کد خبر: 36076تاریخ انتشار : 17:28:07 - چهار شنبه 18 نوامبر 2015

برنامه‌های هفته بسیج با شعار«بسیج دست قدرت خداوند است»برگزار میشود

فرمانده سپاه فومن با بیان اینکه هفته بسیج یادآور رشادت بسیجیانی می باشد که کمر به دفاع از ارزشهای الهی بسته بودند، گفت: بسیج، هیبت دروغین قدرتهای غرب که مدافع ارزش های جاهلی غربی بودند را در هم شکست. به گزارش بهجت نیوز ؛ سرهنگ علی توشه فرمانده سپاه فومن،با اشاره به سالگرد تاسیس بسیج مستضعفان،اظهار […]

فرمانده سپاه فومن با بیان اینکه هفته بسیج یادآور رشادت بسیجیانی می باشد که کمر به دفاع از ارزشهای الهی بسته بودند، گفت: بسیج، هیبت دروغین قدرتهای غرب که مدافع ارزش های جاهلی غربی بودند را در هم شکست.

به گزارش بهجت نیوز ؛ سرهنگ علی توشه فرمانده سپاه فومن،با اشاره به سالگرد تاسیس بسیج مستضعفان،اظهار کرد: هفته بسیج،یادآور خاطرات پرشکوه رشادت های هشت ساله دفاع مقدس و ترسیم کننده زیبا ترین تابلوهای ایثار،فداکاری و شجاع است.

فرماندهی سپاه ناحیه فومن با بیان اینکه رزمندگان دفاع مقدس شیران روز و زاهدان شب بودند، افزود: رزمندگان اسلام با پاکدامنی وغیرت مندی، صحنه نبرد با شیطان زر و زور و جهاد با نفس اماره را به هم آمیختند و جبهه های جنگ را محراب عبادت نمودند.

وی با تاکید براینکه بسیجیان جوان برای برای جهاد در راه خدا از لذت های جوانی دست کشیدند،گفت: در دوران دفاع مقدس نیز، پیران محنت میدان جنگ را بر راحتی پیرانه سر ترجیح داده و میدان حق علیه باطل شتافتند.

توشه با تصریح براینکه هفته بسیج یادآور رشادت بسیجیانی می باشد که کمر به دفاع از ارزشهای الهی بسته بودند، ادامه داد: بسیج ، هیبت دروغین قدرتهای غرب که مدافع ارزش های جاهلی غربی بودند را در هم شکست.

این مسئول بسیج را میعادگاه بهترین و با ایمان ترین نیروهای عظیم ملت در میدان های حفاظت از منافع ملی و کشور بیان کرد و متذکرشد: دفاع از اهداف والا کشور و منافع ملی از خصوصیات خالص ترین و شرافتمندترین انسان ها می باشد.

علی توشه با تاکید براینکه بسیج پرچم پرافتخار دفاع از منافع ملی و میهن اسلامی را در دست دارد، خاطرنشان کرد: هم اکنون بسیج در عرصه های فرهنگی،علمی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی در حال انجام فعالیت گسترده ای است.

توشه با یاداوری اینکه ورز به روز بر محبوبیت بسیج افزوده می شود، تصریح کرد: برخی بسیج را پس از دفاع مقدس خاتمه یافته می پندارند که امام خمینی(ره) همیشه می فرمودند که من در اندیشه تشکیل بسیج هستم.

فرماندهی سپاه ناحیه فومن با اشاره به برنامه های سپاه فومن در هفته بسیج، گفت: برنامه های هفته بسیج امسال با شعار «بسیج دست قدرت خداوند است» برگزار خواهد شد.

وی با تاکید براینکه مهمترین برنامه هفته بسیج فومن رزمایش بزرگ گردان های بیت المقدس می باشد، افزود: در هفته بسیج، برنامه های فرهنگی،عقیدتی سیاسی،هنری و گردهمایی حلقه های صالحین ومن در نماز جمعه شهرستان برگزار می شود.

این مسئول با بیان اینکه هفته بسیج امسال با نام بسیج،بصیرت و استکبار و با نام بسیج ،ایثار و شهادت خاتمه خواهد یافت، ادامه داد:در روز ۴ آذر شاهد بیعت فرمانده‌هان گردان های بسیج در سراسر کشور با مقام معظم رهبری خواهیم بود.

علی توشه با تصریح براینکه بیش از ۱۰۰برنامه در هفته بسیج در فومن برگزار می شود، افزود: رزمایش حفاظت از کوی و برزن گردان های بیت المقدس در روزهای ۲۸ و ۲۹ آبان ماه در سطح شهرستان فومن برگزار می شود.

فرماندهی سپاه ناحیه فومن با بیان اینکه در این رزمایش بسیجیان نحوه حفاظت از کوی و برزن و نبرد در مناطق جنگلی را فرا خواهند گرفت، خاطرنشان کرد: این رزمایش با استعداد ۶ هزار نفر در سطح استان برگزار می شود.

توشه با اشاره به اینکه درهمه جای کشور و شهرستان نیازمند تمرین در فراگیری راه های حفاظت از کوی و برزن هستیم، یادآورشد: ۱۳ اتوبوس از کاروان راهیان نور خواهران بسیجی فومن در این هفته برای بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهند شد.