کد خبر: 35350تاریخ انتشار : 3:21:26 - شنبه 31 اکتبر 2015

معاون عملیات فرمانده سپاه قدس گیلان بستری شد

سردار مهدی کاظمی‌پور معاون عملیات فرمانده سپاه قدس گیلان به دلیل جراحت‌های ناشی از دوران دفاع مقدس امروز در بیمارستان آریای رشت بستری شد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از فارس ؛ سردار مهدی کاظمی‌پور معاون عملیات فرمانده سپاه قدس گیلان به دلیل جراحت‌های ناشی از دوران دفاع مقدس امروز در بیمارستان آریای رشت […]

سردار مهدی کاظمی‌پور معاون عملیات فرمانده سپاه قدس گیلان به دلیل جراحت‌های ناشی از دوران دفاع مقدس امروز در بیمارستان آریای رشت بستری شد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از فارس ؛ سردار مهدی کاظمی‌پور معاون عملیات فرمانده سپاه قدس گیلان به دلیل جراحت‌های ناشی از دوران دفاع مقدس امروز در بیمارستان آریای رشت بستری شد.

وضعیت عمومی این جانباز ۶۰ درصدی خوب عنوان شده است، اما با تشخیص پزشکان تا امشب باید در بیمارستان آریای رشت بستری باشد.

سردار کاظمی‌پور از ۲۰ روز پس از آغاز جنگ تحمیلی وارد جبهه شد و در دفاع مقدس فرمانده دسته در عملیات بیت‌المقدس، فتح‌المبین، سال ۶۱ منطقه دشت عباس فرمانده گردان مالک اشتر جزیره بوارین بود و جانشین گردان در عملیات کربلای دو، فرمانده گردان در عملیات‌ والفجر ۶ و ۵ بود.

سردار کاظمی‌پور معاون سردار شهید حسین همدانی در زمانی که وی فرماندهی لشکر قدس گیلان را به‌عهده داشت، در استان کردستان و سنندج بود.

سردار کاظمی‌پور برای نخستین در سال ۱۳۶۶ مجروح شد اما با همان وضعیت دوباره به منطقه رفت و تا سال ۱۳۶۷ در عملیات‌های زیادی به عنوان فرمانده حضور داشت.

سردار کاظمی‌پور از دوستان شهیدان املاکی، بامروت، لاهوتی، نقیبی‌راد، قلی‌پور، مهدی خوش‌سیرت و… بود.