کد خبر: 36080تاریخ انتشار : 6:06:27 - پنجشنبه 19 نوامبر 2015

در همایش حامیان دولت تدبیر و امید چه گذشت؟!+تصاویر

همایش صرفا سیاسی با عنوان «دولت تدبیر و امید و احیای سرمایه‌های اجتماعی» روز گذشته در سالن اداره ارشاد شهرستان فومن برگزار شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ ویکی‌پدیا درباره حزب اعتدال و توسعه اینگونه می‌نویسد:«حزب اعتدال و توسعه یک حزب اعتدالگرای ایرانی است که در سال ۱۳۷۸ به رهبری حسن روحانی تأسیس شد.رئیس‌جمهور و […]

همایش صرفا سیاسی با عنوان «دولت تدبیر و امید و احیای سرمایه‌های اجتماعی» روز گذشته در سالن اداره ارشاد شهرستان فومن برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ ویکی‌پدیا درباره حزب اعتدال و توسعه اینگونه می‌نویسد:«حزب اعتدال و توسعه یک حزب اعتدالگرای ایرانی است که در سال ۱۳۷۸ به رهبری حسن روحانی تأسیس شد.رئیس‌جمهور و چندین تن از دولتیان در دولت یازدهم جمهوری اسلامی ایران از این حزب‌اند.»

در همین حال اما حزب اعتدال و توسعه گیلان که مسئولیت آن در استان بر عهده کیوان محمدی می‌باشد در اطلاعیه‌ای که چند روز قبل در فضای مجازی منتشر گردید از عموم مردم برای حضور در یک همایش کاملا سیاسی دعوت بعمل آورد.

درباره حزب اعتدال و توسعه گیلان آنچیزی که میتوان گفت این است که دلداده دولت تدبیر و امید است و به نوعی نه سر سازگاری با اصلاح طلبان دارند و نه وجهه کافی برای حضور در میان اصولگرایان.آن چیزی که از بازخورد مردم می‌توان فهمید این است که این حزب از جایگاه مناسبی در میان عامه مردم برخوردار نیست.

در هر حال نشست این حزب که به نوعی می‌توان به عنوان نشست حامیان دولت حسن روحانی در فومن نام برد با حواشی زیاد و نه چندان آبرومند برگزار شد.

جلسه ای که طبق تبلیغات صورت گرفته قرار بود راس ساعت 18:30 و همراه با حضور پرشور مردم! برگزار شود با دو ساعت تاخیر آغاز شد.

این جلسه در ساعت 20:30 در حالی آغاز شد که نفرات اندکی در سالن باقی مانده بودند. یونس رنجکش (سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان) به ایراد سخنرانی پرداخت.

تاخیر دو ساعته و عذرخواهی نکردن سخنران از مدعوین باعث آن شد تا برخی از این موضوع دلخور شوند.دلخوری که سرانجام با فریادهای یکی از حاضرین که ضمن انتقاد از عملکرد دولت از بکارگیری برخی افراد!! در بدنه استانداری گیلان معترض بود نمود پیدا کرد.

در این میان عده ای هم نسبت به پخش یک هفته نامه سیاسی انتخاباتی که مدتیست با نام یکی از کاندیداهای احتمالی فعالیت خود را آغاز کرده اعتراض داشتند.

البته بی انصافی است اگر نگوییم که این همایش برای خبرنگاران جذاب نبود چراکه مواردی همچون صندلی های خالی سالن ، فریادهای معترضین ، اعتراض به تاخیر دو ساعته ، جای خالی مردم شهر ، تجمع 40 نفری حامیان دولت و بسیاری از موارد ریز و درشت دیگر که از قلم ما جا مانده به ندرت پیش می‌آید که در یکجا جمع شود!درواقع میتوان گفت که همایش دیروز(یا بهتر است بگوییم دیشب) بهشت خبرنگاران بود!
البته ناگفته نماند که در آنسوی ماجرا برخی نیروهای اصلاح طلبان که این روزها سر ناسازگاری با این حزب را در پیش گرفته اند با پوزخندی معنادار نسبت به این همایش نگاه میکردند.

در هر حال این نشست با همه حواشی اش در حالی برگزار شد که صندلی های خالی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن باید نشانی بر این باشند که اقبال از دولتی های استان کم‌رنگ بوده و علت آن را باید از مردمی پرسید که به مسئولین برگزاری افتخار حضور ندادند.

اعتدال فومن دولت (2) اعتدال فومن دولت (3) اعتدال فومن دولت (4) اعتدال فومن دولت (5) اعتدال فومن دولت (6) اعتدال فومن دولت (7) اعتدال فومن دولت (11) اعتدال فومن دولت (10) اعتدال فومن دولت (9) اعتدال فومن دولت (8) اعتدال فومن دولت (12) اعتدال فومن دولت (13) اعتدال فومن دولت (14) اعتدال فومن دولت (15)

 1. فومن گفت:

  واقعا اینقدر جمعیت رفته بود؟خخخخ.عجب تدبیری!عجب امیدی!

 2. نام شما گفت:

  حالا تعداد جمعیت کمبوده.طبیعی هست چون رای اعتدال در سال92یک رای شکننده بود
  اما نکته مهمتری در این تصاویر وجود داره
  یعنی واقعا اینها نمایندگان اعتدال هستند؟شهر انقدر کوچک است که همه را میشناسیم

 3. روشن گفت:

  سلام، آنچه از تعداد جمعیت حاضر مهمتر است حضور چند مدیر اجرایی استان است که شائبه بیطرفی آنان را در ایام انتخابات زیر سوال می برد. هر جناحی و مجموعه ای با چنین کاری که اعتماد مردم به مدیران مسئول را زیر سوال ببرد به دور از تدبیر و عقلانيت عمل کرده است.