کد خبر: 35736تاریخ انتشار : 14:25:06 - سه شنبه 10 نوامبر 2015

برخورد مقتدرانه سپاه گیلان با عاملین تشدید اختلافات قومیتی در فضای مجازی

سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه گیلان با شناسایی به موقع عوامل فراخوانی به اشوب و اغتشاش در فضای مجازی و تحریک اذری زبانهای استان گیلان با عوامل این جریان برخورد کردند. به گزارش بهجت نیوز به نقل از 8دی ؛ سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه گیلان در یک عملیات هماهنگ و برنامه ریزی شده با […]

سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه گیلان با شناسایی به موقع عوامل فراخوانی به اشوب و اغتشاش در فضای مجازی و تحریک اذری زبانهای استان گیلان با عوامل این جریان برخورد کردند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از 8دی ؛ سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه گیلان در یک عملیات هماهنگ و برنامه ریزی شده با شناسایی به موقع عوامل فراخوانی به اشوب و اغتشاش در فضای مجازی و تحریک اذری زبانهای استان گیلان ضمن ناکام گذاشتن شبکه های قومیت گرای معاند و مخالف نظام که در تدارک اشوب و ناارامی در شهرستانهای ترک زبان استان بودند با عوامل این جریان برخورد کردند.
لازم به ذکر است که اشرافیت و کنترل مقتدرانه عوامل سایبری سپاه بر گروهها و شبکه های معاند تاکنون توانسته است جلوی بسیاری از فتنه های سیاسی و اجتماعی را گرفته و ارامش و امنیت را به مردم استان هدیه دهد.

سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان ضمن تشکر از مردم فهیم و شهروندان آذری زبان استان که همواره هوشیارانه در مقابل دسیسه های جریان معاند ایستادگی می کنند، اعلام کرد که بزودی اطلاعات دقیقی از فعالیت دشمنان نظام در فضای مجازی به اطلاع عموم مردم خواهد رساند.

  1. نام شما گفت:

    ددرود سلام وخسته نباشید به سربازان گمنام سپاه