کد خبر: 35807تاریخ انتشار : ۵:۱۳:۴۷ - چهارشنبه ۲۰ آبا ۱۳۹۴

خواص ترکیب آب زمزم و تربت سیدالشهدا(ع) از زبان آیت الله بهجت(ره)

آیت‌الله مصباح‌یزدی در دیدار فرج‌الله سلحشور با نقل خاطره‌ای از آیت‌الله بهجت گفت: از ایشان شنیدم که گفتند خوردن هر روز صبح یک قاشق از ترکیب آب زمزم و تربت سیدالشهدا(ع) بسیار شفابخش است و هر دردی را مداوا می‌کند. رسا نوشت: آیت‌الله محمدتقی مصباح‌یزدی، دیروز در دیدار فرج‌الله سلحشور، کارگردان سریال یوسف پیامبر(ص)، با […]

آیت‌الله مصباح‌یزدی در دیدار فرج‌الله سلحشور با نقل خاطره‌ای از آیت‌الله بهجت گفت: از ایشان شنیدم که گفتند خوردن هر روز صبح یک قاشق از ترکیب آب زمزم و تربت سیدالشهدا(ع) بسیار شفابخش است و هر دردی را مداوا می‌کند.

رسا نوشت: آیت‌الله محمدتقی مصباح‌یزدی، دیروز در دیدار فرج‌الله سلحشور، کارگردان سریال یوسف پیامبر(ص)، با بیان اینکه من هیچ کاری سراغ ندارم که از عنایت حضرت معصومه حل نشود، خاطرنشان کرد: اگر توسل به حضرت داشته باشید، ان‌شاء‌الله مشکلات برطرف خواهد شد.

وی با اشاره به سخنی از مرحوم حضرت آیت‌الله بهجت در رابطه با تأثیرات فراوان تربت سیدالشهدا(ع)، گفت: از ایشان شنیدم که گفتند خوردن هر روز صبح یک قاشق از ترکیب آب زمزم و تربت سیدالشهدا(ع) بسیار شفابخش است و هر دردی را مداوا می‌کند و شرط تأثیرگذاری آن، باور داشتن به شفابخش بودن آن است. رئیس مؤسسه امام خمینی(ره) با بیان اینکه توسل به حضرت زهرا(س) و زیارت حضرت معصومه(س) برای رفع مشکلات بسیار مؤثر است، اظهار داشت: متأسفانه ما قدر حضرت معصومه(س) را نمی‌دانیم؛ من مطمئن هستم که ایشان برای شیعیان از هر مادری مهربان‌تر است و کسی در نزد خداوند از اهل بیت(ع) آبرومند‌تر نیست. وی با اشاره به اینکه خدا دوست دارد بنده‌اش به قضای او راضی باشد، خاطرنشان کرد: امیدوارم تلاش‌های شما برای به تصویر کشیدن سبک زندگی اهل بیت(ع) مورد رضای خداوند قرار گیرد و برای شما تأثیرگذار باشد و ما هم برای شما دعا می‌کنیم که موفق باشید.

آیت‌الله مصباح‌یزدی یادآور شد: برای خدا کم و زیاد هیچ فرقی ندارد و اگر اراده کند که چیزی وجود داشته باشد آن چیز خواهد بود و این ما هستیم که نباید از رحمت الهی مأیوس شویم.