کد خبر: 36121تاریخ انتشار : 22:13:23 - جمعه 20 نوامبر 2015

اتفاقات رخ داده در فرانسه مشکوک است/همانند بازی فوتبال حوادث را گزارش لحظه به لحظه میکردند!

حجت الاسلام طائب گفت: اگر عاشورا را با شخص حسین بن علی(ع) ببینید تمام شده رفته اما اگر آن واقعه را با امام زمان(عج) ببینید میتوانید به هل من ناصر امام عصرتان پاسخ بدهید. به گزارش بهجت نیوز ؛ حجت الاسلام مهدی طائب، استاد حوزه و فرمانده قرارگاه عمار، امروز بیست‌ونهم آبان ماه 1394 در […]

حجت الاسلام طائب گفت: اگر عاشورا را با شخص حسین بن علی(ع) ببینید تمام شده رفته اما اگر آن واقعه را با امام زمان(عج) ببینید میتوانید به هل من ناصر امام عصرتان پاسخ بدهید.

به گزارش بهجت نیوز ؛ حجت الاسلام مهدی طائب، استاد حوزه و فرمانده قرارگاه عمار، امروز بیست‌ونهم آبان ماه 1394 در مراسم طلبه شهیده زهرا دقیقی خداشهری با بیان اینکه معنی بیعت طبق با امام عصر آیات قرآنی این است که ما اموال و جان را به خدا میفروشیم ، گفت : اگر جان و مال مان را به خدا فروختیم درجه مان بیست میشود.

وی افزود : اگر هم اصلا نفروشیم و بخل بورزیم از قافله عقب خواهیم ماند و باید بدانیم که مسلمان شدن مانند یک ساختمان است که در طبقه اول آن شهادتین و در طبقه بعدی فروش جان و مال به خداوند است.

وی افزود : مردم دو دسته اند که عده ای به این قرار داد عمل میکنند و به درجات رفیع می‌رسند همانند یاران اباعبدالله(ع) و عده ای دیگر نمیتوانند که خسر الدنیا و الآخره میشوند.

رئیس قرارگاه عمار با اشاره به اینکه وقتی جسمت را به مقام الهی واگذار کردی حالت الهی میشود تصریح کرد:فلذا انتظار میرفت که شهدای پاک کشورمان بدان شکل در جبهه های جنگ جانفشانی کنند.

این استاد حوزه ادامه داد:هروقت که با امام عصر بیعت کردی باید زمانی که رسول خدا از تو میخواهد که جانت را فدا کنی باید این کار را انجام بدهی تا در آن دنیا به طبقه های بالای بهشت برسید.

وی با بین اینکه برخی مواقع نباید با حاکم ظالم بیعت کرد ، گفت : یزید نامه ای به فرماندار مدینه نوشت و گفت تا از حسین(ع) بیعت نگرفته ای از شخص دیگه ای بیعت نگیر.

وی ادامه داد : امام پس از این ماجرا به مکه رفت که یزید عده ای را برای ترور ایشان در شهر امن الهی فرستاد که اباعبدالله(ع) برای اینکه حرمت خانه خدا شکسته نشود از مکه خارج شد.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب ادامه داد:امام حسین(ع) در آن زمان پیروزی خون بر شمشیر را رقم زد و هم اکنون وضعیتی مشابه برای ما وجود دارد.

وی تصریح کرد : عده ای در دوره ای نوشتند که امام زمان(عج) در جزیره ای به نام خضرا زندگی میکند و هیچ مشکلی ندارد اما این درست نیست و شما باید دعای ندبه را بخوانید تا حال امام زمان(عج) را درک کنید.

وی ادامه داد : وقتی شما دعای ندبه را میخوانید در آن کلمه “مضطر” برای احوالات امام زمان(عج) استفاده شده است که معنای این کلمه به این معنی است که حال امام عصر خوش حال و شادمان نیست.

وی افزود : عین همین حالت را امام حسین(ع) در روزی که میخواستند از اهل بیتش خداحافظی کند داشتند و لحظات آخر ایشان حالت اضطرار داشتند.

حجت الاسلام طائب اضافه کرد: هل من ناصر ینصرنی همانند یک کشتی است که هرکس سوار این کشتی شد باید در آن به امامش کمک برساند.

