کد خبر: 35807تاریخ انتشار : 5:13:47 - چهار شنبه 11 نوامبر 2015

خواص تركيب آب زمزم و تربت سيدالشهدا(ع) از زبان آیت الله بهجت(ره)

آيت‌الله مصباح‌يزدي در ديدار فرج‌الله سلحشور با نقل خاطره‌اي از آيت‌الله بهجت گفت: از ايشان شنيدم كه گفتند خوردن هر روز صبح يك قاشق از تركيب آب زمزم و تربت سيدالشهدا(ع) بسيار شفابخش است و هر دردي را مداوا مي‌كند. رسا نوشت: آيت‌الله محمدتقي مصباح‌يزدي، ديروز در ديدار فرج‌الله سلحشور، كارگردان سريال يوسف پيامبر(ص)، با […]

آيت‌الله مصباح‌يزدي در ديدار فرج‌الله سلحشور با نقل خاطره‌اي از آيت‌الله بهجت گفت: از ايشان شنيدم كه گفتند خوردن هر روز صبح يك قاشق از تركيب آب زمزم و تربت سيدالشهدا(ع) بسيار شفابخش است و هر دردي را مداوا مي‌كند.

رسا نوشت: آيت‌الله محمدتقي مصباح‌يزدي، ديروز در ديدار فرج‌الله سلحشور، كارگردان سريال يوسف پيامبر(ص)، با بيان اينكه من هيچ كاري سراغ ندارم كه از عنايت حضرت معصومه حل نشود، خاطرنشان كرد: اگر توسل به حضرت داشته باشيد، ان‌شاء‌الله مشكلات برطرف خواهد شد.

وي با اشاره به سخني از مرحوم حضرت آيت‌الله بهجت در رابطه با تأثيرات فراوان تربت سيدالشهدا(ع)، گفت: از ايشان شنيدم كه گفتند خوردن هر روز صبح يك قاشق از تركيب آب زمزم و تربت سيدالشهدا(ع) بسيار شفابخش است و هر دردي را مداوا مي‌كند و شرط تأثيرگذاري آن، باور داشتن به شفابخش بودن آن است. رئيس مؤسسه امام خميني(ره) با بيان اينكه توسل به حضرت زهرا(س) و زيارت حضرت معصومه(س) براي رفع مشكلات بسيار مؤثر است، اظهار داشت: متأسفانه ما قدر حضرت معصومه(س) را نمي‌دانيم؛ من مطمئن هستم كه ايشان براي شيعيان از هر مادري مهربان‌تر است و كسي در نزد خداوند از اهل بيت(ع) آبرومند‌تر نيست. وي با اشاره به اينكه خدا دوست دارد بنده‌اش به قضاي او راضي باشد، خاطرنشان كرد: اميدوارم تلاش‌هاي شما براي به تصوير كشيدن سبك زندگي اهل بيت(ع) مورد رضاي خداوند قرار گيرد و براي شما تأثيرگذار باشد و ما هم براي شما دعا مي‌كنيم كه موفق باشيد.

آيت‌الله مصباح‌يزدي يادآور شد: براي خدا كم و زياد هيچ فرقي ندارد و اگر اراده كند كه چيزي وجود داشته باشد آن چيز خواهد بود و اين ما هستيم كه نبايد از رحمت الهي مأيوس شويم.