کد خبر: 35508تاریخ انتشار : 4:53:52 - پنجشنبه 5 نوامبر 2015

بدرقه کاروان راهیان نور شهرستان فومن همزمان با روز 13 آبان برگزار شد

مومنی زاده در آیین بدرقه کاروان‌های راهیان نور شهرستان فومن اظهار داشت:اعزام دانش آموزا در قالب کاروان راهیان نور حرکتی ارزشی در جهت تعمیق بخشیدن به فرهنگ جامعه است. به گزارش بهجت نیوز ؛ میرشمس مومنی زاده فرماندار فومن ادامه داد: یکی از راه های انتقال ارزش های دفاع مقدس و مبارزه با تهاجم فرهنگی […]

مومنی زاده در آیین بدرقه کاروان‌های راهیان نور شهرستان فومن اظهار داشت:اعزام دانش آموزا در قالب کاروان راهیان نور حرکتی ارزشی در جهت تعمیق بخشیدن به فرهنگ جامعه است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ میرشمس مومنی زاده فرماندار فومن ادامه داد: یکی از راه های انتقال ارزش های دفاع مقدس و مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمن اعزام کاروان های راهیان نور در سراسر کشور است که باید با برنامه ریزی و همکاری زمینه حضور افراد بیشتری در این اردوها فراهم شود.

مومنی زاده گفت : اعزام کاروان راهیان نور از برنامه های این شهرستان است که در مقوله ی ایثار و شهادت و بازدید از مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس به مرحله اجرا در می آید و تعداد 200 نفر از دانش آموزان شهرستان به مناطق عملیاتی اعزام می گردند.

وی افزود: امروز برای اینکه پایبندی خودمان به انقلاب اسلامی را به دنیا اعلام کنیم ، باید ارزشهای دفاع مقدس را هر لحظه حفظ کنیم و هدف نهایی را در کنار حفظ ارزشها به نسلهای بعد منتقل کنیم .

فرماندار فومن خاطرنشان کرد :اعزام کاروان راهیان نور پاسداری از ارزش های انقلاب است و دوران هشت سال دفاع مقدس دورانی بود که فرزندان این مرز و بوم با دست خالی در مقابل جهان کفر ایستادند و باید انگیزه های دینی،الهی و ملی آن دوران را به نسلهای بعد منتقل کرد.

وی تصریح کرد : امروزه همه کشورهای مسلمان شاهد خیزش اسلامی هستند که سرچشمه گرفته از دوران دفاع مقدس ما ست و این سرفصل جدیدی در عرصه بین المللی است .