وی با بیان اینکه اگر هم اکنون امام زمان در کعبه اعلام حضور کند چه اتفاقی رُخ خواهد داد ، تصریح کرد :اگر ایشان هم‌اکنون حضور پیدا کنند و ده تا دکل همانند دکلی که چندی قبل سقوط کند چه کسی در آنجا سالم خواهند ماند؟ فلذا ما باید محیط را برای حضور آخرین فرستاده خدا بر روی زمین آماده کنیم.

حجت الاسلام طائب با اشاره به اینکه هنگامی که امام خمینی(ره) به ایران بازگشتند مردم شعار “دیو چو بیرون رود رشته درآید” را سر دادند ، تاکید کرد:باید این دیو را از مکه بیرون کرد تا بتوان امام زمان(عج) را از غیبت بیرون آورد.

وی گفت : امروز موازنه قدرت به طرف ایران میچرخد و هرچه زور دارند بر سر کشورهای مسلمان خالی میکنند اما میبینید که چهارنفر عقب افتاده مانند تکفیری ها چه بلایی بر سر خودشان که تا چند روز قبل از آن حمایت میکردند آوردند

رئیس قرارگاه عمار با بیان اینکه امروز در سوریه و لبنان اتفاقات مهمی در حال رخ دادن است و به خط مقدم نزدیک شده ایم ، گفت : زمانی مجبور بودیم در مرز های خودمان با دشمن بجنگیم و با سگی مانند صدام درگیر شویم اما امروز در میبینید که در خارج از مرزها جنگ ها صورت میگیرد.

طائب حال این روزهای آمریکا را در ذلیلانه ترین حالت ممکن تشبیه کرد و افزود : بنده کاری به جزئیات فنی مذاکرات صورت گرفته ندارم اما از جنبه های دیگه این مذاکرات سه مطلبش برای ما تهدید است.

وی افزود : یک اینکه جای خدا با کدخدا عوض شود فلذا وقتی خدا را دریابیم آنطور میشود که ما در دوران جنگ چیزی بلد نبودیم اما خدا را داشتیم و در نهایت رزمندگان ایران اسلامی توانستند ان فاجعه را به نفع جمهوری اسلامی به پایان برسانند.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد : در مسائل اقتصادی هم دفعه ای نبوده که ما تحریم نباشیم و در طی تمام این سالها ما با وجود تحریم های سخت توانسته ایم روی پای خودمان بایستیم.در این مذاکرات هرچه میخواهد بشود اما نباید منجر به این شود که جای خدا با کدخدا عوض شود زیرا وقتی چنین شود دست به طلا بزنیم خاک میشود.

طائب با بیان اینکه امام خمینی(ره) امریکا را شیطان بزرگ معرفی کرد ،‌گفت : اگر اهداف والای انقلاب مان یادمان برود روزگارمان سیاه میشود و از رسیدن به حکومتی که به دست ولی خدا خواهد رسید بازخواهیم ماند.

وی در ادامه گفت : سوم نکته اینکه اگر دشمن گم شود و ما متوجه نشویم چه کسی مانع ظهور است وضعیت مان اسفناک خواهد شد.

رئیس قرارگاه عمار در پایان با بیان اینکه ماجرای فرانسه زیاد برای بنده مورد اطمینان نیست ، افزود : چرا داعش که با فرانسه زد و بند داشت به یکباره اینگونه عمل کرد؟ ، فرانسه اوضاعش چرا به یک‌باره تا این حد عجیب شده که چند تروریست این کشور را آشفته کرده اند.

وی با اشاره به اینکه اتفاقات رخ داده در پاریس مشکوک است ، تاکید کرد : اتفاقات رُخ داده به نوعی تلاش برای راه اندازی یک جنگ بین مسلمانان و مسیحیان همانند جنگ صلیبی می‌باشد.

وی با بیان اینکه پشت پرده حوادث پاریس اتفاقی نیست ، گفت : به نظرتان امنیت در فرانسه تا این حد شیر تو شیر شده است که نمیتوانند کشورشان را اداره کنند؟!

طائب گفت : بر طبق آمار کمترین اسلام ستیزی در کشورهای اروپایی در فرانسه بوده است و شما می‌بینید که وقتی میخواهند این حادثه را پوشش خبری بدهند به یکباره تمام رسانه های دنیا به صورت مستقیم و عین بازی فوتبال برایتان لحظه به لحظه آن را به صورت تصویری گزارش میکنند.