کد خبر: 35588تاریخ انتشار : 5:35:32 - جمعه 6 نوامبر 2015

جلسات ویژه پاسخ به شبهات عقیدتی در مسجد جامع فومن برگزار می‌گردد

دوره مطالعاتی آثار شهید مطهری به همت هیات خادمین الحسین(ع) در فومن و با هدف پاسخ به شبهات عقیدتی برگزار میشود. به گزارش بهجت نیوز ؛ این سیر مطالعاتی فشرده با هدف پاسخ به شبهاتی که دائما توسط دشمنان مطرح میشود در مسجد جامع فومن ویژه برادران و خواهران برگزار می‌شود. این جلسات بصورت هفتگی […]

دوره مطالعاتی آثار شهید مطهری به همت هیات خادمین الحسین(ع) در فومن و با هدف پاسخ به شبهات عقیدتی برگزار میشود.

به گزارش بهجت نیوز ؛ این سیر مطالعاتی فشرده با هدف پاسخ به شبهاتی که دائما توسط دشمنان مطرح میشود در مسجد جامع فومن ویژه برادران و خواهران برگزار می‌شود.

این جلسات بصورت هفتگی و در ابتدا با طرح شبهه در زمینه موضوعات عقیدتی و براساس یک موضوع بندی مشخص از کتب شهید مطهری پیش خواهد رفت. همچنین موضوعات اولین جلسه از این سلسه جلسات با موضوعات 1-آزادی انسان در اسلام و غرب 2-حق آزادی فرد یا تسلیم بودن دربرابر احکام و دستورات دین 3-برابری آزادی زنان و مردان در احکام اسلام آغاز خواهد شد

برای ثبت نام، نام و نام خانوادگی،آقایان به این نشانی @Alirezazadbar(در تلگرام) یا به شماره آقای علیرضا زادبر(09116053071) و بانوان گرامی به خانم علیزاده(09306750686) ارسال نمایند.

قابل ذکر است که اولین جلسه در روز پنج‌شنبه 28 آبان با همت هیات خادمین الحسین(ع) فومن در مسجد جامع شهرستان فومن برگزار خواهد شد.