کد خبر: 35793تاریخ انتشار : 5:03:36 - چهار شنبه 11 نوامبر 2015

سلسله جلسات پاسخ به شبهات فکری و عقیدتی در فومن برگزار می‌گردد

مسئول هیئت مذهبی خادمین‌الحسین(ع) فومن از برگزاری دوره آموزشی و مطالعاتی آثار شهید مطهری برای پاسخ به شبهات فکری و عقیدتی در فومن خبر داد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایسنا ؛ علیرضا زادبر به هدف برگزاری دوره آموزشی و مطالعاتی آثار شهید مطهری اشاره و اظهار کرد: با توجه به اینکه شبهات […]

مسئول هیئت مذهبی خادمین‌الحسین(ع) فومن از برگزاری دوره آموزشی و مطالعاتی آثار شهید مطهری برای پاسخ به شبهات فکری و عقیدتی در فومن خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایسنا ؛ علیرضا زادبر به هدف برگزاری دوره آموزشی و مطالعاتی آثار شهید مطهری اشاره و اظهار کرد: با توجه به اینکه شبهات روز متفاوت می‌باشد بنا است به شیوه روز و متفاوت به شیهات عقیدیتی و فکری و سوالات پاسخ داده شود و این دوره آموزشی و مطالعاتی به صورت مناظره و مباحثه و بر مبنای آثار شهید مطهری خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه مدل برگزاری جلسات چالشی و مدون است و یک‌طرفه نمی‌باشد، افزود: آزادی انسان در اسلام و غرب، برابری آزادی زنان و مردان در احکام اسلام، حق آزادی فرد یا تسلیم در برابر احکام و دستورات دینی از جمله موضوعات این دوره است.

زادبر با بیان اینکه این طرح ویژه خواهران و برادران در رده سنی 18سال به بالا بالاخص دانشجویان است، خاطرنشان کرد: ثبت نام این دوره از تاریخ 15 آبان امسال آغاز شده و برگزاری آن به صورت سلسه جلسات تداوم خواهد داشت.

مسئول هیئت خادمین‌الحسین(ع) شهرستان فومن در پایان زمان برگزاری جلسه نخست این دوره را روز پنجشنبه 28 آبان‌ماه 94 در مسجد جامع فومن دانست و بیان کرد: این طرح فرهنگی به همت هیئت مذهبی خادمین‌الحسین (ع) و رایه‌العباس(ع) شهرستان فومن برگزار می‌شود.