک، یاری و ارتقای امور دانشگاه باشند و در عمل در هر حوزه ای که فعالیت می کنند با در نظر قرار دادن اخلاق و مهارت، مثمر ثمر واقع شوند.

وی اظهار کرد: احترام متقابل میان اعضای هیات علمی، کارکنان و مدیران دانشگاه و نیز انتقال این فرهنگ ارزشمند و تکریم شایسته دانشگاهیان و دانشجویان، موجبات شکوفایی و رشد همه جانبه یک محیط علمی و فرهنگی را در پی خواهد داشت.

وی در ادامه از زحمات و خدمات محمد نژاده معاون اسبق حوزه آموزشی، دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت قدردانی کرد و با معرفی سرپرست جدید این معاونت، بیان داشت: هم اکنون با توجه به فضای مناسب همکاری صمیمانه که در واحد فومن و شفت وجود دارد، علی پورمحک به عنوان یک جوان بومی شهرستان فومن و آشنا به امور آموزشی، دانشجویی و فرهنگی می تواند برای ارتقا و اعتلای فعالیت های گسترده دانشگاه با کمک و همکاری همه حوزه ها موفق عمل کند و این مهم، خواسته حوزه ریاست دانشگاه است.

سرپرست جدید معاونت آموزشی ، دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت نیز در سخنانی از حسن نظر و اعتماد دکتر سید سجاد گشتی قدردانی کرد و گفت: امیدوارم بتوانم پاسخ اعتماد رئیس واحد فومن و شفت را با کار و عمل مناسب در راستای سیاست های دانشگاه به خوبی پاسخ دهم و این امانت را با خدمتگزاری و خدمت رسانی صادقانه، به سر منزل مقصود برسانم.

علی پورمحک با اشاره به شرایط رقابتی موجود میان دانشگاه های کشور، جذب صحیح و هدفمند دانشجو و ارتقای کیفیت در کنار کمیت را مورد تاکید قرار داد و افزود: در زمان حاضر، تعامل و همکاری و به فرمایش مقام معظم رهبری همدلی و همزبانی باید خط مشی و دستور کار امورات دانشگاه بویژه در حوزه معاونت آموزشی ، دانشجویی و فرهنگی قرار گیرد.

محمد نژاده معاونت اسبق آموزشی ، دانشجویی و فرهنگی واحد فومن و شفت نیز با قدردانی از همکاری همه کارکنان، اعضای هیات علمی و هیات رئیسه این واحد دانشگاهی در دوران تصدی این پست، عنوان کرد: به عنوان یک عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت در کنار این واحد دانشگاهی خواهم بود.

در پایان این نشست که با حضور اعضای هیات رئیسه ، کارکنان و تعدادی از اعضای هیات علمی واحد فومن و شفت در سالن کنفرانس این واحد دانشگاهی برگزار شد، علی پورمحک از اعضای هیات علمی گروه تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی که پیش از این سابقه مدیریت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی را در کارنامه خود دارد، به عنوان سرپرست معاونت آموزشی، دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت ، منصوب و معرفی شد.

  1. محسن گفت:

    آقای گشتی توصیه میکنم پادشه وجود خویش باش