کد خبر: 35933تاریخ انتشار : 1:17:51 - سه شنبه 17 نوامبر 2015

گران قیمت ترین پیک دنیا را در شهر فومن بیابید!

خودرو ۱۵۰ میلیون تومانی در یک فست فود در شهر فومن با عنوان پیک موتوری فعالیت میکند. به گزارش بهجت نیوز ؛ امروزه مراکز مختلف خدماتی اعم از فروشگاه ها،رستوران ها و … برای کاهش اتلاف زمان و ارائه خدمات بیشتر و به روز تر ، از امکاناتی نظیر پیک موتوری و ارسال محصولات به […]

خودرو ۱۵۰ میلیون تومانی در یک فست فود در شهر فومن با عنوان پیک موتوری فعالیت میکند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ امروزه مراکز مختلف خدماتی اعم از فروشگاه ها،رستوران ها و … برای کاهش اتلاف زمان و ارائه خدمات بیشتر و به روز تر ، از امکاناتی نظیر پیک موتوری و ارسال محصولات به درب منازل مشتریان و… بهره می برند.

ازین رو شنیده شده است که یکی از فست فود های شهر فومن با استفاده از خودرو گرانقیمت شاسی بلند(سانتافه) که قیمت آن به بیش از ۱۰۰ میلیون تومان می رسد، به عنوان پیک موتوری یا ماشینی به مشتریان خود سرویس دهی میکند!

این موضوع، تعجب و در بعضی مواقع تحسین بسیاری از مشتریان این فست فود قدیمی را به همراه داشته و شاید این اقدام یکی از موارد نادر موجود در کشور و حتی جهان باشد که یک واحد صنفی با تقبل چنین هزینه بالایی برای مشتریان خود احترام قائل شده و به صورت رایگان به آنها خدمات رسانی می کند.

یکی از مشتریان این فست فود با بیان اینکه این مغازه یکی از فست فود های قدیمی این شهر می باشد، افزود: مالک این ساندویچ فروشی از روی خوشی برخوردار است و سال های بسیاری می باشد که در این شغل فعالیت دارد.

وی با تصریح بر اینکه این ساندویچی برای فرستادن سفارشات مشتریان به محل های مورد نظر،در بعضی مواقع از خودرو شاسی بلند گران قیمت استفاده می کند، گفت: مشتریان این واحد نیز از این اقدام وی رضایت دارند و از این مغازه دار،بابت ارائه خدمات مناسب به شهروندان و گردشگران تشکر می کنند.

این شهروند فومنی برخورد مناسب را یکی از عوامل موفقیت واحد های صنفی دانست و ادامه داد: روی خوش مغازه داران و مالکان صنوف تجاری موجب رونق اقتصادی و اجتماعی در بازار می شود.

وی اضافه کرد: استفاده از خودرو شاسی بلند گران قیمت به عنوان پیک موتوری حرکتی بسیار جذاب و غیرمنتظره ای است که گمان نکنیم در هیچ جای کشور چنین موردی مشاهده شده باشد./عرفان منصوریان