کد خبر: 35355تاریخ انتشار : 3:34:01 - شنبه 31 اکتبر 2015

بده بستان حامد زمانی و امیر تتلو در فضای رسانه‌ای کشور!

چندی پیش حامد زمانی در گفتگو با یکی از شبکه های ویدئویی ضمن حمایت از تتلو ، گفت:در کشورمان بستر برای جذب چنین خواننده هایی که حتی حاضرند بیش از ما برای نظام فعالیت کنند آماده نیست. به گزارش بهجت نیوز ؛ پس از این صحبت ها ؛ امیرحسین مقصودلو خواننده زیرزمینی که این روزها […]

چندی پیش حامد زمانی در گفتگو با یکی از شبکه های ویدئویی ضمن حمایت از تتلو ، گفت:در کشورمان بستر برای جذب چنین خواننده هایی که حتی حاضرند بیش از ما برای نظام فعالیت کنند آماده نیست.

به گزارش بهجت نیوز ؛ پس از این صحبت ها ؛ امیرحسین مقصودلو خواننده زیرزمینی که این روزها پرحاشیه تر از سال های قبل به فعالیتش ادامه میدهد با انتشار مطلبی بر روی صفحه اینستاگرامش نوشت :

«حامد زمانى رو اسمشو شنيده بودم اما كاراشو نديده بودم به اون صورت و خودم روش گارد داشتم!! از اون جايى كه تى وى پلاس رو دنبال ميكنم الان مصاحبشو ديدم و فهميدم كه آدم پُرى هست و كارهاش تو سبك خودش واقعا خوب و قوى هستش و فهميدم كه اون بنده خدا هم كم فحش نخورده ! ما ياد گرفتيم كه فقط و فقط فحش بديم و قضاوت و انتقاد كنيم!! يكم خجالت بكشيم بد نيست !! با خودمون چند چنديم ؟!؟ يعنى هم به من كه تتو گوشواره دارم فحش ميدين و هم به اون بنده خدا كه يقشو ميبنده و كاراى به خصوص مذهبى ميخونه هم به فوتباليست و بازيگر !!! چرا ما به همه فحش ميديم !! چرا همرو قضاوت ميكنيم !! دوست داره اصلا ريش بذاره و كار بخونه واسه نظام !!!! اصلا در بد ترين حالت داره پول ميگيره واسه اينكار !! دوست داره !!! خرج داره !! زندگى داره !!! بهتر از اينه كه بره اونور آب به اعتقادات مردمش و به كشورش فحش بده واسه پول و ويزا !!!! عجب بابا عجب !!! اصلا همه مگه بايد آهنگ شيش و هشت و عشقى بخونن ؟!؟ به نظرم جالبه تو هر سبكى خواننده هاى خودمون رو داشته باشيم !! آقا هركيو تو گور خودش ميخوابونن !! والا خدا هست و بلا خدا هست و خودش جواب همرو ميده !!! نكنين !! زشته به خدا !همه ايرانى هستيم و بايد همه جا پشت هم باشيم !»

  1. احسان گفت:

    ایران خواننده هایی بهترازتتلو وحامدزمانی نه دیده ونخواهد دید

  2. ...زهـــzahraـــرا... گفت:

    ++++

  3. ...زهـــzahraـــرا... گفت:

    ++++++