کد خبر: 35616تاریخ انتشار : 6:16:06 - شنبه 7 نوامبر 2015

200دانش آموز فومنی به اردوی راهیان نور جنوب اعزام شدند

فرمانده سپاه ناحیه فومن گفت: 200دانش آموز فومنی به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند. به گزارش بهجت نیوز ؛ سرهنگ علی توشه با بیان اینکه 200دانش آموز فومنی در قالب 5دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند، اظهار کرد: این دانش آموزان به مدت 5 روز از مناطق عملیاتی غرب کشور مانند […]

فرمانده سپاه ناحیه فومن گفت: 200دانش آموز فومنی به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ سرهنگ علی توشه با بیان اینکه 200دانش آموز فومنی در قالب 5دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند، اظهار کرد: این دانش آموزان به مدت 5 روز از مناطق عملیاتی غرب کشور مانند بازی دراز، مرصاد، یادمان های شهدا و … بازدید به عمل می آورند.

وی با بیان اینکه علاوه بر 200 دانش آموز، چهل نفر به عنوان نیروهای پشتیبانی، راویان و…اعزام شده اند، گفت: در این مدت دانش آموزان از برنامه های فرهنگی و رزمایشی بهره مند می شوند.

فرمانده سپاه ناحیه فومن تصریح کرد: دانش آموزن در بازدید از مناطق عملیاتی با ایثارگری‌ها، از جان‌گذشتگی‌ها و فداکاری‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس آشنا می‌شوند.

توشه خاطرنشان کرد: هدف از اعزام راهیان نور انتقال مفاهیم ایثار، گذشت و شهادت به نسل‌های سوم و چهارم است که برگ برگ صفحات زندگی شهدا درس و یک الگوی مناسبی برای رسیدن به خداست.

وی اضافه کرد: ما باید رشادت‌های رزمندگان را در ۸ سال دفاع مقدس به دانش‌آموزان نسل امروزی نشان دهیم و اردو‌های راهیان نور بهترین وسیله فرهنگی برای نمایش این رشادت‌ها و جوانمردی‌ها است