کد خبر: 35355تاریخ انتشار : ۳:۳۴:۰۱ - شنبه ۹ آبا ۱۳۹۴

بده بستان حامد زمانی و امیر تتلو در فضای رسانه‌ای کشور!

چندی پیش حامد زمانی در گفتگو با یکی از شبکه های ویدئویی ضمن حمایت از تتلو ، گفت:در کشورمان بستر برای جذب چنین خواننده هایی که حتی حاضرند بیش از ما برای نظام فعالیت کنند آماده نیست. به گزارش بهجت نیوز ؛ پس از این صحبت ها ؛ امیرحسین مقصودلو خواننده زیرزمینی که این روزها […]

چندی پیش حامد زمانی در گفتگو با یکی از شبکه های ویدئویی ضمن حمایت از تتلو ، گفت:در کشورمان بستر برای جذب چنین خواننده هایی که حتی حاضرند بیش از ما برای نظام فعالیت کنند آماده نیست.

به گزارش بهجت نیوز ؛ پس از این صحبت ها ؛ امیرحسین مقصودلو خواننده زیرزمینی که این روزها پرحاشیه تر از سال های قبل به فعالیتش ادامه میدهد با انتشار مطلبی بر روی صفحه اینستاگرامش نوشت :

«حامد زمانى رو اسمشو شنیده بودم اما کاراشو ندیده بودم به اون صورت و خودم روش گارد داشتم!! از اون جایى که تى وى پلاس رو دنبال میکنم الان مصاحبشو دیدم و فهمیدم که آدم پُرى هست و کارهاش تو سبک خودش واقعا خوب و قوى هستش و فهمیدم که اون بنده خدا هم کم فحش نخورده ! ما یاد گرفتیم که فقط و فقط فحش بدیم و قضاوت و انتقاد کنیم!! یکم خجالت بکشیم بد نیست !! با خودمون چند چندیم ؟!؟ یعنى هم به من که تتو گوشواره دارم فحش میدین و هم به اون بنده خدا که یقشو میبنده و کاراى به خصوص مذهبى میخونه هم به فوتبالیست و بازیگر !!! چرا ما به همه فحش میدیم !! چرا همرو قضاوت میکنیم !! دوست داره اصلا ریش بذاره و کار بخونه واسه نظام !!!! اصلا در بد ترین حالت داره پول میگیره واسه اینکار !! دوست داره !!! خرج داره !! زندگى داره !!! بهتر از اینه که بره اونور آب به اعتقادات مردمش و به کشورش فحش بده واسه پول و ویزا !!!! عجب بابا عجب !!! اصلا همه مگه باید آهنگ شیش و هشت و عشقى بخونن ؟!؟ به نظرم جالبه تو هر سبکى خواننده هاى خودمون رو داشته باشیم !! آقا هرکیو تو گور خودش میخوابونن !! والا خدا هست و بلا خدا هست و خودش جواب همرو میده !!! نکنین !! زشته به خدا !همه ایرانى هستیم و باید همه جا پشت هم باشیم !»

  1. احسان گفت:

    ایران خواننده هایی بهترازتتلو وحامدزمانی نه دیده ونخواهد دید

  2. ...زهـــzahraـــرا... گفت:

    ++++

  3. ...زهـــzahraـــرا... گفت:

    ++++++