کد خبر: 36231تاریخ انتشار : 2:34:56 - شنبه 21 نوامبر 2015

یک دستگاه كاميونت در جاده سروان به فومن واژگون شد+عکس

یك دستگاه خودروی كامیونت از مسیر فومن به سراوان در حال حركت بوده که پس از انحراف از مسیر اصلی در چاله سقوط کرد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایسنا ؛ امیر پوررجبی، فرمانده آتش نشانان اعزامی از ایستگاه پنج آتش نشانی رشت در خصوص واژگونی کامیونت در جاده سراوان به فومن- سیاه […]

یك دستگاه خودروی كامیونت از مسیر فومن به سراوان در حال حركت بوده که پس از انحراف از مسیر اصلی در چاله سقوط کرد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایسنا ؛ امیر پوررجبی، فرمانده آتش نشانان اعزامی از ایستگاه پنج آتش نشانی رشت در خصوص واژگونی کامیونت در جاده سراوان به فومن- سیاه گلوندان، اظهار کرد: در پی تماس رانندگان عبوری مبنی بر انحراف خودرو و محبوس شدن راننده، یک دستگاه خودرو به محل حادثه واقع در جاده سراوان به فومن- سیاه گلوندان اعزام شد.

وی افزود: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یك دستگاه خودروی كامیونت از مسیر فومن به سراوان در حال حركت بوده که پس از انحراف از مسیر اصلی در چاله سقوط کرد و راننده نیز در ماشین محبوس شد.

پوررجبی با بیان اینكه در محل حادثه هیچگونه نشت گازوئیل و روغن جهت بروز انفجار یا آتش سوزی وجود نداشت، گفت: با تعجیل در خارج نمودن راننده خودرو توسط حاضرین در محل متاسفانه موجبات تشدید در آسیب‌دیدگی شدید از ناحیه پای راننده فراهم شد که همکاران ما بلافاصله پس از ایمن سازی محل حادثه و تحویل راننده مصدوم به عوامل اورژانس به ایستگاه مربوطه مراجعت کردند.