کد خبر: 35385تاریخ انتشار : 2:36:45 - دوشنبه 2 نوامبر 2015

در صورت تکمیل نشدن پل ورودی فومن دوباره چادر ملاقات را برپا خواهم کرد!

نماینده مردم فومن وشفت گفت:در صورت تکمیل نشدن تقاطع غیرهمسطح ورودی شهر فومن دوباره چادر ملاقات مردمی را دراین تقاطع برپا می کنم. به گزارش بهجت نیوز ؛ ناصر عاشوری در نشست شورای اداری شهرستان فومن با اشاره به گذشت 11 سال از آغاز ساخت تقاطع غیر همسطح شهر فومن و توقف کار توسط پیمانکاراعلام […]

نماینده مردم فومن وشفت گفت:در صورت تکمیل نشدن تقاطع غیرهمسطح ورودی شهر فومن دوباره چادر ملاقات مردمی را دراین تقاطع برپا می کنم.

به گزارش بهجت نیوز ؛ ناصر عاشوری در نشست شورای اداری شهرستان فومن با اشاره به گذشت 11 سال از آغاز ساخت تقاطع غیر همسطح شهر فومن و توقف کار توسط پیمانکاراعلام کرد : اگر این طرح دوباره اجرا نشود چادرملاقات مردمی ام دوباره برروی این تقاطع برپامیکنم .

وی با انتقاد از کم کاری پیمانکار در اجرای این طرح افزود : مسوولان اداره کل راه و شهرسازی گیلان باید با تشخیص به موقع اعتبارات و فشار بیشتر، این طرح را دوباره به اجرا در آورند.

نماینده مردم فومن و شفت یک ماه پیش دراعتراض به تعطیلی ساخت تقاطع غیر همسطح ورودی شهر فومن در روی این تقاطع چادر زده و جلسات ملاقات مردمی اش را در این چادر دایر کرده بود.

 1. محسن گفت:

  از دوباره سر کوه بلند نی می زنم من شتر گم کرده ام پی می زنم من

 2. حسن گفت:

  اولین با 16 شهریور بود ایشون چادر زدن پس طبق قولی ک دادن باید تا یکماه دیگه به بهره برداری برسه………..

 3. ههههههههههههههههه

  فقط همین

 4. حسن گفت:

  سلام واقعا خيلي كاربزرگي دارند ميكنند