کد خبر: 35505تاریخ انتشار : 4:48:49 - پنجشنبه 5 نوامبر 2015

چه تعداد از فرزندان طرح محسنین در فومن تحت پوشش هستند؟

دولتی با بیان اینکه هم اکنون 256 یتیم و 116 نفر از فرزندان محسنین، تحت پوشش کمیته امداد فومن هستند، گفت: یک هزار و 320 نیکوکار به عنوان حامی، حمایت این افراد را بر عهده دارند. به گزارش بهجت نیوز ؛ رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فومن با بیان اینکه در طرح محسنین از […]

دولتی با بیان اینکه هم اکنون 256 یتیم و 116 نفر از فرزندان محسنین، تحت پوشش کمیته امداد فومن هستند، گفت: یک هزار و 320 نیکوکار به عنوان حامی، حمایت این افراد را بر عهده دارند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فومن با بیان اینکه در طرح محسنین از فرزندان غیریتیم حمایت می‌شود، اظهار کرد: طرح محسنین شامل فرزندان دارای سرپرست بیمار، معلول، از کار افتاده و… می‌شود.

وی افزود: در راستای کمک و حمایت از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد، مردم نیکوکار شهرستان فومن طی شش ماه نخست سال‌جاری، بالغ بر یک میلیارد و 917 میلیون ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد فومن مساعدت کرده‌اند.

دولتی با بیان اینکه هم اکنون 256 یتیم و 116 نفر از فرزندان محسنین، تحت پوشش کمیته امداد فومن هستند، خاطرنشان کرد: یک هزار و 320 نیکوکار به عنوان حامی، حمایت این افراد را بر عهده دارند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فومن در پایان میانگین سرانه ماهیانه برای هر یتیم را یک میلیون و 470 هزار ریال دانست و اظهار کرد: کمک‌های مردم خیر و نیکوکار فومن به ایتام تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان نسبت به سال گذشته صد و 18 درصد افزایش درآمد نقدی داشته است.