کد خبر: 35347تاریخ انتشار : 3:18:11 - شنبه 31 اکتبر 2015

13آبان فرصتی برای آشنا شدن جوانان با فرهنگ استکبار ستیزی است

فرماندار فومن با بیان اینکه ۱۳ آبان فرصت مغتنمی برای آشنا ساختن نسل نوجوان جامعه با فرهنگ استکبار ستیزی است، گفت: این روز نماد وحدت ملت همیشه در صحنه ایران است. به گزارش بهجت نیوز ؛ میرشمس مومنی‌زاده، فرماندار فومن با اشاره به راهپیمایی روز 13 آبان اظهار کرد: در 13 آبان سه تحول بزرگ […]

فرماندار فومن با بیان اینکه ۱۳ آبان فرصت مغتنمی برای آشنا ساختن نسل نوجوان جامعه با فرهنگ استکبار ستیزی است، گفت: این روز نماد وحدت ملت همیشه در صحنه ایران است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ میرشمس مومنی‌زاده، فرماندار فومن با اشاره به راهپیمایی روز 13 آبان اظهار کرد: در 13 آبان سه تحول بزرگ و تاریخی در انقلاب اسلامی به وقوع پیوست.

وی افزود: در سال 1343حضرت امام خمینی(ره) از ایران به ترکیه تبعید شد و در سال 1357 کشتار وحشیانه دانش‌آموزان انقلابی و حماسه‌ساز و در سال 1358 تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و مرکز فرماندهی و مدیریت براندازی نظام جمهوری اسلامی بود.

فرماندار فومن با بیان اینکه این سه رویداد مهم تجلی استکبارستیزی و استبداد ستیزی ملت ما و گرامیداشت یاد و نام بنیانگذار بزرگ جمهوری اسلامی ایران است، گفت: همانطور که مردم ما در همه عرصه‌ها فعالانه حضور پیدا می‌کنند، قطعا در راهپیمایی 13 آبان تحت عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی حضور گسترده خواهند داشت.

مومنی‌زاده تصریح کرد: یوم‌الله 13 آبان نماد وحدت ملت همیشه در صحنه ایران است و همه اقشار مختلف مردم باید به نحو شایسته در این راهپیمایی عظیم و مهم حضوری پرصلابت داشته باشند که بدون شک راهپیمایی امسال بخاطر تحولات جهانی و منطقه خیلی اهمیت دارد.

وی خاطرنشان کرد: در شرایطی که دشمنان به دنبال اختلاف افکنی در جامعه هستند، برگزاری باشکوه این راهپیمایی می‌تواند تمامی این توطئه‌ها را نقش برآب کند.

فرماندار فومن با بیان اینکه13 آبان فرصت مغتنمی برای آشنا ساختن نسل نوجوان جامعه با فرهنگ استکبار ستیزی است، اظهار کرد: دانشگاه‌ها و آموزش‌وپرورش برنامه‌های مورد توجه دانش‌آموزان و دانشجویان را در این روز رأس برنامه‌هایشان قرار دهند.

مومنی‌زاده با بیان اینکه اگر برنامه‌ها مورد توجه دانش‌آموزان، دانشجویان و نوجوانان وجوانان باشد علاقه بیشتری از خود نشان خواهند داد، افزود: امنیت دانش‌آموزان و دانشجویانی که در راهپیمایی شرکت می‌کنند مورد توجه مسئولان دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش است.